CITROËN BERLINGO

  • 2022
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1499 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVR7EFYHZ2MJ948246

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 23:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VR7EFYHZ2MJ948246

CITROËN BERLINGO – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: M 93, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
BERLINGO
Typ
/ E
Datum 1. registrace
29. 3. 2022
Datum 1. registrace v ČR
29. 3. 2022
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1499 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 30. 3. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
88 292 km
při prohlídce 30. 3. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 48–104 tis. km (medián 71 909 km, 771 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
UniCredit Leasing CZ, a.s.
od 29. 3. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 3. 2022 První registrace UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
29. 3. 2022 Nový provozovatel STAVAS spol. s r.o. (IČO 46882472) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 3. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 88 292 km způsobilé bez závad 30. 3. 2028

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový provozovatel STAVAS spol. s r.o. (IČO 46882472)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2026
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2028 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-26-03-6780
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 2. 9. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2015 – 30. 4. 2024) Safety Gate
  • 16. 7. 2025, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 4. 10. 2017 – 31. 1. 2023) Safety Gate
  • 23. 8. 2023, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 12. 11. 2019 – 6. 9. 2022) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Zobrazeny jsou nejnovější, celkem jich evidujeme 6.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
BERLINGO
Typ
/ E
Varianta
F
Verze
YHZ2-E2F020
Typ kód
E
VIN
VR7EFYHZ2MJ948246
PČV
17301245
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
PSA AUTOMOBILES SA, POISSY, FRANCIE
Datum 1. registrace
29. 3. 2022
Datum 1. registrace v ČR
29. 3. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PSA
Typ motoru
YH01
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1499
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
172

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832AQ; EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 146
Spotřeba předpis
2018/1832AQ
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 5.6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
74/ 2813
Za jízdy
68

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4403/ 1848/ 1880
Rozvor [mm]
2785
Rozchod [mm]
1563/ 1577/ /
Provozní hmotnost
1571
Hmotnosti zatížení SZ
74
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2390/ 2390
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1200/ 1200
1380/ 1380
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3590/ 3590
Ložná délka
930
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/60 R16 95U/ 6.50J16 ET47
205/60 R16 95U/ 6.50J16 ET47
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X, TYP SI254
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11115-272-16
ES/EU
e2*2007/46*0625*16
Číslo TP
UM325348
Číslo ORV
UBD281686
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD: 1563+1577
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*42: (#16): TŘÍDA A50-X]
#V.7: CO2: 146 G/KM
#14: ROZCHOD: 1 563/1 577
#D.2; #3; #4: E; F; YHZ2-E2F020
#V.9: 2018/1832AQ; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N.1: 7.00J17 ET50; 205/55 R17 95U
#N.2: 7.00J17 ET50; 205/55 R17 95U
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 2785
DNE 29.3.2022 ZAPSÁNO TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ TŘÍDA A50-X, TYP SI254.

Další ověření (externí odkazy)