NISSAN CABSTAR E
- 2003
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2664 cm³
- 67,5 kW ≈ 92 k
VINVWASCFTL022162237
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 13:10 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASCFTL022162237
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- NISSAN
- Model
- CABSTAR E
- Typ
- NISSAN CABSTAR E TL1-95.32-3 VWASCFTL /
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 30. 4. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 4. 2003
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2664 cm³
- Výkon
- 67,5 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: KKS, spol. s r.o. (IČO 42340802) od 15. 1. 2014
- Provozovatel: KKS, spol. s r.o. (IČO 42340802) od 15. 1. 2014
Obvyklé u modelu ve stáří 13 let (všechny roky výroby): 102–292 tis. km (medián 183 328 km, 66 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 4. 2003 | První registrace | Jiří Jalůvka (IČO 18156258) | Registr silničních vozidel |
| 15. 1. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | KKS, spol. s r.o. (IČO 42340802) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 4. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 197 809 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 4. 2018 |
| 19. 3. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 183 687 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 3. 2017 |
| 15. 1. 2014 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3713) | 163 921 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 4. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 154 047 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 4. 2015 |
| 19. 4. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 127 552 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 4. 2013 |
| 29. 4. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 98 789 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 4. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Jiří Jalůvka (IČO 18156258)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2013 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2015 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel KKS, spol. s r.o. (IČO 42340802)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový vlastník – UniCredit Leasing CZ, a.s.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (NISSAN CABSTAR E 2003 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95 %
Srovnáváme s 99 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu NISSAN CABSTAR E
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- KATALYZÁTOR
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- NISSAN
- Obchodní označení
- CABSTAR E
- Typ
- NISSAN CABSTAR E TL1-95.32-3 VWASCFTL /
- Varianta
- TL1-95.32/3
- Verze
- 3
- VIN
- VWASCFTL022162237
- PČV
- 9097915
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- NIVISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 30. 4. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 4. 2003
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- NMISA, MADRID, ŠPANĚLSKO
- Typ motoru
- TD27
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 67.5 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2664
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 130
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/96A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.96
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 3000
- Za jízdy
- 74
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5850/ 1970/ 2050
- Rozvor [mm]
- 3400
- Provozní hmotnost
- 1795
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3200/ 3200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1650/ 1650
1900/ 1900
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5200/ 5200
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/70 R 15 C 106/104 N/ 6J X 15 74
205/70 R 15 C 106/104 N(2)/ 6J X 15 74
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AUTO-TECH, VINOŘ, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 10-060-3
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 2+1 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Airbag
- NE
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 4500-003-00
- Číslo TP
- BA149758
- Číslo ORV
- UAM238787
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- ZLÍN
- Doplňkový text na TP
- KOOPERATIVA A.S. 6971687332, 28.4.2003-27.4.2004ČP.82361983 20.05.2006-19.05.2007; ALLIANZ 728203630, OD 15.1.14-15.1.15
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VWASCFTL022162237
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.