NISSAN CABSTAR
- 2014
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2488 cm³
- 90 kW ≈ 122 k
VINVWASUFF24E4162867
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 17:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASUFF24E4162867
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 7 dnů (24. 11. 2014 až 1. 12. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- NISSAN
- Model
- CABSTAR
- Typ
- / F241
- Datum 1. registrace
- 24. 11. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 11. 2014
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2488 cm³
- Výkon
- 90 kW
- Kategorie
- N1 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: TS Hlučín s.r.o. (IČO 25887289) od 8. 12. 2014
- Provozovatel: TS Hlučín s.r.o. (IČO 25887289) od 8. 12. 2014
Obvyklé u modelu ve stáří 10 let (všechny roky výroby): 81–219 tis. km (medián 135 775 km, 709 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 24. 11. 2014 | První registrace | Plošiny Rybáček s.r.o. (IČO 27279618) | Registr silničních vozidel |
| 1. 12. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | ČEVAS group s.r.o. (IČO 27793648) | Registr silničních vozidel |
| 8. 12. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | TS Hlučín s.r.o. (IČO 25887289) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 11. 2024 | Opakovaná STK | Opava (č. 3810) | 64 043 km | způsobilé | bez závad | 30. 10. 2026 |
| 30. 10. 2024 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | 63 814 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 29. 11. 2024 |
| 30. 10. 2024 | Měření emisí | Opava (č. 480631) | 63 812 km | způsobilé | bez závad | 30. 10. 2025 |
| 23. 10. 2024 | Měření emisí | Ludgeřovice (č. 180601) | 63 702 km | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2025 |
| 30. 11. 2022 | Opakovaná STK | Opava (č. 3810) | 53 192 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 11. 2024 |
| 16. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 52 966 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 5 vážných
| 16. 11. 2024 |
| 27. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 42 674 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 11. 2022 |
| 28. 11. 2018 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 31 454 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 11. 2019 |
| 27. 11. 2018 | Měření emisí | Ostrava (č. 580724) | 31 406 km | způsobilé | bez závad | 27. 11. 2020 |
| 8. 12. 2014 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | 51 km | způsobilé | bez závad | |
| 19. 11. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ústecký kraj (č. 3521) | 14 km | způsobilé | bez závad | 19. 11. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Plošiny Rybáček s.r.o. (IČO 27279618)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2018
-
Nový vlastník a provozovatel ČEVAS group s.r.o. (IČO 27793648)
-
Nový vlastník a provozovatel TS Hlučín s.r.o. (IČO 25887289)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, HLUČÍNEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, HLUČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2019 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-18-11-2116
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2022 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-20-11-2165
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2022 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-11-1392
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2024 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-22-11-1560
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2024 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-24-10-1629
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2026 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-24-11-0573
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- NISSAN
- Obchodní označení
- CABSTAR
- Typ
- / F241
- Varianta
- ISD4R
- Verze
- 5M1M3N
- Typ kód
- F241
- VIN
- VWASUFF24E4162867
- PČV
- 13286338
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- PRACOVNÍ PLOŠINA
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- NISSAN INTERNATIONAL , ROLLE, ŠVÝCARSKO
- Datum 1. registrace
- 24. 11. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 11. 2014
- Druh (typ)
- PRACOVNÍ PLOŠINA CELA DT21
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- NISSAN INTERNATIONAL , ROLLE, ŠVÝCARSKO
- Typ motoru
- YD25
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 90 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2488
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 131
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 195/2013M
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 337 / 228 / 268
- Spotřeba předpis
- 195/2013M
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 12.8 / 8.9 / 10.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 2700
- Za jízdy
- 76
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6626/ 1994/ 2060
- Rozvor [mm]
- 3400
- Rozchod [mm]
- 1570/ 1395/ /
- Provozní hmotnost
- 3320
- Hmotnosti provozní Do
- 3320
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1750/ 1750
2200/ 2200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5500/ 5500
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/70R15C 103/101Q / 5J X 15 ET100
195/70R15C 103/101Q [2] / 5J X 15 ET100
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CELA, S.R.L., ITÁLIE
- Výrobní číslo karoserie
- CL5307
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2+1 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6442-103-01
- ES/EU
- e9*2004/46*0030*
- Číslo TP
- UG044281
- Číslo ORV
- UBG614460
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 1.12.2014 schv. dostavba vozidla čj. MULNCJ 85433/2014, speciální automobil-pracovní plošina.
- Další záznamy
- 01.12.2014 Schválena dostavba vozidla čj. MULNCJ 85433/2014, speciální automobil-
-pracovní plošina. Doplněny údaje v kolonkách 1,2,6,7,8,12,13,14,G.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VWASUFF24E4162867
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.