ORTHAUS .
- 2002
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VINW09S333352AF09012
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 20:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/W09S333352AF09012
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- ORTHAUS
- Model
- .
- Typ
- ORTHAUS / S 3300
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 3. 7. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 1. 2003
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: R.M. BUSINESS GROUP s.r.o. (IČO 28142306) od 3. 6. 2015
- Provozovatel: R.M. BUSINESS GROUP s.r.o. (IČO 28142306) od 3. 6. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 7. 2002 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 13. 1. 2003 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 13. 1. 2003 | Nový vlastník | PEMA Praha, spol. s r. o. (IČO 15273296) | Registr silničních vozidel |
| 13. 1. 2003 | Nový provozovatel | Tomáš Husák - SPEDIT, s.r.o. (IČO 25402919) | Registr silničních vozidel |
| 6. 10. 2005 | Nový provozovatel | PEMA Praha, spol. s r. o. (IČO 15273296) | Registr silničních vozidel |
| 14. 3. 2006 | Nový provozovatel | PEMA Praha, spol. s r. o. (IČO 15273296) | Registr silničních vozidel |
| 26. 2. 2007 | Nový provozovatel | VLADIMÍR ZLOCH VZ TRANS SLÁMOVA 502 PRACHATICE | Registr silničních vozidel |
| 2. 4. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | Vladimír Zloch (IČO 45037906) | Registr silničních vozidel |
| 3. 6. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | R.M. BUSINESS GROUP s.r.o. (IČO 28142306) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník PEMA Praha, spol. s r. o. (IČO 15273296)Nový provozovatel Tomáš Husák - SPEDIT, s.r.o. (IČO 25402919)
-
Nový provozovatel PEMA Praha, spol. s r. o. (IČO 15273296)Konec: vlastník PEMA Praha, spol. s r. o. (IČO 15273296)
-
Nový provozovatel PEMA Praha, spol. s r. o. (IČO 15273296)
-
Nový provozovatel VLADIMÍR ZLOCH VZ TRANS SLÁMOVA 502 PRACHATICE
-
Nový vlastník a provozovatel Vladimír Zloch (IČO 45037906)Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 2. 4. 2007 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2009 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2010 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2010 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2011 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2012 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2012 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2013 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2013 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2014 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2014 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2015 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2015 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2016 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2015 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2015 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY
-
Nový vlastník a provozovatel R.M. BUSINESS GROUP s.r.o. (IČO 28142306)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2017 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2017 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-17-02-0205Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2017 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-17-02-0206
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2017 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-17-02-0219
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2018 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-17-03-0039
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2019 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-18-01-0193
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu TÝN NAD VLTAVOU
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- ORTHAUS
- Obchodní označení
- .
- Typ
- ORTHAUS / S 3300
- Typ kód
- S 3300
- VIN
- W09S333352AF09012
- PČV
- 3643923
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- ORTHAUS, SRN
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 3. 7. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 1. 2003
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 14040/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 5800+1310+1310
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8180
- Hmotnosti zatížení SZ
- 12000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- T
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 36000/ 36000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
8000/ 8000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 79.4
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- PNEUMATIKY PŘEDNÍ-STŘEDNÍ-ZADNÍ/ RÁFKY PŘEDNÍ-STŘEDNÍ-ZADNÍ
385/65 R 22,5 160 K/ 22,5 X 11,75
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ORTHAUS, SRN
- Výrobní číslo karoserie
- W09S333352AF09012
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S-ČEP 2"
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- UF629103
- Číslo ORV
- UAN999584
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- TÝN NAD VLTAVOU
- Další záznamy
- DATUM 1. REGISTRACE 3.7.2002
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: W09S333352AF09012
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.