CITROËN C4

  • 2021
  • ČERVENÁ
  • benzin (BA)
  • 1199 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVR7BAHNSALE524835

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VR7BAHNSALE524835

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
C4
Typ
/ B
Datum 1. registrace
18. 2. 2021
Datum 1. registrace v ČR
18. 2. 2021
Barva
ČERVENÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1199 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 13. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
38 840 km
při prohlídce 13. 3. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 30–61 tis. km (medián 44 648 km, 554 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
S-Profit Opava s.r.o.
od 18. 2. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 2. 2021 První registrace S-Profit Opava s.r.o. (IČO 61943649) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 3. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Opava (č. 3827) 38 840 km způsobilé bez závad 13. 3. 2027

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel S-Profit Opava s.r.o. (IČO 61943649)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2025
  2. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2027 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-25-03-0733
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
C4
Typ
/ B
Varianta
A
Verze
HNSA-A1A600
Typ kód
B
VIN
VR7BAHNSALE524835
PČV
16678023
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
PSA AUTOMOBILES SA, POISSY, FRANCIE
Datum 1. registrace
18. 2. 2021
Datum 1. registrace v ČR
18. 2. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PSA
Typ motoru
HN05
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 5500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1199
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
208

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832AP
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 120
Spotřeba předpis
2018/1832AP
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 5.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
71/ 3750
Za jízdy
66

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4355/ 1800/ 1525
Rozvor [mm]
2670
Rozchod [mm]
1560/ 1560/ /
Provozní hmotnost
1322
Hmotnosti zatížení SZ
61
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1735/ 1735
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
970/ 970
970/ 970
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
660/ 660
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2935/ 2935
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/60 R18 96H/ 6.50J18 ET26
195/60 R18 96H/ 6.50J18 ET26
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
12375-108-02
ES/EU
e9*2007/46*6816*02
Číslo TP
UL685517
Číslo ORV
UBC935603
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD: 1560+1560
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*42: (#16): TŘÍDA A50-X]
#V.7: CO2: 120 G/KM
#14: ROZCHOD: 1 560/1 560
#D.2; #3; #4: B; A; HNSA-A1A600
#V.9: 2018/1832AP; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N.1: 6.50J17 ET32; 215/60 R17 96H
6.50J17 ET32; 215/60 R17 100H
6.50J16 ET32; 215/65 R16 98H
#N.2: 6.50J17 ET32; 215/60 R17 96H
6.50J17 ET32; 215/60 R17 100H
6.50J16 ET32; 215/65 R16 98H
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 2670

Další ověření (externí odkazy)