NISSAN NT400 CABSTAR
- 2016
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2488 cm³
- 100 kW ≈ 136 k
VINVWASVTF24F6184232
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWASVTF24F6184232
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- NISSAN
- Model
- NT400 CABSTAR
- Typ
- / F241
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 29. 8. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 8. 2016
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2488 cm³
- Výkon
- 100 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: FIRECLAY, spol. s r.o. (IČO 47780037) od 29. 8. 2016
- Vlastník: FIRECLAY, spol. s r.o. (IČO 47780037) od 6. 9. 2021
Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 69–181 tis. km (medián 124 818 km, 35 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 29. 8. 2016 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 29. 8. 2016 | Nový provozovatel | FIRECLAY, spol. s r.o. (IČO 47780037) | Registr silničních vozidel |
| 6. 9. 2021 | Nový vlastník | FIRECLAY, spol. s r.o. (IČO 47780037) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Most (č. 3537) | 227 824 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 8. 2028 |
| 14. 8. 2024 | Pravidelná STK | Litvínov (č. 3520) | 209 299 km | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2026 |
| 14. 8. 2024 | Měření emisí | Litvínov (č. 550814) | 209 297 km | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2026 |
| 26. 8. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Litvínov (č. 3520) | 170 008 km | způsobilé | 3 lehké
| 26. 8. 2024 |
| 3. 9. 2021 | Evidenční kontrola | Litvínov (č. 3520) | 150 251 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Litvínov (č. 3520) | 130 261 km | způsobilé | 1 lehká
| 27. 8. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel FIRECLAY, spol. s r.o. (IČO 47780037)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2022 · stanice: PODKRUŠNOHORSKÁ 8, 43542, JANOV U LITVÍNOVA · protokol CZ-3520-20-08-1111
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PODKRUŠNOHORSKÁ 8, 43542, JANOV U LITVÍNOVA · protokol CZ-3520-21-09-0139
-
Nový vlastník FIRECLAY, spol. s r.o. (IČO 47780037)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2024 · stanice: PODKRUŠNOHORSKÁ 8, 43542, JANOV U LITVÍNOVA · protokol CZ-3520-22-08-1064
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2026 · stanice: PODKRUŠNOHORSKÁ 8, 43542, JANOV U LITVÍNOVA · protokol CZ-3520-24-08-0302
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2028 · stanice: ŽATECKÁ 3494, 43401, MOST · protokol CZ-3537-26-08-0571
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- NISSAN
- Obchodní označení
- NT400 CABSTAR
- Typ
- / F241
- Varianta
- ISD5R
- Verze
- 6M4M2N
- Typ kód
- F241
- VIN
- VWASVTF24F6184232
- PČV
- 14194090
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- NISSAN INTERNATIONAL SA, ROLLE, ŠVÝCARSKO
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 29. 8. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 8. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- NISSAN MOTOR IBERICA, S.A., ŠPANĚLSKO
- Typ motoru
- YD25
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 100 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2488
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 138
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014M
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 276 / 216 / 238
- Spotřeba předpis
- 136/2014M
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 10.5 / 8.2 / 9.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 2700
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5462/ 1900/ 2210
- Rozvor [mm]
- 2900
- Rozchod [mm]
- 1570/ 1395/ /
- Provozní hmotnost
- 2459
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1750/ 1750
2200/ 2200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 7000/ 7000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/70 R15C 103/101Q / 15X5J ET100
195/70 R15C 103/101Q [2] / 15X5J ET100
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCATTOLINI LBERCIA, S.L.U., AVILA, ŠPANĚLSKO
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6442-143-00
- ES/EU
- e9*2007/46*0030*05
- Číslo ORV
- UBM076123
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Dne 29.08.2013 dostavba vozidla dle coc listu, Scattolini lberica s.l.u., Avila, Španělsko
homologace: e9*2007/46*0195*04.
technický popis vozidla:
položka 1.: Nákladní automobil
2.: Třístranný sklápěč
6.: Scattolini lberica s.l.u., Avila, Španělsko
12.: 5 462 mm
13.: 1 900 mm
14.: 2 210 mm
G.: 2 459 Kg
R.: BÍLÁ
S.: 3/3/0/0
DNE 17.06.2025 ZÁPIS TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ TŘÍDY A.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VWASVTF24F6184232
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.