NISSAN NT400 CABSTAR

  • 2016
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2488 cm³
  • 90 kW ≈ 122 k

VINVWASUFF24F6183517

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 1:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASUFF24F6183517

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Maďarská republika), datum dovozu 25. 4. 2025. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
NISSAN
Model
NISSAN NT400 CABSTAR
Typ
/ F241SM
Datum 1. registrace
16. 2. 2016
Datum 1. registrace v ČR
25. 4. 2025
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2488 cm³
Výkon
90 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Stav tachometru
44 732 km
při prohlídce 24. 4. 2025
1
Vlastník v registru
ČSOB Leasing, a.s.
od 25. 4. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 2. 2016 První registrace Registr silničních vozidel
25. 4. 2025 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
25. 4. 2025 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
25. 4. 2025 Nový provozovatel EUROSPOJ, s.r.o. (IČO 47473991) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

44 50045 000 3/20254/2025 26. 3. 2025: 44 730 km26. 3. 2025: 44 731 km27. 3. 2025: 44 732 km24. 4. 2025: 44 732 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 4. 2025 Před schvál. tech. způsob. vozidla - opakovaná Plzeň (č. 3413) 44 732 km způsobilé bez závad 27. 3. 2027
27. 3. 2025 Před schvál. tech. způsob. vozidla - opakovaná Plzeň (č. 3413) 44 732 km způsobilé bez závad 26. 3. 2027
26. 3. 2025 Před schvál. tech. způsob. vozidla Plzeň (č. 3413) 44 731 km dočasně způsobilé
2 vážné
  • 4.12.1.2.3 Elektrické zapojení nebo způsob uvedení v činnost (jiného) světelného zařízení (povinného / nepovinného) není v souladu s požadavky. vážná
  • 4.2.3.1.2 Skutečný stav zapojených obrysových nebo denních svítilen neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). vážná
25. 4. 2025
26. 3. 2025 Měření emisí Plzeň (č. 540514) 44 730 km způsobilé bez závad 26. 3. 2027

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-03-5300
  3. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-03-5661
  4. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-04-5540
  5. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Maďarská republika
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel EUROSPOJ, s.r.o. (IČO 47473991)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
NISSAN
Obchodní označení
NISSAN NT400 CABSTAR
Typ
/ F241SM
Varianta
ISD4R
Verze
NM1M3NZED23.2JH
Typ kód
F241SM
VIN
VWASUFF24F6183517
PČV
18919694
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
NISSAN INTERNATIONAL SA, ROLLE, ŠVÝCARSKO
Datum 1. registrace
16. 2. 2016
Datum 1. registrace v ČR
25. 4. 2025
Druh (typ)
27 PRO VÝŠKOVÉ PRÁCE
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
NISSAN INTERNATIONAL SA, ROLLE, ŠVÝCARSKO
Typ motoru
YD25
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
90 / 36000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2488
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
131

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014M
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 268
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 10.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 2700
Za jízdy
76

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6625/ 2100/ 2600
Rozvor [mm]
3400
Rozchod [mm]
1570/ 1395/ /
Provozní hmotnost
3400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1750/ 1750
2200/ 2200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5500/ 5500
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/70 R15C 103/101Q/ 5J x 15
195/70 R15C 103/101Q [2]/ 15X5J ET106.5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e9*2007/46*0030*04
Číslo ORV
UBJ475590
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Přeregistrace z Maďarska
Rozchod: 1570+1395
CO2: 337/228/268 g/km
ROZCHOD: 1 570 - 1 395 mm
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)