NISSAN CABSTAR

  • 2009
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2488 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVWASHTF2481044555

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 19:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASHTF2481044555

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
NISSAN
Model
CABSTAR
Typ
NISSAN CABSTAR F24 / F24
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
30. 9. 2009
Datum 1. registrace v ČR
30. 9. 2009
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2488 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
383 406 km
při prohlídce 29. 9. 2015

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 49–149 tis. km (medián 76 858 km, 92 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
DIEMA s.r.o.
od 30. 9. 2009

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 9. 2009 První registrace DIEMA s.r.o. (IČO 64084302) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000250 000300 000350 000400 000 20142015 30. 9. 2013: 240 723 km29. 9. 2015: 383 406 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 9. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 383 406 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
29. 9. 2017
30. 9. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) 240 723 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
30. 9. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel DIEMA s.r.o. (IČO 64084302)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2013
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2015 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2015 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-13-09-1732
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2017 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2017 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-15-09-1810
  4. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  5. Konec vyřazení z provozu FRÝDEK-MÍSTEK
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (NISSAN CABSTAR 2009 v ČR obvykle 2,7, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,5 %

Srovnáváme s 111 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu NISSAN CABSTAR

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
NISSAN
Obchodní označení
CABSTAR
Typ
NISSAN CABSTAR F24 / F24
Varianta
35.13.6
Verze
2
Typ kód
F24
VIN
VWASHTF2481044555
PČV
6796978
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
NMISA
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
30. 9. 2009
Datum 1. registrace v ČR
30. 9. 2009
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
NMISA
Typ motoru
YD25
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2488
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
133
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.45
Spotřeba předpis
2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.4 / 8.7 / 9.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 2700
Za jízdy
77.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5250/ 2200/ 3000
Rozvor [mm]
2900
Provozní hmotnost
2400
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1750/ 1750
2200/ 2200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
7000/ 7000
Ložná délka
3500
Ložná šířka
2150
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/70R15 103Q / 5J X 15 100
195/70R15 103/101Q [2] / 5J X 15 100
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
VWASHTF2481044555
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 2+1 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
6442-015-00
Číslo TP
UC821606
Číslo ORV
UAJ713335
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
FRÝDEK-MÍSTEK

Další ověření (externí odkazy)