NISSAN ATLEON

  • 2004
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 5985 cm³
  • 117 kW ≈ 159 k

VINVWAWDFTK043416726

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 19:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VWAWDFTK043416726

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
NISSAN
Model
ATLEON
Typ
NISSAN ATLEON TK2-165.95/2 / TK2-165.95/2
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
2. 8. 2004
Datum 1. registrace v ČR
2. 8. 2004
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
5985 cm³
Výkon
117 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
76 446 km
při prohlídce 25. 1. 2021
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 17 let (všechny roky výroby): 144–353 tis. km (medián 239 774 km, 187 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
Partner aas, a.s.
od 2. 10. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 8. 2004 První registrace DINESIA a.s., v likvidaci (IČO 63999579) Registr silničních vozidel
2. 8. 2004 Nový provozovatel PROBI - stavební s.r.o. (IČO 25260057) Registr silničních vozidel
26. 1. 2012 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
13. 2. 2012 Nový vlastník a provozovatel DSK stavebniny s.r.o. (IČO 27499031) Registr silničních vozidel
2. 3. 2016 Nový vlastník a provozovatel POŽI s.r.o. (IČO 25928384) Registr silničních vozidel
7. 11. 2016 Nový vlastník VLTAVÍN leas, a.s. (IČO 61057738) Registr silničních vozidel
7. 11. 2016 Nový provozovatel PRAMBO PLUS s.r.o. (IČO 24140015) Registr silničních vozidel
2. 10. 2019 Nový vlastník a provozovatel Partner aas, a.s. (IČO 26213966) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

02 000 0004 000 0006 000 000 201020122014201620182020 28. 8. 2009: 83 645 km2. 10. 2009: 67 846 km25. 8. 2010: 93 360 km12. 8. 2011: 99 181 km23. 9. 2011: 99 716 km9. 2. 2012: 101 453 km15. 8. 2012: 103 945 km19. 8. 2013: 45 090 km9. 9. 2013: 4 545 650 km7. 8. 2014: 115 699 km6. 8. 2015: 129 672 km26. 2. 2016: 124 815 km12. 10. 2016: 62 647 km7. 11. 2016: 62 804 km27. 6. 2018: 73 260 km27. 6. 2018: 73 261 km2. 10. 2019: 138 691 km2. 10. 2019: 75 536 km25. 1. 2021: 76 446 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kosmonosy (č. 3218) 76 446 km způsobilé
9 lehkých
  • 4.2.3.1.4 Svítilna je umístěna na pohyblivých částech, nebo její umístění na pohyblivých částech není v souladu s požadavky. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
25. 1. 2023
2. 10. 2019 Pravidelná STK Kosmonosy (č. 3218) 75 536 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 10. 2020
2. 10. 2019 Měření emisí Mladá Boleslav (č. 520701) 138 691 km způsobilé bez závad 2. 10. 2021
27. 6. 2018 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3218) 73 261 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 2.4.1.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
27. 6. 2019
27. 6. 2018 Měření emisí Mladá Boleslav (č. 520701) 73 260 km – bez závad 27. 6. 2019
7. 11. 2016 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3611) 62 804 km způsobilé bez závad
12. 10. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3611) 62 647 km nižší než dříve způsobilé
14 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
12. 10. 2017
26. 2. 2016 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3611) 124 815 km nižší než dříve způsobilé bez závad
6. 8. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 129 672 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.11.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
6. 8. 2016
7. 8. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 115 699 km nižší než dříve způsobilé
5 lehkých
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
7. 8. 2015
9. 9. 2013 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 4 545 650 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
19. 8. 2014
19. 8. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 45 090 km nižší než dříve dočasně způsobilé
4 lehké, 1 vážná
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.6.2 Výstražná signalizace ukazuje nesprávnou funkci systému ABS. vážná
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
18. 9. 2013
15. 8. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3216) 103 945 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.3.6.1 Upevnění palivového potrubí je uvolněné, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
15. 8. 2013
9. 2. 2012 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3618) 101 453 km způsobilé
1 lehká
  • 1041 Vozidlo bylo změněno tak, že neodpovídá údajům uvedeným v technickém průkazu vozidla (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
9. 2. 2012
23. 9. 2011 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3618) 99 716 km způsobilé bez závad 23. 9. 2011
12. 8. 2011 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 99 181 km způsobilé
8 lehkých
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
12. 8. 2012
25. 8. 2010 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 93 360 km způsobilé
5 lehkých
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 8. 2011
2. 10. 2009 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 67 846 km nižší než dříve způsobilé
6 lehkých
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
28. 8. 2010
28. 8. 2009 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 83 645 km dočasně způsobilé
6 lehkých, 2 vážné
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5131 Některé otvírací okno nelze uzavřít, popřípadě zajistit uzavřené (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 5145 V některém okně, mimo čelního okna, chybí zasklení. [ekvivalent v číslování od 5/2012: 3.2.1.4, 3.2.4.4] (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
27. 9. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník DINESIA a.s., v likvidaci (IČO 63999579)
    Nový provozovatel PROBI - stavební s.r.o. (IČO 25260057)
  2. Konec: vlastník DINESIA a.s., v likvidaci (IČO 63999579)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2009 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-09-08-0850
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2010 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-09-10-0073
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2011 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-10-08-0833
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2012 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-11-08-0410
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2012 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-11-09-0878
  8. Nový provozovatel fyzická osoba
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-12-02-0346
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
  10. Nový vlastník a provozovatel DSK stavebniny s.r.o. (IČO 27499031)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2013 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-12-08-0481
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2013 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2013 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-13-08-0692
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2013 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2014 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2014 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-13-09-0327
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2015 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2015 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-14-08-0263
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2016 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-15-08-0225
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2016 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
  16. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-16-02-0206
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou
  17. Nový vlastník a provozovatel POŽI s.r.o. (IČO 25928384)
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2017 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2017 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-16-10-0078
  19. Nový vlastník VLTAVÍN leas, a.s. (IČO 61057738)
    Nový provozovatel PRAMBO PLUS s.r.o. (IČO 24140015)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-16-11-0051
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2019 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-18-06-0787
  21. Nový vlastník a provozovatel Partner aas, a.s. (IČO 26213966)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2020 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-19-10-0065
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2022 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-21-01-0571
  23. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (NISSAN ATLEON 2004 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 4,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,3 %

