NISSAN CABSTAR

  • 2008
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2488 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVWASHTF2471034257

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 3:47 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASHTF2471034257

STK propadla 30. 9. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 30. 9. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
NISSAN
Model
CABSTAR
Typ
NISSAN CABSTAR F24 / F24
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
30. 9. 2008
Datum 1. registrace v ČR
30. 9. 2008
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2488 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 30. 9. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
597 184 km
při prohlídce 30. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 129–266 tis. km (medián 165 352 km, 48 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
PECUD výrobní a obchodní družstvo
od 30. 9. 2008

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 9. 2008 První registrace PECUD výrobní a obchodní družstvo (IČO 00526614) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

300 000400 000500 000600 000 2013201520172019202120232025 27. 9. 2012: 316 804 km30. 9. 2016: 473 154 km2. 10. 2018: 513 507 km29. 9. 2020: 543 162 km6. 10. 2020: 543 173 km7. 9. 2022: 565 577 km29. 9. 2022: 565 946 km30. 9. 2024: 585 013 km29. 9. 2026: 597 182 km30. 9. 2026: 597 184 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 9. 2026 Před schvál. tech. způsob. vozidla Praha (č. 3115) 597 184 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.2.1.1 Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. vážná
30. 10. 2026
29. 9. 2026 Měření emisí Praha (č. 510921) 597 182 km způsobilé bez závad 29. 9. 2028
30. 9. 2024 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 585 013 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
30. 9. 2026
29. 9. 2022 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 565 946 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
29. 9. 2024
7. 9. 2022 Měření emisí Dubí (č. 450915) 565 577 km způsobilé bez závad 7. 9. 2024
6. 10. 2020 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 543 173 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
6. 10. 2022
29. 9. 2020 Měření emisí Dubí (č. 450915) 543 162 km způsobilé bez závad 29. 9. 2022
2. 10. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Dubí (č. 3511) 513 507 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
2. 10. 2020
30. 9. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3511) 473 154 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 8.2.2.1.2.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému lehká
30. 9. 2018
27. 9. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3511) 316 804 km způsobilé bez závad 27. 9. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel PECUD výrobní a obchodní družstvo (IČO 00526614)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 30. 9. 2012
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2014 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2016 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2018 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2020 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-18-10-0080
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2022 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-20-10-0213
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2024 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-22-09-0932
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2026 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-24-09-0972
  9. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2026 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-26-09-0833
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • ztotožnění

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (NISSAN CABSTAR 2008 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 18 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97,1 %

Srovnáváme s 139 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu NISSAN CABSTAR

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
NISSAN
Obchodní označení
CABSTAR
Typ
NISSAN CABSTAR F24 / F24
Varianta
35.13.6
Verze
2
Typ kód
F24
VIN
VWASHTF2471034257
PČV
8201131
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
NMISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
30. 9. 2008
Datum 1. registrace v ČR
30. 9. 2008
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
NMISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
Typ motoru
YD25
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2488
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
133
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.45
Spotřeba předpis
2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.4 / 8.7 / 9.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 2700
Za jízdy
77.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5600/ 2200/ 2900
Rozvor [mm]
2900
Provozní hmotnost
2400
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1750/ 1750
2200/ 2200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
7000/ 7000
Ložná délka
3800
Ložná šířka
2100
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/70R15 103Q/ 5J X 15 100
195/70R15 103/101Q [2]/ 5J X 15 100
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CLEARMONT spol. s.r.o.
Výrobní číslo karoserie
250908
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 2+1 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6442-015-00
Číslo TP
UC357533
Číslo ORV
UAP746492
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)