NISSAN NT400 CABSTAR

  • 2015
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2488 cm³
  • 90 kW ≈ 122 k

VINVWASUFF24F5178672

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 9:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASUFF24F5178672

STK propadla 27. 8. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 27. 8. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 13 dnů (29. 9. 2015 až 12. 10. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
NISSAN
Model
NT400 CABSTAR
Typ
/ F241
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
29. 9. 2015
Datum 1. registrace v ČR
29. 9. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2488 cm³
Výkon
90 kW
Kategorie
N1 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 27. 8. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
133 904 km
při prohlídce 21. 7. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 64–155 tis. km (medián 96 707 km, 43 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
Plošiny Rybáček s.r.o.
od 16. 9. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 9. 2015 První registrace Plošiny Rybáček s.r.o. (IČO 27279618) Registr silničních vozidel
12. 10. 2015 Nový vlastník a provozovatel CAMEA, spol. s r.o. (IČO 60746220) Registr silničních vozidel
16. 9. 2025 Nový vlastník a provozovatel Plošiny Rybáček s.r.o. (IČO 27279618) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 20162018202020222024 5. 10. 2015: 37 km7. 10. 2015: 87 km12. 10. 2015: 138 km6. 10. 2016: 11 884 km6. 10. 2017: 22 231 km4. 10. 2018: 35 308 km4. 10. 2018: 35 310 km21. 9. 2020: 67 695 km14. 9. 2022: 102 389 km27. 8. 2024: 123 749 km21. 7. 2025: 133 904 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 7. 2025 Evidenční kontrola Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 133 904 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.2.1.4.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je vyraženo neschváleným, neoriginálním způsobem nebo způsob ražby nebo umístění ražby zjevně neodpovídá provedení výrobce vozidla nebo výměnného samostatného technického celku, přičemž v dokladech vozidla nebo dokladech od výměnného samostatného technického… vážná
27. 8. 2024 Pravidelná STK Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 123 749 km způsobilé bez závad 27. 8. 2026
14. 9. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 102 389 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 9. 2024
21. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 67 695 km způsobilé bez závad 21. 9. 2022
4. 10. 2018 Pravidelná STK Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 35 310 km způsobilé bez závad 4. 10. 2020
4. 10. 2018 Měření emisí Kralupy nad Vltavou (č. 420622) 35 308 km způsobilé bez závad 4. 10. 2020
6. 10. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 22 231 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
6. 10. 2018
6. 10. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3225) 11 884 km způsobilé bez závad 6. 10. 2017
12. 10. 2015 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3514) 138 km způsobilé bez závad
7. 10. 2015 Před schvál. tech. způsob. vozidla Ústecký kraj (č. 3514) 87 km způsobilé bez závad 7. 10. 2015
5. 10. 2015 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3514) 37 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Plošiny Rybáček s.r.o. (IČO 27279618)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2016
    Vyřazení z provozu LOUNY
  2. Konec vyřazení z provozu LOUNY
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
  4. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2016 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
    Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
  5. Nový vlastník a provozovatel CAMEA, spol. s r.o. (IČO 60746220)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2017 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2018 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-17-10-0356
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2020 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-18-10-0220
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2022 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-20-09-0882
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2024 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-22-09-0558
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2026 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-24-08-1263
  12. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-25-07-1072
  13. Nový vlastník a provozovatel Plošiny Rybáček s.r.o. (IČO 27279618)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
NISSAN
Obchodní označení
NT400 CABSTAR
Typ
/ F241
Varianta
ISD4R
Verze
5M1M3N
Typ kód
F241
VIN
VWASUFF24F5178672
PČV
13691552
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
NISSAN INTERNATIONAL , ROLLE, ŠVÝCARSKO
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
29. 9. 2015
Datum 1. registrace v ČR
29. 9. 2015
Druh (typ)
PRACOVNÍ PLOŠINA CELA DT21
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
NISSAN INTERNATIONAL , ROLLE, ŠVÝCARSKO
Typ motoru
YD25
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
90 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2488
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
131

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014M
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
337 / 228 / 268
Spotřeba předpis
136/2014M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
12.8 / 8.9 / 10.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 2700
Za jízdy
76

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6626/ 1994/ 2225
Rozvor [mm]
3400
Rozchod [mm]
1570/ 1395/ /
Provozní hmotnost
3320
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1750/ 1750
2200/ 2200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5500/ 5500
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/70R15C 103/101Q / 5J X 15 ET106.5
195/70R15C 103/101Q [2] / 5J X 15 ET106.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CELA, S.R.L., TORINO, ITÁLIE
Výrobní číslo karoserie
CL5396
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2+1 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6442-103-02
ES/EU
e9*2007/46*0030*
Číslo ORV
UBL984891
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
09.10.2015 SCHVÁLENA DOSTAVBA VOZIDLA ČJ: MULNCJ 74807/2015, SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL-PRACOVNÍ PLOŠINA 21.07.2025 ZÁPIS OBNOVY VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ
Další záznamy
09.10.2015 Schválena dostavba vozidla čj. MULNCJ 74807/2015, speciální automobil-pracovní
plošina. Doplněny udáje v kolonkách *1,2,6,7,8,12,13,14 a G.
VÝSTRAŽNÁ SVĚTLA ORANŽOVÉ BARVY
23.04.2018 ZÁPIS VYJÍMKY Z VYHL. MD Č.341/2014 SB. DLE ROZHODNUTÍ MDČR Č.J.437/2018-150-VYJ2/1:
PŘÍLOHA Č. 12 - VOZIDLO JE OZNAČENO RETROREFLEXNÍ FOLIÍ VE VZORU VODÍCÍ TABULE ”Z3”
DLE ”ZÁSAD PRO OZNAČOVÁNÍ PRACOVNÍCH MÍST NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH”.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1570+1395
CO2: 337/228/268 g/km
Číslo globální homologace typu ES:e9*2007/46*0030 čerpáno z výrobního štítku.
V OR ITÁLIE Číslo globální homologace typu ES:e9*2007/46*0030*04
Dle zápisu v OR ITÁLIE vozidlo plní emisní limit- 136/2014.
Provozní hmotnost G:vyznačena na výr.štítku nástavby.(foto IS TP).
.
[Alternativní provedení vozidla:
*42: TŘÍDA A50-X; TŘÍDA F; TŘÍDA S
*55: NE]
.
ROZCHOD: 1570 - 1395 mm
.
Na vozidlo namontována PRACOVNÍ ZVEDACÍ PLOŠINA,ISOLI
model:PNT205NHD, výr.číslo nástavby:PLE 027/01P,
Rok výroby - 2015, Hmotnost 3350 kg. /údaje čerpány z výr.štítku nástavby/.
Pracovní plošina s hydravlickým pohonem /zdrojem energie je vozidlový motor/ doplněna v podvozkové části vozidla hydravlicky ovládanými výklopnými oporami pro stabilitu vozidla při práci s plošinou.
Plošina je určena pro 2 osoby+ nářadí, max.zatížení je 200 kg.
Plošina je zapsána v OR ITÁLIE.
Překlad OR ITÁLIE nepředložen.
DNE 21.7.2025 ZÁPIS OBNOVY VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ DLE Č.J. MUSLANY/60314/2025/ODSH/NEM. RAŽBU PROVEDLA FIRMA STK KRALUPY S.R.O., IČO: 25051067. VIN VYRAŽENO U PRAVÉHO ZADNÍHO KOLA.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)