NISSAN CABSTAR 120.35
- 2003
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2953 cm³
- 88 kW ≈ 120 k
VINVWASBFTL022158775
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 22:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASBFTL022158775
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Italská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- NISSAN CABSTAR 120.35
- Typ
- NISSAN CABSTAR E TL1-120.35-2 VWASBFT / TL 35
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 3. 1. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 11. 2008
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2953 cm³
- Výkon
- 88 kW
- Kategorie
- N1 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice (IČO 00148512) od 29. 1. 2020
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice (IČO 00148512) od 29. 1. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 1. 2003 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 19. 11. 2008 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 19. 11. 2008 | Nový provozovatel | PLATFORM CZ s.r.o. (IČO 27528332) | Registr silničních vozidel |
| 2. 3. 2009 | Nový provozovatel | KULHAVÝ MIROSLAV HANÁCKÉHO PLUKU 1162/10 OLOMOUC | Registr silničních vozidel |
| 9. 3. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | Miroslav Kulatý (IČO 41377222) | Registr silničních vozidel |
| 13. 10. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | S-Profit Agro s.r.o. (IČO 25378422) | Registr silničních vozidel |
| 29. 1. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice (IČO 00148512) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 10. 2024 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | 72 317 km | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2026 |
| 22. 10. 2024 | Měření emisí | Opava (č. 480633) | 72 317 km | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2025 |
| 26. 10. 2022 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | 69 332 km | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2024 |
| 25. 10. 2022 | Měření emisí | Opava (č. 480631) | 69 330 km | způsobilé | bez závad | 25. 10. 2023 |
| 26. 11. 2020 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | 67 026 km | způsobilé | bez závad | 26. 11. 2022 |
| 25. 11. 2020 | Měření emisí | Opava (č. 580607) | 67 025 km | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2021 |
| 22. 1. 2020 | Evidenční kontrola | Opava (č. 3810) | 65 626 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Krnov (č. 3830) | 64 284 km | způsobilé | bez závad | 20. 11. 2020 |
| 31. 10. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | 62 804 km | způsobilé | 1 lehká
| 31. 10. 2018 |
| 1. 11. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3820) | 61 722 km | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 11. 2017 |
| 11. 10. 2016 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3804) | 61 588 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 12. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | 59 971 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 12. 2016 |
| 20. 11. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | 55 688 km | způsobilé | 1 lehká
| 20. 11. 2015 |
| 22. 11. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | 51 965 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 11. 2014 |
| 21. 11. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | 48 231 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 11. 2013 |
| 21. 11. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | 41 995 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 11. 2012 |
| 18. 11. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | 38 692 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 11. 2011 |
| 20. 11. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | 34 756 km | způsobilé | 1 lehká
| 20. 11. 2010 |
| 5. 3. 2009 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3804) | 31 067 km | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2009 |
| 13. 11. 2008 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Pardubický kraj (č. 3619) | 30 867 km | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-08-11-0883
-
První registrace v ČRNový provozovatel PLATFORM CZ s.r.o. (IČO 27528332)
-
Nový provozovatel KULHAVÝ MIROSLAV HANÁCKÉHO PLUKU 1162/10 OLOMOUC
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-09-03-0161
-
Nový vlastník a provozovatel Miroslav Kulatý (IČO 41377222)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2010 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-09-11-0685
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2011 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-10-11-0617
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2012 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2012 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-11-11-0643
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2013 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-12-11-0718Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2013 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2014 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-13-11-0752Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2014 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE
-
Vyřazení z provozu OLOMOUC
-
Konec vyřazení z provozu OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2015 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2015 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-14-11-0830
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2016 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2016 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-15-12-0056
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-16-10-0532Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE
-
Nový vlastník a provozovatel S-Profit Agro s.r.o. (IČO 25378422)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2017 · stanice: UL. 9. KVĚTNA 1548/1B, 735 35, HORNÍ SUCHÁ · protokol CZ-3820-16-11-0006Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2017 · stanice: UL. 9. KVĚTNA 1548/1B, 735 35, HORNÍ SUCHÁ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2018 · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV · protokol CZ-3830-17-10-0791
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2020 · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV · protokol CZ-3830-18-11-0454
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-20-01-0964
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice (IČO 00148512)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2022 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-20-11-1188
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2024 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-22-10-1490
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2026 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-24-10-1407
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Italská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- NISSAN CABSTAR 120.35
- Typ
- NISSAN CABSTAR E TL1-120.35-2 VWASBFT / TL 35
- Typ kód
- TL 35
- VIN
- VWASBFTL022158775
- PČV
- 8799072
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- PRACOVNÍ PLOŠINA
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- NIVISA, AVILA ŠPANĚLSKO
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 3. 1. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 11. 2008
- Druh (typ)
- VYSOKOZDVIŽNÁ PLOŠINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- NISSAN MOTOR ŠPANĚLSKO.
- Typ motoru
- BD30
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 88 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2953
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 115
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/96A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.96
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/ 2700
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6642/ 2100/ 2590
- Rozvor [mm]
- 3400
- Provozní hmotnost
- 3360
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1750/ 1750
2200/ 2200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 7000/ 7000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/70 R15 C 130/101M/ 5J X H2 ET99
195/70 R15 C 130/101M/ 5J X H2 ET99
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ISOLI, FONTANIVA, ITÁLIE.
- Výrobní číslo karoserie
- 185.2.897.02
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ano
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4500-005-01
- Číslo TP
- UM763036
- Číslo ORV
- UAY437003
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Z Č.Třebové.,
- Další záznamy
- NA PODVOZKU VOZIDLA JE NAMONTOVÁNA SPECIÁLNÍ NÁSTAVBA FIRMY ISOLA,ITÁLIE,TYP PT185E-VYSOKO
V PODVOZKOVÉ ČÁSTI VOZIDLA DOPLNĚNÁ HYDRAULICKY OVLÁDANÝMI VÝKLOPNÝMI OPORAMI PRO STABILIT
PLOŠINA JE URČENA PRO MAX.2 OSOBY,ZATÍŽENÍ MAX.200 KG.MANIPULAČNÍ ROZSAH 17 M DO VÝŠKY A 8
VOZIDLO JE VYBAVENO DVĚMI VÝSTRAŽNÝMI SVĚTELNÝMI ZAŘÍZENÍMI SE SVĚTLEM ORANŽOVÉ BARVY.
ROK VÝROBY NEZJIŠTĚN,PRVNÍ REGISTRACE VOZIDLA DLE TP ITÁLIE 03.01.2003
NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU A V TP ITÁL.VYZNAČENO NÁRODNÍ CHVÁLENÍ OM54570EST30G
PLNĚNÍ EMISNÍHO PŘEDPISU DOLOŽENO ZÁPISEM V TP ITÁL.PLNÍ EHS/ES 1999/96A
PŘI SCHVÁLENÍ TECH ZPŮSOBILOSTI PŘEDLOŽEN ORIGINÁL TP ITÁL.BP 0318906
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VWASBFTL022158775
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.