F.X. MEILLER MHPS 12/27 NOSS2
- 2020
- ČERVENÁ
VINW09SHL339LSM08340
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 9:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/W09SHL339LSM08340
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- F.X. MEILLER
- Model
- MHPS 12/27 NOSS2
- Typ
- / KISA3
- Datum 1. registrace
- 20. 8. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 8. 2020
- Barva
- ČERVENÁ
- Kategorie
- O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AMK Trans s.r.o. (IČO 28362365) od 23. 9. 2024
- Provozovatel: AMK Trans s.r.o. (IČO 28362365) od 23. 9. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 8. 2020 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 20. 8. 2020 | Nový provozovatel | TF - Těžké Práce s.r.o. (IČO 03602630) | Registr silničních vozidel |
| 14. 12. 2022 | Nový provozovatel | Doprava hmot s.r.o. (IČO 08645051) | Registr silničních vozidel |
| 17. 5. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | ENERGY Save & Solutions s.r.o. (IČO 29239567) | Registr silničních vozidel |
| 23. 9. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | AMK Trans s.r.o. (IČO 28362365) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 11. 2025 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | 21. 11. 2026 |
| 25. 11. 2024 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2025 |
| 27. 11. 2023 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 27. 11. 2024 |
| 29. 11. 2022 | Evidenční kontrola | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 9. 2022 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2023 |
| 20. 8. 2021 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 8. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel TF - Těžké Práce s.r.o. (IČO 03602630)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2021Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2022 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-21-08-0992
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2023 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-22-09-0181
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-22-11-1483
-
Nový provozovatel Doprava hmot s.r.o. (IČO 08645051)
-
Nový vlastník a provozovatel ENERGY Save & Solutions s.r.o. (IČO 29239567)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2024 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-23-11-1443
-
Nový vlastník a provozovatel AMK Trans s.r.o. (IČO 28362365)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu NERATOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2025 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-24-11-1316
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2026 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-25-11-1085
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (43)
Identifikace
- Tovární značka
- F.X. MEILLER
- Obchodní označení
- MHPS 12/27 NOSS2
- Typ
- / KISA3
- Varianta
- KO
- Verze
- 39E1323E0
- Typ kód
- KISA3
- VIN
- W09SHL339LSM08340
- PČV
- 16434633
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Druh vozidla 2. ř.
- DA NÁVĚS
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- F.X. MEILLER GMBH & CO. KG, MNICHOV, SRN
- Datum 1. registrace
- 20. 8. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 8. 2020
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9100/ 2520/ 3150
- Rozvor [mm]
- T3390+1310+1410
- Provozní hmotnost
- 6420
- Hmotnosti zatížení SZ
- 12000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- T
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 39000/ 39000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
9000/ 9000
9000/ 9000
/ - Ložná délka
- 7382
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22,5/ 11,75 × 22,5
385/65 R 22,5/ 11,75 × 22,5
385/65 R 22,5/ 11,75 × 22,5
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- F.X. MEILLER GMBH & CO. KG, MNICHOV, SRN
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10044-000-163
- ES/EU
- e1*2007/46*0483*14
- Číslo ORV
- UBJ675041
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 102
- Další záznamy
- *3-6: CELÝ NÁZEV VÝROBCE: F.X. MEILLER FAHRZEUG-UND MASCHINENFABRIK GMBG § CO. KG., MÜNCHEN, NĚMECKO. // VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. //
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: W09SHL339LSM08340
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.