SEAT LEON ST

  • 2018
  • ČERVENÁ
  • benzin (BA)
  • 1984 cm³
  • 221 kW ≈ 300 k

VINVSSZZZ5FZJR080483

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 3:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VSSZZZ5FZJR080483

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 1 den (11. 1. 2018 až 12. 1. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SEAT
Model
LEON ST
Typ
5F
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
11. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
11. 1. 2018
Barva
ČERVENÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1984 cm³
Výkon
221 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 1. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
82 364 km
při prohlídce 5. 1. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2018 při prohlídce v roce 2026: 94–163 tis. km (medián 125 658 km, 734 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
HRBÁČEK s.r.o.
od 16. 12. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 1. 2018 První registrace HRBÁČEK s.r.o. (IČO 25226690) Registr silničních vozidel
12. 1. 2018 Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
16. 12. 2025 Nový vlastník HRBÁČEK s.r.o. (IČO 25226690) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000 2019202120232025 30. 1. 2018: 1 065 km6. 1. 2022: 37 229 km3. 1. 2024: 59 235 km5. 1. 2026: 82 364 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 82 364 km způsobilé bez závad 5. 1. 2028
3. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 59 235 km způsobilé bez závad 3. 1. 2026
6. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 37 229 km způsobilé bez závad 6. 1. 2024
30. 1. 2018 Na žádost zákazníka Plzeňský kraj (č. 3419) 1 065 km dočasně způsobilé
2 vážné
  • 5.2.2.4 Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla. vážná
  • 5.2.3.1.1 Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. vážná

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel HRBÁČEK s.r.o. (IČO 25226690)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2022
  2. Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2024 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-22-01-0245
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2026 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-24-01-0088
  5. Nový vlastník HRBÁČEK s.r.o. (IČO 25226690)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2028 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-26-01-0006
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (SEAT LEON ST 2018 v ČR v průměru 2,5, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 30 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 58,8 %

Srovnáváme s 347 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SEAT LEON ST

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
SEAT
Obchodní označení
LEON ST
Typ
5F
Varianta
FCJXCX0V
Verze
FM6SFM62Q0387MMMLM572
Typ kód
5F
VIN
VSSZZZ5FZJR080483
PČV
14977233
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
SEAT S.A., MARTORELL, ŠPANĚLSKO
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
11. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
11. 1. 2018
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUDI AG
Typ motoru
CJX
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
221 / 5500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1984
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
250

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2016/646W
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
208 / 133 / 161
Spotřeba předpis
2016/646W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9,1 / 5,8 / 7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
79/ 3750
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4549/ 1816/ 1451
Rozvor [mm]
2620
Rozchod [mm]
1533/ 1504
Provozní hmotnost
1440
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1980/ 1980
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
990/ 990
1040/ 1040
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/40 R18 92Y/ 7,5J X 18 ET51
225/40 R18 92Y/ 7,5J X 18 ET51
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8427-823-25
ES/EU
E9*2007/46*0094
Číslo ORV
UBN040488
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
*20-21: 8x18 ET50 výrobce MAK, typ: SARTHE; 225/40 R18
CO2: 208/133/161 g/km
ROZCHOD: 1 533/1 504
#D.2 (*5; *6; *7): 5F; FCJXCX0V; FM6SFM62Q0387MMMLM572
#V.9b (*17): 2016/646W; EURO 6 W
Variabilní provedení vozidla:
#12 (*29): max 4656
#ROZCHOD: Náprava 2: max. 1526 mm
Náprava 1: max.1555 mm
#20-21(*44-45): 225/45 R17 91W 7Jx17 ET49;
225/45 R17 91W 7,5Jx17 ET51;
235/35 R19 91Y * 8Jx19 ET50
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)