NISSAN CABSTAR

  • 2004
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2953 cm³
  • 92 kW ≈ 125 k

VINVWASBFTL043797379

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 22:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASBFTL043797379

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 33 dnů (13. 8. 2014 až 15. 9. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
NISSAN
Model
CABSTAR
Typ
NISSAN CABSTAR TL2-125.45H/3 45.13 / TL2-125.45H/3
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
28. 4. 2004
Datum 1. registrace v ČR
28. 4. 2004
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2953 cm³
Výkon
92 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
472 400 km
při prohlídce 25. 8. 2014

Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 120–262 tis. km (medián 164 562 km, 41 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
e-odpady.cz s.r.o. v likvidaci
od 15. 9. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 4. 2004 První registrace Santander Consumer Leasing s.r.o. (IČO 26424207) Registr silničních vozidel
28. 4. 2004 Nový provozovatel Radek Fíla (IČO 41955463) Registr silničních vozidel
19. 9. 2005 Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Huml (IČO 46412417) Registr silničních vozidel
13. 8. 2014 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
15. 9. 2014 Nový vlastník a provozovatel e-odpady.cz s.r.o. v likvidaci (IČO 28496345) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000500 000 2011201220132014 25. 3. 2010: 185 060 km12. 5. 2012: 196 000 km25. 8. 2014: 472 400 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 8. 2014 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3107) 472 400 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
25. 8. 2016
12. 5. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 196 000 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.1.2 Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
12. 5. 2014
25. 3. 2010 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3106) 185 060 km způsobilé
3 lehké
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 3. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Santander Consumer Leasing s.r.o. (IČO 26424207)
    Nový provozovatel Radek Fíla (IČO 41955463)
  2. Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Huml (IČO 46412417)
    Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 19. 10. 2005 · stanice: VAŠÍČKOVA 71, 27204, KLADNO
  3. Konec: vlastník Santander Consumer Leasing s.r.o. (IČO 26424207)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2014 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
  5. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2016 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4
  7. Nový vlastník a provozovatel e-odpady.cz s.r.o. v likvidaci (IČO 28496345)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  8. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (NISSAN CABSTAR 2004 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97,4 %

Srovnáváme s 76 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu NISSAN CABSTAR

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
NISSAN
Obchodní označení
CABSTAR
Typ
NISSAN CABSTAR TL2-125.45H/3 45.13 / TL2-125.45H/3
Varianta
45.13
Typ kód
TL2-125.45H/3
VIN
VWASBFTL043797379
PČV
12004096
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
NIVISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
28. 4. 2004
Datum 1. registrace v ČR
28. 4. 2004
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
NMISA, MADRID, ŠPANĚLSKO
Typ motoru
BD30
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
92 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2953
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
124

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.96
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/ 2700
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6070/ 2120/ 3080
Rozvor [mm]
3400
Provozní hmotnost
2490
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1750/ 1750
3200/ 3200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
7000/ 7000
Ložná délka
4200
Ložná šířka
2040
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/75R16 104/102 N / 5.5 JK X 16 110
185/75R16 104/102 N [2] / 5.5 JK X 16 110
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
OSONA HOLDING, A.S., PLZEŇ
Výrobní číslo karoserie
0264/04
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 2+1 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
4500-021-02
Číslo TP
BF331085
Číslo ORV
UAN237887
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)