CITROËN E-C4
- 2022
- ŠEDÁ
- elektřina (EL)
- 100 kW ≈ 136 k
VINVR7BCZKXCNE032478
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 3:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VR7BCZKXCNE032478
Semafor rizik: oranžová
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 150 dnů (19. 4. 2024 až 16. 9. 2024). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- CITROËN
- Model
- E-C4
- Typ
- / B
- Rok výroby
- 2022
- Datum 1. registrace
- 27. 7. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 7. 2022
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- elektřina (EL)
- Výkon
- 100 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) od 9. 6. 2025
- Provozovatel: POTRIVEN s.r.o. (IČO 02984202) od 9. 6. 2025
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (CITROËN E-C4 2022 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 55 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95 %
Srovnáváme s 20 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Údržba: startovací baterie
Provozovatel: Baterie Čepek s.r.o.12V baterii pro elektromobil vybereme na dotaz. Kontaktujte nás přes e-shop.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Ayvens s.r.o. (IČO 61063916)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2026
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-24-04-1264
-
Nový vlastník a provozovatel EF Mobility s.r.o. (IČO 07567707)
-
Nový vlastník a provozovatel Domanský s.r.o. (IČO 62914910)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OBECNICKÁ 323, 26101, PŘÍBRAM I · protokol CZ-3208-25-05-0601
-
Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)Nový provozovatel POTRIVEN s.r.o. (IČO 02984202)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2028 · stanice: OBECNICKÁ 323, 26101, PŘÍBRAM I · protokol CZ-3208-26-07-0504
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROËN
- Obchodní označení
- E-C4
- Typ
- / B
- Varianta
- C
- Verze
- ZKXC-A0DA00
- Typ kód
- B
- VIN
- VR7BCZKXCNE032478
- PČV
- 17491749
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- PSA AUTOMOBILES SA, POISSY, FRANCIE
- Rok výroby
- 2022
- Datum 1. registrace
- 27. 7. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 7. 2022
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PSA
- Typ motoru
- ZK01
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 100 /
- Palivo
- elektřina (EL)
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 150
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/1832AX
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- 2018/1832AX
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Za jízdy
- 68
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4355/ 1800/ 1525
- Rozvor [mm]
- 2670
- Rozchod [mm]
- 1560/ 1560/ /
- Provozní hmotnost
- 1636
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2020/ 2020
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1020/ 1020
1070/ 1070
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/60 R18 96H/ 6.50J18 ET26
195/60 R18 96H/ 6.50J18 ET26
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 12375-182-10
- ES/EU
- e9*2007/46*6816*10
- Číslo ORV
- UBK802478
- Druh RZ
- RZEL
- Varianta RZ
- 801
- Další záznamy
- #14: ROZCHOD: 1 560/1 560
#D.2; #3; #4: B; C; ZKXC-A0DA00
MAXIMÁLNÍ HODINOVÝ VÝKON: 57 KW (ELEKTRICKÝ MOTOR)
MAXIMÁLNÍ 30MINUTOVÝ VÝKON: 57 KW (ELEKTRICKÝ MOTOR)
SPOTŘEBA ELEKTRICKÉ ENERGIE 153 WH/KM.
AKČNÍ DOSAH NA ELEKTŘINU 354 KM.
AKČNÍ DOSAH NA ELEKTŘINU VE MĚSTĚ 477 KM.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N.1: 6,50J17 ET32; 215/60 R17 96H
6,50J16 ET32; 215/65 R16 98H
#N.2: 6,50J17 ET32; 215/60 R17 96H
6,50J16 ET32; 215/65 R16 98H
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 2670
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: VR7BCZKXCNE032478
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.