NISSAN CABSTAR
- 2009
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2488 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINVWASGFF2481057486
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 4:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASGFF2481057486
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,7 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 27 dnů (10. 12. 2013 až 6. 1. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- NISSAN
- Model
- CABSTAR
- Typ
- NISSAN CABSTAR F24 / F24
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 6. 1. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 1. 2009
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2488 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- N1 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělský podnik Kvasicko, a.s. (IČO 65278844) od 23. 6. 2020
- Provozovatel: Zemědělský podnik Kvasicko, a.s. (IČO 65278844) od 23. 6. 2020
Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 106–207 tis. km (medián 137 812 km, 65 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 1. 2009 | První registrace | O2 Czech Republic a.s. (IČO 60193336) | Registr silničních vozidel |
| 6. 10. 2011 | Nový provozovatel | EPLCOND S.R.O. PURKYNOVA 2873/19A PLZEN | Registr silničních vozidel |
| 18. 10. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | EPLcond a.s. (IČO 26346575) | Registr silničních vozidel |
| 10. 12. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | ARANEA NETWORK a.s. (IČO 24126039) | Registr silničních vozidel |
| 6. 1. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | ARANEA NETWORK a.s. (IČO 24126039) | Registr silničních vozidel |
| 6. 3. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Zelenka Truck Trading s.r.o. (IČO 07287437) | Registr silničních vozidel |
| 10. 10. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Pavel Flieger (IČO 76063364) | Registr silničních vozidel |
| 23. 6. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělský podnik Kvasicko, a.s. (IČO 65278844) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 211 058 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 9. 2027 |
| 12. 9. 2023 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | 210 235 km | způsobilé | 7 lehkých
| 12. 9. 2025 |
| 12. 9. 2023 | Měření emisí | Kroměříž (č. 470813) | 210 234 km | způsobilé | bez závad | 12. 9. 2024 |
| 13. 9. 2021 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | 208 118 km | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 9. 2023 |
| 13. 9. 2021 | Měření emisí | Kroměříž (č. 470813) | 208 116 km | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2022 |
| 12. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Kroměříž (č. 3712) | 207 086 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 8. 10. 2019 | Evidenční kontrola | Kladno (č. 3242) | 206 125 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 2. 2019 | Opakovaná STK + měření emisí | Kladno (č. 3242) | 206 015 km | způsobilé | 9 lehkých
| 16. 4. 2021 |
| 16. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 205 885 km | dočasně způsobilé | 9 lehkých, 9 vážných
| 16. 4. 2020 |
| 3. 3. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 179 846 km | způsobilé | 8 lehkých
| 3. 3. 2018 |
| 11. 3. 2015 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 132 718 km | způsobilé | 8 lehkých
| 2. 3. 2017 |
| 2. 3. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 132 710 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 6 vážných
| 1. 4. 2015 |
| 2. 3. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 132 710 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 6 vážných
| 1. 4. 2015 |
| 19. 12. 2013 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3415) | 84 989 km | způsobilé | bez závad | |
| 5. 3. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3411) | 64 552 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 3. 2015 |
| 17. 10. 2011 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3411) | 22 090 km | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel O2 Czech Republic a.s. (IČO 60193336)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2013Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Nový provozovatel EPLCOND S.R.O. PURKYNOVA 2873/19A PLZEN
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NEPOMUCKÁ 487/119, 32600, PLZEŇ · protokol CZ-3411-11-10-0634Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NEPOMUCKÁ 487/119, 32600, PLZEŇ
-
Nový vlastník a provozovatel EPLcond a.s. (IČO 26346575)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2015 · stanice: NEPOMUCKÁ 487/119, 32600, PLZEŇ · protokol CZ-3411-13-03-0108Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2015 · stanice: NEPOMUCKÁ 487/119, 32600, PLZEŇ
-
Nový vlastník a provozovatel ARANEA NETWORK a.s. (IČO 24126039)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-13-12-0917Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Nový vlastník a provozovatel ARANEA NETWORK a.s. (IČO 24126039)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2015 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEPravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2015 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-15-03-0037Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2015 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEPravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2015 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-15-03-0045
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2017 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-15-03-0583Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2017 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2018 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-17-03-0204
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2018 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-18-04-1253
-
Vyřazení z provozu PODĚBRADY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2021 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-19-02-1355
-
Nový vlastník a provozovatel Zelenka Truck Trading s.r.o. (IČO 07287437)Konec vyřazení z provozu PODĚBRADYVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-19-10-0318
-
Nový vlastník a provozovatel Pavel Flieger (IČO 76063364)
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-20-06-0586
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělský podnik Kvasicko, a.s. (IČO 65278844)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2023 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-21-09-0474
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2025 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-23-09-0344
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2027 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-09-0077
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Vozidlo ztotožněno
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (NISSAN CABSTAR 2009 v ČR obvykle 2,7, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,5 %
Srovnáváme s 111 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu NISSAN CABSTAR
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- NISSAN
- Obchodní označení
- CABSTAR
- Typ
- NISSAN CABSTAR F24 / F24
- Varianta
- 35.11
- Verze
- SE
- Typ kód
- F24
- VIN
- VWASGFF2481057486
- PČV
- 9436316
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- NMISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 6. 1. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 1. 2009
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- NMISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
- Typ motoru
- YD25
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2488
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 130
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.57
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 244
- Spotřeba předpis
- 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 11.6 / 8.9 / 9.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 2700
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6680/ 2100/ 3725
- Rozvor [mm]
- 3400
- Provozní hmotnost
- 3335
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1750/ 1750
2200/ 2200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5500/ 5500
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/70 R15C 103/101S/ 5J X 15 100
195/70 R15C 103/101S/ 5J X 15 100
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- C.E.L.A., SPA, ITÁLIE
- Výrobní číslo karoserie
- CL 4393
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UJ356790
- Číslo ORV
- UBA070097
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- Č.POJ.4033018613 VYŘ. 337/2019
- Další záznamy
- Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
DNE 23.06.2020 VYRAŽENO PŮVODNÍ VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VWASGFF2481057486
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.