NISSAN CABSTAR

  • 2014
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2488 cm³
  • 100 kW ≈ 136 k

VINVWASPTF24C3147908

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 13:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASPTF24C3147908

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
NISSAN
Model
CABSTAR
Typ
F241
Datum 1. registrace
15. 12. 2014
Datum 1. registrace v ČR
15. 12. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2488 cm³
Výkon
100 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 19. 8. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
227 906 km
při prohlídce 19. 8. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu 12 let po roce výroby (všechny roky výroby): 85–227 tis. km (medián 142 948 km, 646 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
BIOS construction s.r.o.
od 3. 1. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 12. 2014 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
15. 12. 2014 Nový provozovatel BIOS construction s.r.o. (IČO 00670081) Registr silničních vozidel
3. 1. 2020 Nový vlastník BIOS construction s.r.o. (IČO 00670081) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2019202120232025 14. 12. 2018: 92 302 km14. 12. 2018: 92 312 km19. 12. 2019: 115 243 km4. 12. 2020: 136 202 km14. 11. 2022: 176 672 km14. 11. 2022: 37 435 km6. 11. 2024: 206 911 km19. 8. 2026: 227 906 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 8. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Mníšek pod Brdy (č. 3211) 227 906 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
19. 8. 2028
6. 11. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Mníšek pod Brdy (č. 3211) 206 911 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
6. 11. 2026
14. 11. 2022 Pravidelná STK Mníšek pod Brdy (č. 3211) 37 435 km nižší než dříve způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
14. 11. 2024
14. 11. 2022 Měření emisí Mníšek pod Brdy (č. 421011) 176 672 km způsobilé bez závad 14. 11. 2024
4. 12. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Příbram (č. 3221) 136 202 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 12. 2022
19. 12. 2019 Evidenční kontrola Mníšek pod Brdy (č. 3211) 115 243 km způsobilé bez závad
14. 12. 2018 Pravidelná STK Příbram (č. 3221) 92 312 km způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
14. 12. 2020
14. 12. 2018 Měření emisí Příbram (č. 421111) 92 302 km způsobilé bez závad 14. 12. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel BIOS construction s.r.o. (IČO 00670081)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2020 · stanice: DRÁSOV 121, 261 01, DRÁSOV · protokol CZ-3221-18-12-0289
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 439, 252 10, MNÍŠEK POD BRDY · protokol CZ-3211-19-12-0603
  4. Nový vlastník BIOS construction s.r.o. (IČO 00670081)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2022 · stanice: DRÁSOV 121, 261 01, DRÁSOV · protokol CZ-3221-20-12-0131
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2024 · stanice: NÁDRAŽNÍ 439, 252 10, MNÍŠEK POD BRDY · protokol CZ-3211-22-11-0447
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2026 · stanice: NÁDRAŽNÍ 439, 252 10, MNÍŠEK POD BRDY · protokol CZ-3211-24-11-0146
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2028 · stanice: NÁDRAŽNÍ 439, 252 10, MNÍŠEK POD BRDY · protokol CZ-3211-26-08-0395
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
NISSAN
Obchodní označení
CABSTAR
Typ
F241
Varianta
ISD5R
Verze
6M4I3J
Typ kód
F241
VIN
VWASPTF24C3147908
PČV
13313598
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÁ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
NISSAN INTERNATIONAL SA, ROLLE, ŠVÝCARSKO
Datum 1. registrace
15. 12. 2014
Datum 1. registrace v ČR
15. 12. 2014
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
NISSAN INTERNATIONAL SA, ROLLE, ŠVÝCARSKO
Typ motoru
YD25
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
100 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2488
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
139

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
566/2011I
Spotřeba předpis
566/2011I
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10,6 / 8,1 / 9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 2700
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6350/ 2200/ 2270
Rozvor [mm]
3400
Provozní hmotnost
2180
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1750/ 1750
2200/ 2200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
7000/ 7000
Ložná délka
4500
Ložná šířka
2130
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/70R15C 103/101Q / 5J X 15 ET100
195/70R15C 103/101Q [2] / 5J X 15 ET100
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
Future Tech s.r.o., České Budějovice, ČR
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 2+1 / 0
Spojovací zařízení - druh
A 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6442-109-00
ES/EU
E9*2007/46*0030*
Číslo ORV
UBL396600
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
CO2: 277/214/237 g/km
ROZCHOD: 1 570 - 1 395 mm
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)