CITROËN C4
- 2024
- BÍLÁ
- benzin (BA)
- 1199 cm³
- 96 kW ≈ 131 k
VINVR7BAHNSBPE085660
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 18:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VR7BAHNSBPE085660
Semafor rizik: zelená
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- CITROËN
- Model
- C4
- Typ
- / B
- Rok výroby
- 2024
- Datum 1. registrace
- 28. 3. 2024
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 3. 2024
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1199 cm³
- Výkon
- 96 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Ryszard Żarów (IČO 02537214) od 28. 8. 2026
- Provozovatel: Ryszard Żarów (IČO 02537214) od 28. 8. 2026
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (CITROËN C4 2024 v ČR obvykle 2,5, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89 %
Srovnáváme s 182 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Údržba: startovací baterie
Provozovatel: Baterie Čepek s.r.o.-
Zobrazit vhodnou baterii
Baterie Čepek AGM 70Ah 760A 12V
- Kapacita
- 70 Ah
- Startovací proud
- 760 A
- Technologie
- AGM
- Záruka
- 36 měsíců
-
Zobrazit vhodnou baterii
ZAP Start-Stop AGM 12V 70Ah 760A
- Kapacita
- 70 Ah
- Startovací proud
- 760 A
- Technologie
- AGM
- Záruka
- 36 měsíců
-
Zobrazit vhodnou baterii
EXIDE Start-Stop AGM 12V 72Ah 760A EK720
- Kapacita
- 72 Ah
- Startovací proud
- 760 A
- Technologie
- AGM
- Záruka
- 24 měsíců
Původní baterie bývá v pořádku, zkontrolujte ji před zimou.
Podle výbavy start-stop.
Doporučení vychází z typu motoru a ročníku z registru; u vozidel se start-stop ověřte technologii (EFB/AGM) podle původní baterie.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 28. 3. 2028
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-26-08-1099
-
Nový vlastník a provozovatel Ryszard Żarów (IČO 02537214)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROËN
- Obchodní označení
- C4
- Typ
- / B
- Varianta
- A
- Verze
- HNSB-A1A600
- Typ kód
- B
- VIN
- VR7BAHNSBPE085660
- PČV
- 18354594
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- PSA AUTOMOBILES SA, POISSY, FRANCIE
- Rok výroby
- 2024
- Datum 1. registrace
- 28. 3. 2024
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 3. 2024
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PSA
- Typ motoru
- HN05
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 96 / 5500
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1199
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 200
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2023/443EA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 130
- Spotřeba předpis
- 2023/443EA
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / / 5.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 73/ 3750
- Za jízdy
- 66
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4355/ 1800/ 1525
- Rozvor [mm]
- 2670
- Rozchod [mm]
- 1560/ 1560/ /
- Provozní hmotnost
- 1353
- Hmotnosti zatížení SZ
- 61
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1755/ 1755
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 970/ 970
970/ 970
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 670/ 670
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2955/ 2955
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/60 R18 96H/ 6.5J18ET26
195/60 R18 96H/ 6.5J18ET26
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 12375-320-18
- ES/EU
- e9*2007/46*6816*18
- Číslo ORV
- UBO356592
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- 28.03.2024 ORV VYSTAVENO NA ZÁKLADĚ ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ.
ROZCHOD: 1560+1560
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*42: (#16): TŘÍDA A]
#V.7: CO2: 130 G/KM
#14: ROZCHOD: 1 560/1 560
#D.2; #3; #4: B; A; HNSB-A1A600
#V.9: 2023/443EA; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N.1-N.2: 6.50J18 ET26; 195/60 R18 96H
#N.1-N.2: 6.50J17 ET32; 215/60 R17 96H
#N.1-N.2: 6.50J16 ET32; 215/65 R16 98H
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 2670
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: VR7BAHNSBPE085660
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.