SOR IBERICA SP71-SR3FR

  • 2021
  • BÍLÁ
  • .

VINVVCS0RXSCM4S12548

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 9:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VVCS0RXSCM4S12548

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SOR IBERICA
Model
SP71-SR3FR
Typ
/ SOR-S3E
Datum 1. registrace
30. 3. 2021
Datum 1. registrace v ČR
30. 3. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
.
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 18. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
2
Vlastníků v registru
SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o.
od 14. 10. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 3. 2021 První registrace Schwarzmüller s.r.o. (IČO 46885820) Registr silničních vozidel
14. 10. 2022 Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
14. 10. 2022 Nový provozovatel Václav Kovář CZ s.r.o. (IČO 29014549) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 5. 2026 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) – způsobilé bez závad 18. 5. 2027
14. 4. 2025 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) – způsobilé bez závad 14. 4. 2026
17. 4. 2024 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) – způsobilé bez závad 17. 4. 2025
27. 4. 2023 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) – způsobilé bez závad 27. 4. 2024
29. 9. 2022 Evidenční kontrola Mělník (č. 3202) – způsobilé bez závad
27. 4. 2022 Pravidelná STK Hořovice (č. 3217) – způsobilé bez závad 27. 4. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Schwarzmüller s.r.o. (IČO 46885820)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 30. 3. 2022
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2023 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-22-04-0164
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-22-09-1712
  4. Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel Václav Kovář CZ s.r.o. (IČO 29014549)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2024 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-23-04-1537
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2025 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-24-04-1105
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2026 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-25-04-0841
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2027 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-26-05-1411
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (46)

Identifikace

Tovární značka
SOR IBERICA
Obchodní označení
SP71-SR3FR
Typ
/ SOR-S3E
Varianta
FRCNFP
Verze
272E11C00D0009S
Typ kód
SOR-S3E
VIN
VVCS0RXSCM4S12548
PČV
16731401
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
DA NÁVĚS
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
SOR IBERICA S.A., ALZIRA, ŠPANĚLSKO
Datum 1. registrace
30. 3. 2021
Datum 1. registrace v ČR
30. 3. 2021
Druh (typ)
04 KLIMATIZOVANÁ NÁSTAVBA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Palivo
.
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
14040/ 2600/ 4000
Rozvor [mm]
T 6 440+1 310+1 310
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8664
Hmotnosti zatížení SZ
13000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 34000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Ložná délka
13355
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22.5/160J/ 11,75 x 22,5 ET120
385/65 R22.5/160J/ 11,75 x 22,5 ET120
385/65 R22.5/160J/ 11,75 x 22,5 ET120
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H 50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e9*2007/46*0142*05
Číslo TP
UL110406
Číslo ORV
UBF766475
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Další záznamy
30.03.2021 VOZIDLO REGISTROVÁNO NA ZÁKLADĚ COC LISTU
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)