F.X. MEILLER MHPS 12/27 NOSS2

  • 2021
  • ŠEDÁ

VINW09SHL339LSM08141

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 0:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/W09SHL339LSM08141

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 115 dnů (20. 3. 2023 až 13. 7. 2023). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
F.X. MEILLER
Model
MHPS 12/27 NOSS2
Typ
/ KISA3
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
1. 3. 2021
Datum 1. registrace v ČR
1. 3. 2021
Barva
ŠEDÁ
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 7. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
6
Vlastníků v registru
Dopravní a servisní služby s.r.o.
od 28. 5. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 3. 2021 První registrace CZECH FINANCE, a.s. (IČO 27423425) Registr silničních vozidel
20. 3. 2023 Nový vlastník a provozovatel LUMAS Plzeň s.r.o. (IČO 27993019) Registr silničních vozidel
13. 7. 2023 Nový vlastník a provozovatel Bemok s.r.o. (IČO 08025118) Registr silničních vozidel
17. 9. 2024 Nový vlastník a provozovatel Jiří Koblížek (IČO 21680612) Registr silničních vozidel
28. 4. 2025 Nový vlastník a provozovatel LOSL s.r.o. (IČO 25103245) Registr silničních vozidel
28. 5. 2025 Nový vlastník a provozovatel Dopravní a servisní služby s.r.o. (IČO 28822218) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 9. 2026 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) – způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
7. 9. 2027
11. 9. 2025 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) – způsobilé bez závad 11. 9. 2026
6. 9. 2024 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
6. 9. 2025
18. 5. 2023 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) – způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
18. 5. 2024
21. 3. 2022 Pravidelná STK Nové Strašecí (č. 3239) – způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
21. 3. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel CZECH FINANCE, a.s. (IČO 27423425)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2022
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-22-03-0988
  3. Nový vlastník a provozovatel LUMAS Plzeň s.r.o. (IČO 27993019)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2024 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-23-05-1152
  5. Nový vlastník a provozovatel Bemok s.r.o. (IČO 08025118)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2025 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-24-09-0270
  7. Nový vlastník a provozovatel Jiří Koblížek (IČO 21680612)
  8. Nový vlastník a provozovatel LOSL s.r.o. (IČO 25103245)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  9. Nový vlastník a provozovatel Dopravní a servisní služby s.r.o. (IČO 28822218)
    Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-25-09-0144
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-26-09-0067
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 6 (F.X. MEILLER MHPS 12/27 NOSS2 2021 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 21 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (45)

Identifikace

Tovární značka
F.X. MEILLER
Obchodní označení
MHPS 12/27 NOSS2
Typ
/ KISA3
Varianta
KO
Verze
39E1023E0
Typ kód
KISA3
VIN
W09SHL339LSM08141
PČV
16689201
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
DA NÁVĚS
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
F.X. MEILLER GMBH & CO. KG, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
1. 3. 2021
Datum 1. registrace v ČR
1. 3. 2021
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9100/ 2520/ 3170
Rozvor [mm]
T 3390+1310+1310
Provozní hmotnost
6340
Hmotnosti zatížení SZ
12000
Hmotnosti zatížení SZ typ
T
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 39000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9000/ 9000
9000/ 9000
/
Ložná délka
7382
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22,5/ 11,75 × 22,5
385/65 R 22,5/ 11,75 × 22,5
385/65 R 22,5/ 11,75 × 22,5
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
F.X. MEILLER GMBH & CO. KG, MNICHOV, SRN
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10044-000-139
ES/EU
E1*2007/46*0483*13
Číslo ORV
UBK454961
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Doplňkový text na TP
DRAŽBA 25.03.2025 VYŘAZENO 555/2025

Další ověření (externí odkazy)