CITROËN C4

  • 2024
  • ŠEDÁ
  • benzin (BA)
  • 1199 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVR7BAHNSAPE075299

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 3:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VR7BAHNSAPE075299

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
C4
Typ
/ B
Rok výroby
2024
Datum 1. registrace
29. 2. 2024
Datum 1. registrace v ČR
29. 2. 2024
Barva
ŠEDÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1199 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
62 537 km
při prohlídce 8. 7. 2026
2
Vlastníků v registru
MO TRANSPORT s.r.o.
od 15. 7. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 2. 2024 První registrace CITY - CAR a.s. (IČO 25151835) Registr silničních vozidel
15. 7. 2026 Nový vlastník a provozovatel MO TRANSPORT s.r.o. (IČO 07456671) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 7. 2026 Evidenční kontrola České Budějovice (č. 3307) 62 537 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel CITY - CAR a.s. (IČO 25151835)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 2. 2028
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-26-07-0753
  3. Nový vlastník a provozovatel MO TRANSPORT s.r.o. (IČO 07456671)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (CITROËN C4 2024 v ČR obvykle 2,5, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89 %

Srovnáváme s 182 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
C4
Typ
/ B
Varianta
A
Verze
HNSA-A1A600
Typ kód
B
VIN
VR7BAHNSAPE075299
PČV
18310395
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
PSA AUTOMOBILES SA, POISSY, FRANCIE
Rok výroby
2024
Datum 1. registrace
29. 2. 2024
Datum 1. registrace v ČR
29. 2. 2024
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PSA
Typ motoru
HN05
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 5500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1199
Plně elektrické vozidlo
ano
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
200

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2023/443EA
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 121
Spotřeba předpis
2023/443EA
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 5.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
74/ 3750
Za jízdy
67

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4355/ 1800/ 1525
Rozvor [mm]
2670
Rozchod [mm]
1560/ 1560/ /
Provozní hmotnost
1322
Hmotnosti zatížení SZ
61
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1735/ 1735
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
970/ 970
970/ 970
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
660/ 660
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2935/ 2935
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/60 R18 96H/ 6.5J18ET26
195/60 R18 96H/ 6.5J18ET26
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
12375-326-18
ES/EU
e9*2007/46*6816*18
Číslo ORV
UBO462323
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD: 1560+1560
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*42: (#16): TŘÍDA A]
#V.7: CO2: 121 G/KM
#14: ROZCHOD: 1 560/1 560
#D.2; #3; #4: B; A; HNSA-A1A600
#V.9: 2023/443EA; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N.1-N.2: 6.50J18 ET26; 195/60 R18 96H
#N.1-N.2: 6.50J17 ET32; 215/60 R17 96H
#N.1-N.2: 6.50J16 ET32; 215/65 R16 98H
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)