Srovnáváme s 82 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu NISSAN ATLEON

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
NISSAN
Obchodní označení
ATLEON
Typ
NISSAN ATLEON TK2-165.95/2 / TK2-165.95/2
Varianta
95.16
Typ kód
TK2-165.95/2
VIN
VWAWDFTK043416726
PČV
7685646
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
NIVISA, AVILA, ŠPANĚLSKO
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
2. 8. 2004
Datum 1. registrace v ČR
2. 8. 2004
Druh (typ)
SPECIÁLNÍ NOSIČ KONTEJNERŮ CST 5038
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
NMISA, MADRID, ŠPANĚLSKO
Typ motoru
B660
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
117 / 2600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
5985
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
114
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.88
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
91/ 1950
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6320/ 2220/ 2700
Rozvor [mm]
3730
Provozní hmotnost
4930
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
9500/ 9500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3400/ 3400
6600/ 6600
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
13000/ 13000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/75R17.5 128/126 M/ 6.00-17.5 126.5
225/75R17.5 128/126 M [2]/ 6.00-17.5 126.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.CTS-SERVIS, SPOL S.R.O., OKŘÍNEK, ČR
Výrobní číslo karoserie
VWAWDFTK043416726
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 2+1 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
4501-025-02
Číslo ORV
UBK657330
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
13.08.2008 byla řádně ukončena LS
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Na vozidlo je povoleno montovat pouze schválené typy kontejnerů schválené
výrobcem nástavby. uvedené hodnoty užitečného zatížení a celkové hmotnosti
vozidla jsou nepřekročitelné. Užitečným zatížením vozidla se rozumí součet
hmotnosti kontejneru, jeho nákladu a hmotnosti obsluhy.
Montáž HR Palfinger PK 3800, v.č. 0831205
29.7. 2004 - CTS - servis, s.r.o., Okřínek 53, Poděbrady.

Další ověření (externí odkazy)