FELDBINDER

  • 2000
  • BÍLÁ

VINW09334B2RY0F07170

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/W09334B2RY0F07170

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FELDBINDER
Typ
FELDBINDER EUT 56.3 / EUT 56.3
Rok výroby
2000
Datum 1. registrace
23. 10. 2000
Datum 1. registrace v ČR
23. 10. 2000
Barva
BÍLÁ
Kategorie
O4 – Návěs cisternový
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
1 000 000 km
při prohlídce 27. 8. 2014
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníci v registru
GoodMills Česko s.r.o.
od 13. 11. 2009

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 10. 2000 První registrace Kralupské mlýny a.s. (IČO 26137658) Registr silničních vozidel
9. 8. 2001 Nový provozovatel OK REST a.s. (IČO 60193344) Registr silničních vozidel
10. 2. 2004 Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
10. 2. 2004 Nový provozovatel GoodMills Česko s.r.o. (IČO 26766698) Registr silničních vozidel
2. 5. 2005 Nový provozovatel UNIMILLS - TRANS s.r.o. (IČO 25595181) Registr silničních vozidel
13. 11. 2009 Nový vlastník a provozovatel GoodMills Česko s.r.o. (IČO 26766698) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

800 000900 0001 000 0001 100 000 20102011201220132014 1. 9. 2009: 862 000 km14. 10. 2009: 869 000 km1. 9. 2010: 945 640 km31. 8. 2011: 1 030 000 km30. 8. 2012: 990 000 km26. 9. 2012: 990 000 km27. 8. 2013: 980 000 km27. 8. 2014: 1 000 000 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 7. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
9. 7. 2016
27. 8. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 1 000 000 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
27. 8. 2015
27. 8. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 980 000 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
27. 8. 2014
26. 9. 2012 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3505) 990 000 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
30. 8. 2013
30. 8. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 990 000 km nižší než dříve dočasně způsobilé
3 lehké, 2 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.2.1.3.1 Účinek brzd není spojitě odstupňovaný. vážná
  • 1.6.1 Vadná funkce výstražné signalizace systému ABS. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
29. 9. 2012
31. 8. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 1 030 000 km způsobilé
2 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
31. 8. 2012
1. 9. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 945 640 km způsobilé
1 lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
1. 9. 2011
14. 10. 2009 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3505) 869 000 km způsobilé bez závad 14. 10. 2009
1. 9. 2009 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 862 000 km způsobilé
2 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
1. 9. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Kralupské mlýny a.s. (IČO 26137658)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Nový provozovatel OK REST a.s. (IČO 60193344)
  3. Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel GoodMills Česko s.r.o. (IČO 26766698)
  4. Konec: vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
  5. Nový provozovatel UNIMILLS - TRANS s.r.o. (IČO 25595181)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2010 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  8. Nový vlastník a provozovatel GoodMills Česko s.r.o. (IČO 26766698)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2011 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2012 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2012 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2012 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2013 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2014 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2015 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2016 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
FELDBINDER
Typ
FELDBINDER EUT 56.3 / EUT 56.3
Typ kód
EUT 56.3
VIN
W09334B2RY0F07170
PČV
7216850
Druh vozidla
Návěs cisternový
Kategorie vozidla
O4
Rok výroby
2000
Datum 1. registrace
23. 10. 2000
Datum 1. registrace v ČR
23. 10. 2000
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0 /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12200/ 2550/ 3850
Rozvor [mm]
T 7240 + 1310+1310
Provozní hmotnost
5900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
34000/ 34000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
0/ 0
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
56
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
365/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
Feldbinder GmbH, SRN
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
NÁVĚSNÝ ČEP 2
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
Číslo TP
UD644013
Číslo ORV
UAK737130
Druh RZ
NÁVĚS
RM zániku
PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
Další záznamy
TZ SCHVÁLENA 14.05.1998, POD Č.J. 3533-01-01 PRAHA .
1.REGISTRACE V ČR. 23.10.2000 MĚLNÍK
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č.102/95 Sb. ve znění pozdějších změn a doplňků.
S vyjímkou: § 101 odst. 1,4 nevyznačeno číslo typového schválení a homologace dle EHK.

Další ověření (externí odkazy)