NISSAN CABSTAR

  • 2012
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2488 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVWASHTF24B2127865

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 3:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASHTF24B2127865

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
NISSAN
Model
CABSTAR
Typ
NISSAN CABSTAR F24 / F24
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
23. 1. 2012
Datum 1. registrace v ČR
23. 1. 2012
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2488 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
334 701 km
při prohlídce 19. 2. 2016

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky (všechny roky výroby): 39–131 tis. km (medián 72 600 km, 629 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
PECUD výrobní a obchodní družstvo
od 23. 1. 2012

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 1. 2012 První registrace PECUD výrobní a obchodní družstvo (IČO 00526614) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

330 000332 000334 000336 000 1/20162/2016 26. 1. 2016: 331 344 km19. 2. 2016: 334 701 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 2. 2016 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3511) 334 701 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
26. 1. 2018
26. 1. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3511) 331 344 km dočasně způsobilé
3 lehké, 2 vážné
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.4.1.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, dostatečně nebrzdí a při jízdní zkoušce se vozidlo vychyluje z přímého směru. vážná
  • 5.1.2.2.1 U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 2. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel PECUD výrobní a obchodní družstvo (IČO 00526614)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 23. 1. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2016 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2018 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV
  4. Vyřazení z provozu TEPLICE
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (NISSAN CABSTAR 2012 v ČR obvykle 2,2, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 32 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 88 %

Srovnáváme s 25 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu NISSAN CABSTAR

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
NISSAN
Obchodní označení
CABSTAR
Typ
NISSAN CABSTAR F24 / F24
Varianta
35.13.6
Typ kód
F24
VIN
VWASHTF24B2127865
PČV
7493846
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
ISOTERMICKÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
NMISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
23. 1. 2012
Datum 1. registrace v ČR
23. 1. 2012
Druh (typ)
ISOTERMICKÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
NMISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
Typ motoru
YD25
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2488
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
133
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.45
Spotřeba předpis
2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.4 / 8.7 / 9.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 2700
Za jízdy
77.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5910/ 2195/ 3100
Rozvor [mm]
3400
Provozní hmotnost
2550
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1750/ 1750
2200/ 2200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
7000/ 7000
Ložná délka
4200
Ložná šířka
2120
Objem cisterny
18.8
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/70R15 103Q/ 5J X 15 100
195/70R15 103/101Q [2]/ 5J X 15 100
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
AUTO-TECH VINOŘ S.R.O., PRAHA
Výrobní číslo karoserie
30-03011
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 2+1 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
6442-016-02
Číslo TP
UF741066
Číslo ORV
UAP746355
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
TEPLICE
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)