SANTANA
- 2005
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2800 cm³
- 92 kW ≈ 125 k
VINVSFPSW20V00102354
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 7:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VSFPSW20V00102354
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 32 dnů (21. 2. 2013 až 25. 3. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SANTANA
- Typ
- SANTANA . PS / PS
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 16. 12. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 12. 2005
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2800 cm³
- Výkon
- 92 kW
- Kategorie
- N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Klapý (IČO 00120693) od 25. 3. 2013
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Klapý (IČO 00120693) od 25. 3. 2013
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 12. 2005 | První registrace | ČEZ Korporátní služby, s.r.o. (IČO 26206803) | Registr silničních vozidel |
| 21. 2. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Veacom s.r.o. (IČO 27581063) | Registr silničních vozidel |
| 25. 3. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo Klapý (IČO 00120693) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Lovosice (č. 3538) | 145 986 km | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 2. 2028 |
| 12. 10. 2023 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3522) | 139 799 km | způsobilé | 10 lehkých
| 12. 10. 2025 |
| 11. 10. 2023 | Měření emisí | Liběšice (č. 450620) | 139 772 km | způsobilé | bez závad | 11. 10. 2025 |
| 6. 9. 2021 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3522) | 131 981 km | způsobilé | 8 lehkých
| 6. 9. 2023 |
| 6. 9. 2021 | Měření emisí | Liběšice (č. 450620) | 131 935 km | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2023 |
| 3. 10. 2019 | Opakovaná STK | Litoměřice (č. 3505) | 122 762 km | způsobilé | 4 lehké
| 1. 10. 2021 |
| 1. 10. 2019 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | 122 744 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 31. 10. 2019 |
| 17. 9. 2019 | Měření emisí | Třebenice (č. 450621) | 122 744 km | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2021 |
| 15. 9. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 122 744 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 9. 2019 |
| 18. 3. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 195 239 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 3. 2016 |
| 19. 3. 2013 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3508) | 87 216 km | způsobilé | bez závad | |
| 19. 12. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | 71 178 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 12. 2013 |
| 14. 12. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | 51 443 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 12. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ČEZ Korporátní služby, s.r.o. (IČO 26206803)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2013 · stanice: POLIČNÁ 508, 75701, POLIČNÁ
-
Nový vlastník a provozovatel Veacom s.r.o. (IČO 27581063)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Klapý (IČO 00120693)Evidenční kontrola stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2016 · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2019 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-17-09-0867
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2019 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-19-10-0067
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2021 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-19-10-0270
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2023 · stanice: ŽITAVSKÁ 3112, 47006, ČESKÁ LÍPA · protokol CZ-3522-21-09-0142
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2025 · stanice: ŽITAVSKÁ 3112, 47006, ČESKÁ LÍPA · protokol CZ-3522-23-10-0454
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2028 · stanice: TEREZÍNSKÁ 1306, 41002, LOVOSICE · protokol CZ-3538-26-02-0221
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- SANTANA
- Typ
- SANTANA . PS / PS
- Typ kód
- PS
- VIN
- VSFPSW20V00102354
- PČV
- 8096134
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1G
- Výrobce vozidla
- SANTANA MOTOR ANDALUCIA S.L., ANDALUCIA SL, ŠPANĚLSKO
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 16. 12. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 12. 2005
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- 8140.43P
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 92 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2800
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 145
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/27A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.05
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 105/ 2700
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4675/ 1750/ 2000
- Rozvor [mm]
- 2768
- Provozní hmotnost
- 2120
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3050/ 3050
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1070/ 1070
2150/ 2150
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3000/ 3000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6050/ 6050
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 235/85 R16 120 Q / 6.5 J 16 H2
235/85 R16 120 Q / 6.5 J 16 H2
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SORTIMO INTRNATIONAL GMBH., SRN
- Výrobní číslo karoserie
- VSFPSW20V00102354
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5450-001-03
- Číslo TP
- BF896052
- Číslo ORV
- UAK675793
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- EHS/ES Č. 2001/27A
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VSFPSW20V00102354
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.