NISSAN CABSTAR

  • 2008
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2488 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVWASHTF2481044211

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 14:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASHTF2481044211

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
NISSAN
Model
CABSTAR
Typ
NISSAN CABSTAR F24 / F24
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
11. 7. 2008
Datum 1. registrace v ČR
11. 7. 2008
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2488 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 2. 9. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
594 572 km
při prohlídce 2. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 129–266 tis. km (medián 165 352 km, 48 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
PECUD výrobní a obchodní družstvo
od 26. 6. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 7. 2008 První registrace Pe H a K, v.o.s. (IČO 41326199) Registr silničních vozidel
26. 6. 2019 Nový vlastník a provozovatel PECUD výrobní a obchodní družstvo (IČO 00526614) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000400 000600 000 2013201520172019202120232025 10. 7. 2012: 203 000 km10. 7. 2014: 292 931 km8. 7. 2016: 370 578 km18. 7. 2016: 370 591 km2. 7. 2018: 433 451 km3. 7. 2018: 433 572 km18. 6. 2019: 455 866 km1. 7. 2020: 478 634 km9. 7. 2020: 478 647 km11. 7. 2022: 544 070 km20. 7. 2022: 544 081 km20. 8. 2024: 576 704 km4. 9. 2024: 576 744 km4. 9. 2024: 576 756 km2. 9. 2026: 594 572 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 9. 2026 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 594 572 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
2. 9. 2028
4. 9. 2024 Opakovaná STK Dubí (č. 3511) 576 756 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
20. 8. 2026
4. 9. 2024 Evidenční kontrola Dubí (č. 3511) 576 744 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.2.1.4.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je vyraženo neschváleným, neoriginálním způsobem nebo způsob ražby nebo umístění ražby zjevně neodpovídá provedení výrobce vozidla nebo výměnného samostatného technického celku, přičemž v dokladech vozidla nebo dokladech od výměnného samostatného technického… vážná
20. 8. 2024 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 576 704 km dočasně způsobilé
3 lehké, 3 vážné
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.1.1 V systému zavěšení kol (např. čepy / pouzdra / silentbloky) jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné. vážná
19. 9. 2024
20. 7. 2022 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 544 081 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
20. 7. 2024
11. 7. 2022 Měření emisí Dubí (č. 450915) 544 070 km způsobilé bez závad 11. 7. 2024
9. 7. 2020 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 478 647 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.6 Způsob montáže nebo uchycení brzdových hadic neodpovídá požadavkům. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
9. 7. 2022
1. 7. 2020 Měření emisí Dubí (č. 450915) 478 634 km způsobilé bez závad 1. 7. 2022
18. 6. 2019 Evidenční kontrola Litoměřice (č. 3532) 455 866 km způsobilé bez závad
3. 7. 2018 Pravidelná STK Litoměřice (č. 3532) 433 572 km způsobilé bez závad 3. 7. 2020
2. 7. 2018 Měření emisí Liběšice (č. 450620) 433 451 km – bez závad 2. 7. 2020
18. 7. 2016 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3532) 370 591 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 7. 2018
8. 7. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3532) 370 578 km nezpůsobilé
1 lehká, 2 vážné, 4 nebezpečné
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30%. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
  • 1.4.2.1.2 Žádné z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku nebezpečná
  • 2.1.5.1.3 Nadměrný únik média (kapalina / vzduch) z posilovače řízení. nebezpečná
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
  • 5.1.3.1.2 V uložení kola je natolik velká vůle, že je bezprostředně ohrožena bezpečnost jízdy vozidla. nebezpečná
  • 5.2.1.2.1 Z náboje kola výrazně uniká mazivo. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 7. 2016
10. 7. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 292 931 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
10. 7. 2016
10. 7. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 203 000 km způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
10. 7. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Pe H a K, v.o.s. (IČO 41326199)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2012
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2014 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2016 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2018 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2020 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice · protokol CZ-3532-18-07-0084
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice · protokol CZ-3532-19-06-0526
  8. Nový vlastník a provozovatel PECUD výrobní a obchodní družstvo (IČO 00526614)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2022 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-20-07-0315
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2024 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-22-07-0613
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2024 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-24-08-0616
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2026 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-24-09-0103
    Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-24-09-0104
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2028 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-26-09-0040
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (NISSAN CABSTAR 2008 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 18 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97,1 %

Srovnáváme s 139 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu NISSAN CABSTAR

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
NISSAN
Obchodní označení
CABSTAR
Typ
NISSAN CABSTAR F24 / F24
Varianta
35.13.6/3
Typ kód
F24
VIN
VWASHTF2481044211
PČV
7127200
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
NMISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
11. 7. 2008
Datum 1. registrace v ČR
11. 7. 2008
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
NMISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
Typ motoru
YD25
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2488
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
133

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.45
Spotřeba předpis
2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.4 / 8.7 / 9.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 2700
Za jízdy
77.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6300/ 2150/ 2900
Rozvor [mm]
2490
Provozní hmotnost
2490
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1750/ 1750
2200/ 2200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
7000/ 7000
Ložná délka
4700
Ložná šířka
2100
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/70R15 103Q/ 5J X 15 100
195/70R15 103/101Q [2]/ 5J X 15 100
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CLEARMONT, SPOL. S R.O.
Výrobní číslo karoserie
090708
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6442-016-00
Číslo ORV
UBJ541953
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
04.09.2024 Č. VIN VYRAŽENO NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*23: 2
*24: 2
*42: TŘÍDA A50-X; TŘÍDA S-ČEP 40 MM
*49: ANO; NE
*55: ANO; NE]
*23: 3
*24: 2+1
*35: 1 814 - 2 056
*36: 3 500/3 500
*37: 1 750/1 750; 2 200/2 200
*39: 3 500/3 500
*40: 750/750
*41: 7 000/7 000
*57: MAN
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
04.09.2024 Č. VIN VYRAŽENO NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ

Další ověření (externí odkazy)