SANTANA SAMURAI

  • 1999
  • ZELENÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1905 cm³
  • 46 kW ≈ 63 k

VINVSESJS03VNT202241

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 22:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VSESJS03VNT202241

STK propadla 30. 5. 2025. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 30. 5. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SANTANA
Model
SAMURAI
Typ
SANTANA SJ SAMURAI / SJ
Datum 1. registrace
21. 9. 1999
Datum 1. registrace v ČR
3. 9. 2012
Barva
ZELENÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1905 cm³
Výkon
46 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 30. 5. 2025
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
159 330 km
při prohlídce 30. 5. 2023
3
Vlastníci v registru
T + T expres CZ s.r.o.
od 21. 9. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
21. 9. 1999 První registrace Registr silničních vozidel
3. 9. 2012 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
3. 9. 2012 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
21. 9. 2020 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
21. 9. 2020 Nový vlastník a provozovatel T + T expres CZ s.r.o. (IČO 04547071) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000120 000140 000160 000 201320152017201920212023 12. 7. 2012: 102 000 km3. 9. 2012: 102 973 km3. 9. 2014: 123 183 km30. 8. 2016: 140 116 km27. 9. 2016: 140 525 km27. 8. 2018: 155 775 km16. 9. 2020: 158 120 km30. 5. 2023: 159 330 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 5. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Rosice (č. 3735) 159 330 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
30. 5. 2025
16. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Rosice (č. 3735) 158 120 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
16. 9. 2022
27. 8. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Dlouhá Brtnice (č. 3755) 155 775 km způsobilé
13 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 2.4.1.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
27. 8. 2020
27. 9. 2016 Opakovaná STK Kraj Vysočina (č. 3755) 140 525 km způsobilé
12 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 2.4.1.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
30. 8. 2018
30. 8. 2016 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3755) 140 116 km dočasně způsobilé
12 lehkých, 5 vážných
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.4.1.1.2 Nesvítí některá směrová svítilna. vážná
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 5.3.1.1.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.3.1.4.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky /tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.2 Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 2.4.1.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
29. 9. 2016
3. 9. 2014 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3752) 123 183 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
3. 9. 2016
3. 9. 2012 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3730) 102 973 km způsobilé bez závad 3. 9. 2012
12. 7. 2012 Před schvál. tech. způsob. vozidla Pardubický kraj (č. 3632) 102 000 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
12. 7. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POLIČSKÁ 1365, 539 01, HLINSKO · protokol CZ-3632-12-07-0296
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-12-09-0012
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2014 · stanice: POLIČSKÁ 1365, 539 01, HLINSKO
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2016 · stanice: Na Nivkách 305, 674 01, Třebíč · protokol CZ-3752-14-09-0036
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2016 · stanice: Na Nivkách 305, 674 01, Třebíč
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2016 · stanice: DLOUHÁ BRTNICE 156, 588 34, DLOUHÁ BRTNICE · protokol CZ-3755-16-08-1217
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2016 · stanice: DLOUHÁ BRTNICE 156, 588 34, DLOUHÁ BRTNICE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2018 · stanice: DLOUHÁ BRTNICE 156, 588 34, DLOUHÁ BRTNICE · protokol CZ-3755-16-09-0963
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2018 · stanice: DLOUHÁ BRTNICE 156, 588 34, DLOUHÁ BRTNICE
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2020 · stanice: DLOUHÁ BRTNICE 156, 588 34, DLOUHÁ BRTNICE · protokol CZ-3755-18-08-0976
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2022 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 665 01, ROSICE · protokol CZ-3735-20-09-0548
  9. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Nový vlastník a provozovatel T + T expres CZ s.r.o. (IČO 04547071)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2025 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 665 01, ROSICE · protokol CZ-3735-23-05-1181
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
SANTANA
Obchodní označení
SAMURAI
Typ
SANTANA SJ SAMURAI / SJ
Typ kód
SJ
VIN
VSESJS03VNT202241
PČV
12328009
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
SANTANA MOTOR ANDALUCIA S.L., ŠPANĚLSKO
Datum 1. registrace
21. 9. 1999
Datum 1. registrace v ČR
3. 9. 2012
Druh (typ)
KOMBI 3DV.
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PEUGEOT TALBOT MC LTD
Typ motoru
DHU
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
46 / 4300
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1905
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
130

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
83-03C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 2
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10,9 / 7,6 / 8,8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 3225
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3470/ 1530/ 1675
Rozvor [mm]
2375
Provozní hmotnost
1135
Hmotnosti provozní Do
1135
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1470/ 1470
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
700/ 700
930/ 930
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1000/ 1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
500/ 500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2470/ 2470
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/70 R15 95Q/ 5,5J X 15 ET 25
205/70 R15 95Q/ 5,5J X 15 ET 25
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SANTANA MA SL, ŠPANĚLSKO
Barva
ZELENÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4
Spojovací zařízení - druh
A50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e9*96/27*0024
Číslo TP
UM393312
Číslo ORV
UBC132936
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
DNE 21.09.2020 ZÁPIS DĚDICTVÍ Č. 19 D 1013/2018-48 ND 239/2018
Další záznamy
DATUM PRVNÍ REGISTRACE DLE ORV SRN - 21.09.1999.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY Z.Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)