CITROËN BERLINGO
- 2020
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1499 cm³
- 96 kW ≈ 131 k
VINVR7ECYHZRLJ708340
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 19:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VR7ECYHZRLJ708340
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROËN
- Model
- BERLINGO
- Typ
- E
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 1. 9. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 9. 2020
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1499 cm³
- Výkon
- 96 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: TELKONT s.r.o. (IČO 25467069) od 1. 9. 2020
- Vlastník: TELKONT TECH s.r.o. (IČO 24032913) od 19. 12. 2025
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2020 při prohlídce v roce 2026: 64–131 tis. km (medián 93 009 km, 1 492 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 9. 2020 | První registrace | TELMONT Teplice, spol. s r.o. (IČO 47308460) | Registr silničních vozidel |
| 1. 9. 2020 | Nový provozovatel | TELKONT s.r.o. (IČO 25467069) | Registr silničních vozidel |
| 19. 12. 2025 | Nový vlastník | TELKONT TECH s.r.o. (IČO 24032913) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 8. 2026 | Opakovaná STK | Dubí (č. 3511) | 208 230 km | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2028 |
| 18. 8. 2026 | Pravidelná STK | Dubí (č. 3511) | 207 142 km | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 17. 9. 2026 |
| 29. 8. 2024 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | 139 121 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 8. 2026 |
| 28. 8. 2024 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 451012) | 139 107 km | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2026 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník TELMONT Teplice, spol. s r.o. (IČO 47308460)Nový provozovatel TELKONT s.r.o. (IČO 25467069)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2024
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2026 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-24-08-2309
-
Nový vlastník TELKONT TECH s.r.o. (IČO 24032913)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2026 · stanice: K EMANCE 291, 417 03, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-26-08-0437
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2028 · stanice: K EMANCE 291, 417 03, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-26-08-0573
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (CITROËN BERLINGO 2020 v ČR v průměru 2,5, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,9 %
Srovnáváme s 730 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 2. 9. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2015 – 30. 4. 2024) Safety Gate
- 16. 7. 2025, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 4. 10. 2017 – 31. 1. 2023) Safety Gate
- 23. 8. 2023, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 12. 11. 2019 – 6. 9. 2022) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 5.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROËN
- Obchodní označení
- BERLINGO
- Typ
- E
- Varianta
- C
- Verze
- YHZR-A2P000
- Typ kód
- E
- VIN
- VR7ECYHZRLJ708340
- PČV
- 16451559
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- PSA AUTOMOBILES SA, POISSY, FRANCIE
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 1. 9. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 9. 2020
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PSA
- Typ motoru
- YH01
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 96 / 3750
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1499
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 184
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2018/1832AM
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 113 / 103 / 107
- Spotřeba předpis
- 2018/1832AM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 4,3 / 3,9 / 4,1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 74/ 2813
- Za jízdy
- 69
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4403/ 1848/ 1880
- Rozvor [mm]
- 2785
- Rozchod [mm]
- 1563/ 1577
- Provozní hmotnost
- 1505
- Hmotnosti zatížení SZ
- 52
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2105/ 2105
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1200/ 1200
1260/ 1260
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1300/ 1300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3405/ 3405
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/60 R16 92U/ 6.50J16 (E=47)
205/60 R16 92U/ 6.50J16 (E=47)
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11116-245-07
- ES/EU
- e2*2007/46*0624*07
- Číslo ORV
- UBK769430
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- CO2: 113/103/107 g/km
ROZCHOD: 1 563/1 577
#D.2 (*5; *6; *7): E; C; YHZR-A2P000
#V.9b (*17): 2018/1832AM; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 7.00J17 (E=50); 205/55 R17 92U
#21 (*45): 7.00J17 (E=50); 205/55 R17 92U
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VR7ECYHZRLJ708340
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.