CITROËN C4

  • 2024
  • ČERVENÁ
  • benzin (BA)
  • 1199 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVR7BAHNSBPE085543

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 22:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VR7BAHNSBPE085543

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 104 dnů (14. 3. 2024 až 26. 6. 2024). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
C4
Typ
/ B
Rok výroby
2024
Datum 1. registrace
14. 3. 2024
Datum 1. registrace v ČR
14. 3. 2024
Barva
ČERVENÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1199 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 14. 3. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
29 333 km
při prohlídce 12. 5. 2026
4
Vlastníci v registru
SMAŽÍK s.r.o.
od 30. 7. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 3. 2024 První registrace AUTOPORT, s.r.o. (IČO 49614703) Registr silničních vozidel
26. 6. 2024 Nový vlastník a provozovatel Kartonie, s.r.o. (IČO 25609122) Registr silničních vozidel
13. 5. 2026 Nový vlastník a provozovatel AUTOPORT, s.r.o. (IČO 49614703) Registr silničních vozidel
30. 7. 2026 Nový vlastník a provozovatel SMAŽÍK s.r.o. (IČO 62955314) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

010 00020 00030 000 20252026 20. 6. 2024: 2 668 km12. 5. 2026: 29 333 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 5. 2026 Evidenční kontrola Praha (č. 3132) 29 333 km způsobilé bez závad
20. 6. 2024 Evidenční kontrola Praha (č. 3132) 2 668 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel AUTOPORT, s.r.o. (IČO 49614703)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2028
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRIGÁDNÍKŮ 3067/6, 10000, PRAHA 10 - STRAŠNICE · protokol CZ-3132-24-06-0813
  3. Nový vlastník a provozovatel Kartonie, s.r.o. (IČO 25609122)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRIGÁDNÍKŮ 3067/6, 10000, PRAHA 10 - STRAŠNICE · protokol CZ-3132-26-05-0700
  5. Nový vlastník a provozovatel AUTOPORT, s.r.o. (IČO 49614703)
  6. Nový vlastník a provozovatel SMAŽÍK s.r.o. (IČO 62955314)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (CITROËN C4 2024 v ČR obvykle 2,5, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89 %

Srovnáváme s 182 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
C4
Typ
/ B
Varianta
A
Verze
HNSB-A1A600
Typ kód
B
VIN
VR7BAHNSBPE085543
PČV
18331909
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
PSA AUTOMOBILES SA, POISSY, FRANCIE
Rok výroby
2024
Datum 1. registrace
14. 3. 2024
Datum 1. registrace v ČR
14. 3. 2024
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PSA
Typ motoru
HN05
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 5500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1199
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
200

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2023/443EA
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 130
Spotřeba předpis
2023/443EA
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 5.7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
73/ 3750
Za jízdy
66

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4355/ 1800/ 1525
Rozvor [mm]
2670
Rozchod [mm]
1560/ 1560/ /
Provozní hmotnost
1353
Hmotnosti zatížení SZ
61
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1755/ 1755
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
970/ 970
970/ 970
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
670/ 670
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2955/ 2955
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/60 R18 96H/ 6.5J18ET26
195/60 R18 96H/ 6.5J18ET26
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
12375-320-18
ES/EU
e9*2007/46*6816*18
Číslo ORV
UBO011888
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD: 1560+1560
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*42: (#16): TŘÍDA A]
#V.7: CO2: 130 G/KM
#14: ROZCHOD: 1 560/1 560
#D.2; #3; #4: B; A; HNSB-A1A600
#V.9: 2023/443EA; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N.1-N.2: 6.50J18 ET26; 195/60 R18 96H
#N.1-N.2: 6.50J17 ET32; 215/60 R17 96H
#N.1-N.2: 6.50J16 ET32; 215/65 R16 98H
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 2670

Další ověření (externí odkazy)