NISSAN CABSTAR

  • 2010
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2488 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVWASHTF24A2115329

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASHTF24A2115329

STK propadla 21. 12. 2018. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 21. 12. 2018 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
NISSAN
Model
CABSTAR
Typ
NISSAN CABSTAR F24 / F24
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
29. 12. 2010
Datum 1. registrace v ČR
29. 12. 2010
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2488 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 21. 12. 2018
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
317 923 km
při prohlídce 21. 12. 2016

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 62–186 tis. km (medián 96 835 km, 51 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
GASTROMA a.s.
od 27. 1. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 12. 2010 První registrace GASTROMA a.s. (IČO 25537679) Registr silničních vozidel
20. 4. 2011 Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
16. 5. 2012 Nový provozovatel DIEMA S.R.O. NA PORÍCÍ 1198 738 01 FRÝDEK-MÍSTEK Registr silničních vozidel
16. 5. 2012 Nový provozovatel DIEMA s.r.o. (IČO 64084302) Registr silničních vozidel
27. 1. 2016 Nový vlastník a provozovatel GASTROMA a.s. (IČO 25537679) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000400 000 2013201420152016 16. 5. 2012: 68 153 km2. 1. 2015: 217 553 km29. 1. 2015: 222 134 km12. 1. 2016: 275 156 km21. 12. 2016: 317 923 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 12. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3712) 317 923 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
21. 12. 2018
12. 1. 2016 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3748) 275 156 km způsobilé bez závad
29. 1. 2015 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3729) 222 134 km způsobilé bez závad 2. 1. 2017
2. 1. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 217 553 km dočasně způsobilé
1 lehká, 7 vážných
  • 1.4.1.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, dostatečně nebrzdí a při jízdní zkoušce se vozidlo vychyluje z přímého směru. vážná
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
  • 4.1.1.1.3 Nesvítí některý povinný světlomet. vážná
  • 5.1.2.2.1 U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. vážná
  • 5.1.2.3.1 U rejdového čepu axiální vůle větší než provozní. vážná
  • 5.2.3.6.1 Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. vážná
  • 5.3.1.4.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky /tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.3.2.1 V upevnění tlumiče pérování jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo upevnění tlumiče pérování neodpovídá požadavkům. vážná
1. 2. 2015
16. 5. 2012 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3729) 68 153 km způsobilé bez závad 16. 5. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel GASTROMA a.s. (IČO 25537679)
  2. Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
  3. Nový provozovatel DIEMA S.R.O. NA PORÍCÍ 1198 738 01 FRÝDEK-MÍSTEK
    Nový provozovatel DIEMA s.r.o. (IČO 64084302)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  4. Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 29. 12. 2014
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 68201, VYŠKOV
  7. Nový vlastník a provozovatel GASTROMA a.s. (IČO 25537679)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2018 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-16-12-0564
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (NISSAN CABSTAR 2010 v ČR obvykle 2,6, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,6 %

Srovnáváme s 69 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu NISSAN CABSTAR

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
NISSAN
Obchodní označení
CABSTAR
Typ
NISSAN CABSTAR F24 / F24
Varianta
35.13.6/2
Typ kód
F24
VIN
VWASHTF24A2115329
PČV
10047061
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
NMISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
29. 12. 2010
Datum 1. registrace v ČR
29. 12. 2010
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
NMISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
Typ motoru
YD25
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2488
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
133

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.45
Spotřeba předpis
2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.4 / 8.7 / 9.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 2700
Za jízdy
77.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5200/ 2200/ 2950
Rozvor [mm]
2900
Provozní hmotnost
2460
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1750/ 1750
2200/ 2200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
7000/ 7000
Ložná délka
3400
Ložná šířka
3400
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/70R15 103Q/ 5J X 15 100
195/70R15 103/101Q [2]/ 5J X 15 100
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
VWASHTF24A2115329
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2+1 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6442-015-01
Číslo TP
UE037097
Číslo ORV
UAP305784
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
29.12.2010 SN-N-1442 20.4.11SML.Č.9107001438

Další ověření (externí odkazy)