CARNEHL

  • 2008
  • ŠEDÁ

VINW098002188PC09B89

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 5:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/W098002188PC09B89

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 15. 5. 2023. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CARNEHL
Typ
/ CTK/A
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
2. 4. 2008
Datum 1. registrace v ČR
15. 5. 2023
Barva
ŠEDÁ
Kategorie
O4 – NÁKLADNÍ PŘÍVĚS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
2
Vlastníci v registru
CAMPA TRANSPORT s.r.o.
od 5. 9. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 4. 2008 První registrace Registr silničních vozidel
15. 5. 2023 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
15. 5. 2023 Nový vlastník a provozovatel SS Bautransporte s.r.o. (IČO 01549570) Registr silničních vozidel
5. 9. 2025 Nový vlastník a provozovatel CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 3. 2026 Opakovaná STK Svitavy (č. 3616) – způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
23. 2. 2027
23. 2. 2026 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) – dočasně způsobilé
2 lehké, 4 vážné
  • 1.1.9.3.1 Uchycení vzduchojemu je uvolněné nebo neodpovídá požadavkům nebo jeho způsob montáže neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.2.1.1 Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy. vážná
  • 6.2.10.2.2 Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola/blatník nebo je kryt kola / blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. vážná
25. 3. 2026
23. 1. 2025 Pravidelná STK Ústí nad Orlicí (č. 3613) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
23. 1. 2026
6. 12. 2022 Před registrací Pardubice (č. 3622) – způsobilé
4 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
6. 12. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2023 · stanice: U ZIMNÍHO STADIONU 1952/2, 37076, ČESKÉ BUDĚJOVICE
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník a provozovatel SS Bautransporte s.r.o. (IČO 01549570)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2025 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-24-01-0074
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2026 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-25-01-0187
  6. Nový vlastník a provozovatel CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2026 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-26-02-0138
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2027 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-26-03-0021
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (38)

Identifikace

Tovární značka
CARNEHL
Typ
/ CTK/A
Typ kód
CTK/A
VIN
W098002188PC09B89
PČV
17893232
Druh vozidla
NÁKLADNÍ PŘÍVĚS
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚČKOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
CARNEHL FAHRZEUGBAU PATTENSENGMBH, NĚMECKO
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
2. 4. 2008
Datum 1. registrace v ČR
15. 5. 2023
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÝ - S3
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7190/ 2550/ 2580
Rozvor [mm]
3900+1330
Provozní hmotnost
4370
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9000/ 9000
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22,5 158L/164K(2)/
22,5 X 11,75/
385/65 R22,5 158L/164(2)/
22,5 X 11,75/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CARNEHL FAHRZEUGBAU PATTENSENGMBH, NĚMECKO
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S-OKO 50 MM
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11
Číslo ORV
UBM428575
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Doplňkový text na TP
DNE 15.05.2023 ČSOB a.s., č.p., CZ/0002/6174707167 - od 15.05.203 - 14.05.2024 DNE 06.06.2024 PROVEDENA OPRAVA CHYBNÉHO ZÁPISU VIN KÓDU, ZÁMĚNA ZNAKU B A 8, DLE TP SRN, NA 15. POZICI JE SPRÁVNĚ ZNAK B.
Další záznamy
VOZIDLO SPLŇUJE POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB., VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ.
ALTERNATIVNÍ PNEU A RÁFKY: 11,75 X 22,5; 365/80 R20 160J
385/65 R22,5 160J
U VOZIDLA OJ S TAŽNÝM MOKEM V.Č. TPN1000034930 S HOMOLOGACÍ E11 00-0226
DÉLKA VOZIDLA: 7190 - 7250MM.

Další ověření (externí odkazy)