MAFA

  • 2015
  • ČERVENÁ

VINW09500C24F6M29832

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 15:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/W09500C24F6M29832

Semafor rizik: červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 17. 4. 2026 (posuzujeme ke dni výpisu, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 40 dnů (28. 1. 2026 až 9. 3. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

STK propadla 17. 4. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Základní údaje

Značka
MAFA
Typ
/ L24
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
21. 4. 2015
Datum 1. registrace v ČR
26. 5. 2015
Barva
ČERVENÁ
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2015 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-15-05-1862
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2015 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Mlékárna Pragolaktos, a.s. (IČO 27133079)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2016 · stanice: U ZIMNÍHO STADIONU 1952/2, 37076, ČESKÉ BUDĚJOVICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2017 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-16-04-0801
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2018 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-17-04-0473
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2019 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-18-04-0378
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2020 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-19-04-0431
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2021 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-20-04-0169
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2022 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-21-07-0696
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2023 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3248-22-04-0085
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2024 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3248-23-04-0063
  12. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-24-03-0070
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2025 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3248-24-04-0125
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2026 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-25-04-0461
  15. Nový vlastník a provozovatel SPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s r.o. (IČO 28858115)
  16. Nový vlastník a provozovatel Gebr. Langensiepen GmbH
  17. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2027 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-26-04-0164
  18. Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel BODOS Czechia a.s. (IČO 27668681)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (48)

Identifikace

Tovární značka
MAFA
Typ
/ L24
Varianta
75E
Typ kód
L24
VIN
W09500C24F6M29832
PČV
13513791
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
DB PŘÍVĚS
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
MAFA MASCHINEN, GMBH, SRN
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
21. 4. 2015
Datum 1. registrace v ČR
26. 5. 2015
Druh (typ)
11 CISTERNA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9480/ 2530/ 3220
Rozvor [mm]
4100+1300
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
5450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
8000/ 8000
8000/ 8000
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA D
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo ORV
UBM624785
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Doplňkový text na TP
DOVOZ-SRN, DNE 28.1.2026 ZNEPLATNĚNÝ TP VRÁCEN ŽADATELI DNE 24.04.2026 ZNOVUZAEVIDOVÁNÍ VOZIDLA ZAPSANÉHO NA VÝVOZ DO NĚMECKA.
Další záznamy
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Datum 1. registrace vozidla dle TP-SRN: 21.04.2015
DOVOZ-SRN, doklady původu SRN: RZ: AP DF72, TP: WN450213

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.