SOCAGE NISSAN F24/3.4 SOCAGE APACHE

  • 2008
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2488 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINVWASGFF2471029902

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 21:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASGFF2471029902

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Italská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 178 dnů (4. 9. 2020 až 1. 3. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SOCAGE
Model
NISSAN F24/3.4 SOCAGE APACHE
Typ
F24/3.4
Datum 1. registrace
5. 3. 2008
Datum 1. registrace v ČR
8. 7. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2488 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
N1 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 6. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
87 589 km
při prohlídce 6. 5. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
4
Vlastníci v registru
KABELSPOJ, s.r.o.
od 1. 3. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 3. 2008 První registrace Registr silničních vozidel
8. 7. 2014 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
8. 7. 2014 Nový vlastník a provozovatel Plošiny Rybáček s.r.o. (IČO 27279618) Registr silničních vozidel
26. 6. 2015 Nový vlastník a provozovatel FORS MORAVA s.r.o. (IČO 27806774) Registr silničních vozidel
4. 9. 2020 Nový vlastník a provozovatel Plošiny Rybáček s.r.o. (IČO 27279618) Registr silničních vozidel
1. 3. 2021 Nový vlastník a provozovatel KABELSPOJ, s.r.o. (IČO 25009231) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

025 00050 00075 000100 000 201520172019202120232025 2. 7. 2014: 48 240 km25. 6. 2015: 86 315 km12. 4. 2017: 20 202 km9. 5. 2018: 59 794 km9. 5. 2018: 19 302 km27. 5. 2019: 60 396 km27. 5. 2019: 60 397 km3. 9. 2020: 61 070 km2. 2. 2021: 66 243 km5. 2. 2021: 66 294 km20. 2. 2023: 78 356 km20. 2. 2023: 78 362 km6. 5. 2025: 87 583 km6. 5. 2025: 87 589 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 5. 2025 Pravidelná STK Podbořany (č. 3503) 87 589 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
6. 5. 2027
6. 5. 2025 Měření emisí Krásný Dvůr (č. 450721) 87 583 km způsobilé bez závad 6. 5. 2026
20. 2. 2023 Pravidelná STK Podbořany (č. 3503) 78 362 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
20. 2. 2025
20. 2. 2023 Měření emisí Krásný Dvůr (č. 450721) 78 356 km způsobilé bez závad 20. 2. 2024
5. 2. 2021 Opakovaná STK Žatec (č. 3514) 66 294 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 2. 2023
2. 2. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Žatec (č. 3514) 66 243 km dočasně způsobilé
2 lehké, 3 vážné
  • 5.2.3.3.1 Pneumatiky na téže nápravě se vzájemně liší označením výrobce pneumatiky. vážná
  • 5.3.1.4.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky / tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.14.2.1 Brzdový buben nebo kotouč zjevně znečištěný (olejem, tukem apod.). vážná
4. 3. 2021
3. 9. 2020 Evidenční kontrola Žatec (č. 3514) 61 070 km způsobilé bez závad
27. 5. 2019 Pravidelná STK Havířov (č. 3850) 60 397 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
27. 5. 2021
27. 5. 2019 Měření emisí Havířov (č. 480345) 60 396 km způsobilé bez závad 27. 5. 2021
9. 5. 2018 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3850) 19 302 km nižší než dříve způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.5.1.1 Doba použitelnosti některých zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
9. 5. 2019
9. 5. 2018 Měření emisí Havířov (č. 480345) 59 794 km – bez závad 9. 5. 2019
12. 4. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3850) 20 202 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
12. 4. 2018
25. 6. 2015 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3514) 86 315 km způsobilé bez závad
2. 7. 2014 Před schvál. tech. způsob. vozidla Ústecký kraj (č. 3521) 48 240 km způsobilé bez závad 2. 7. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice
    Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-14-07-0077
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2016 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Plošiny Rybáček s.r.o. (IČO 27279618)
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 438 01, ŽATEC · protokol CZ-3514-15-06-1092
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 438 01, ŽATEC
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 438 01, ŽATEC
  5. Nový vlastník a provozovatel FORS MORAVA s.r.o. (IČO 27806774)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2018 · stanice: ŽELEZNIČÁŘŮ 1529/1C, 736 01, HAVÍŘOV - MĚSTO · protokol CZ-3850-17-04-0661
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2019 · stanice: ŽELEZNIČÁŘŮ 1529/1C, 736 01, HAVÍŘOV - MĚSTO · protokol CZ-3850-18-05-0429
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2021 · stanice: ŽELEZNIČÁŘŮ 1529/1C, 736 01, HAVÍŘOV - MĚSTO · protokol CZ-3850-19-05-1527
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 438 01, ŽATEC · protokol CZ-3514-20-09-0105
  10. Nový vlastník a provozovatel Plošiny Rybáček s.r.o. (IČO 27279618)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2021 · stanice: U OHARKY 3093, 438 01, ŽATEC · protokol CZ-3514-21-02-0066
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2023 · stanice: U OHARKY 3093, 438 01, ŽATEC · protokol CZ-3514-21-02-0182
  13. Nový vlastník a provozovatel KABELSPOJ, s.r.o. (IČO 25009231)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2025 · stanice: HLUBANSKÁ 741, 441 01, PODBOŘANY · protokol CZ-3503-23-02-0307
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2027 · stanice: HLUBANSKÁ 741, 441 01, PODBOŘANY · protokol CZ-3503-25-05-0079
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Italská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
SOCAGE
Obchodní označení
NISSAN F24/3.4 SOCAGE APACHE
Typ
F24/3.4
Varianta
DA 20-81
Typ kód
F24/3.4
VIN
VWASGFF2471029902
PČV
13126420
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
PRACOVNÍ PLOŠINA
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
NMISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
Datum 1. registrace
5. 3. 2008
Datum 1. registrace v ČR
8. 7. 2014
Druh (typ)
PRACOVNÍ PLOŠINA SOCAGE DA20
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
NMISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
Typ motoru
YD25
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2488
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
125

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2003/76B
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
1,4
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
244
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9,2 / 9,2 / 9,2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
93/ 2700
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6860/ 2220/ 2700
Rozvor [mm]
3400
Provozní hmotnost
3250
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1750/ 1750
2200/ 2200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5000/ 5000
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/70R15C 103Q / 5J X 15 H2
195/70R15C 103/101Q [2] / 5J X 15 H2
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SOCAGE SRL, SORBARA, ITÁLIE
Výrobní číslo karoserie
220DA253
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UF787581
Číslo ORV
UBE710332
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Dovoz Itálie. Datum první registrace dle TP Itálie 05.03.2008.
Vozidlo je vybaveno zvláštním výstražným světlem oranžové barvy.
Vozidlo plní požadavky zák. č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)