NISSAN CABSTAR
- 2007
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2488 cm³
- 96 kW ≈ 131 k
VINVWASHTF2461005871
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 15:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASHTF2461005871
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- NISSAN
- Model
- CABSTAR
- Typ
- NISSAN CABSTAR F24 / F24
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 14. 11. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 11. 2007
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2488 cm³
- Výkon
- 96 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: PECUD výrobní a obchodní družstvo (IČO 00526614) od 26. 6. 2019
- Provozovatel: PECUD výrobní a obchodní družstvo (IČO 00526614) od 26. 6. 2019
Obvyklé u modelu ve stáří 19 let: 94–221 tis. km (medián 152 265 km, 45 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 11. 2007 | První registrace | Pe H a K, v.o.s. (IČO 41326199) | Registr silničních vozidel |
| 26. 6. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | PECUD výrobní a obchodní družstvo (IČO 00526614) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 1. 2026 | Opakovaná STK | Říčany (č. 3227) | 482 386 km | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 1. 2028 |
| 27. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Tuklaty (č. 3232) | 482 321 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 27. 1. 2028 |
| 11. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Dubí (č. 3511) | 452 261 km | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 12. 2025 |
| 24. 11. 2021 | Pravidelná STK | Dubí (č. 3511) | 424 564 km | způsobilé | 4 lehké
| 24. 11. 2023 |
| 15. 11. 2021 | Měření emisí | Dubí (č. 450915) | 424 552 km | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2023 |
| 22. 11. 2019 | Pravidelná STK | Dubí (č. 3511) | 399 730 km | způsobilé | 6 lehkých
| 22. 11. 2021 |
| 21. 11. 2019 | Měření emisí | Proboštov (č. 550906) | 399 678 km | způsobilé | bez závad | 21. 11. 2021 |
| 18. 6. 2019 | Evidenční kontrola | Litoměřice (č. 3532) | 395 170 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 11. 2017 | Opakovaná STK | Litoměřice (č. 3532) | 337 492 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 11. 2019 |
| 15. 11. 2017 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3532) | 337 231 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 15. 12. 2017 |
| 15. 11. 2017 | Měření emisí | Liběšice (č. 450620) | 337 216 km | – | bez závad | 15. 11. 2019 |
| 9. 12. 2015 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 268 845 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 11. 2017 |
| 20. 11. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 267 185 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 20. 12. 2015 |
| 21. 11. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 204 572 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 11. 2015 |
| 22. 11. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 134 871 km | způsobilé | 3 lehké
| 22. 11. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Pe H a K, v.o.s. (IČO 41326199)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2013 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2015 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2015 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2017 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2017 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice · protokol CZ-3532-17-11-0405
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2019 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice · protokol CZ-3532-17-11-0462
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice · protokol CZ-3532-19-06-0537
-
Nový vlastník a provozovatel PECUD výrobní a obchodní družstvo (IČO 00526614)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2021 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-19-11-1056
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2023 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-21-11-1062
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2025 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-23-12-0272
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2026 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-26-01-1091
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2028 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-26-01-1429
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (NISSAN CABSTAR 2007 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 20,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 91,2 %
Srovnáváme s 125 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu NISSAN CABSTAR
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- NISSAN
- Obchodní označení
- CABSTAR
- Typ
- NISSAN CABSTAR F24 / F24
- Varianta
- 35.13.6/3
- Typ kód
- F24
- VIN
- VWASHTF2461005871
- PČV
- 5264033
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- NMISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 14. 11. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 11. 2007
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- NMISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
- Typ motoru
- YD25
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 96 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2488
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 133
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.45
- Spotřeba předpis
- 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 10.4 / 8.7 / 9.3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 2700
- Za jízdy
- 77.1
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6186/ 1870/ 2135
- Rozvor [mm]
- 3400
- Provozní hmotnost
- 2490
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1750/ 1750
2200/ 2200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 7000/ 7000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/70R15 103Q/ 5J X 15 100
195/70R15 103/101Q [2]/ 5J X 15 100
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- VWASHTF2461005871
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6442-016-00
- Číslo TP
- UC143622
- Číslo ORV
- UAX396434
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VWASHTF2461005871
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.