MÖSLEIN

  • 2012
  • ŠEDÁ

VINW09TF3330CSM39961

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/W09TF3330CSM39961

STK propadla 22. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 30. 9. 2019. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MÖSLEIN
Typ
/ TF 3 SCHWEBHEIM
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
27. 4. 2012
Datum 1. registrace v ČR
20. 11. 2019
Barva
ŠEDÁ
Kategorie
O4 – NÁKLADNÍ PŘÍVĚS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 22. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
2
Vlastníků v registru
KEROUŠ s.r.o.
od 2. 10. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 4. 2012 První registrace Registr silničních vozidel
30. 9. 2019 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
20. 11. 2019 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
20. 11. 2019 Nový provozovatel KEROUŠ s.r.o. (IČO 28085604) Registr silničních vozidel
2. 10. 2024 Nový vlastník KEROUŠ s.r.o. (IČO 28085604) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 10. 2025 Pravidelná STK Třebíč (č. 3711) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
22. 10. 2026
21. 10. 2024 Pravidelná STK Třebíč (č. 3711) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
21. 10. 2025
19. 10. 2023 Pravidelná STK Třebíč (č. 3711) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 10. 2024
19. 10. 2022 Pravidelná STK Třebíč (č. 3711) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
19. 10. 2023
18. 10. 2021 Pravidelná STK Třebíč (č. 3711) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
18. 10. 2022
18. 11. 2020 Pravidelná STK Třebíč (č. 3711) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
18. 11. 2021
18. 11. 2019 Před registrací Třebíč (č. 3711) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 10. 2019 Evidenční kontrola Pelhřimov (č. 3311) – způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2019 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-19-10-0271
  4. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-19-11-0124
  5. První registrace v ČR
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel KEROUŠ s.r.o. (IČO 28085604)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-20-11-0120
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-21-10-0108
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-22-10-0126
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-23-10-0115
  10. Nový vlastník KEROUŠ s.r.o. (IČO 28085604)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-24-10-0103
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-25-10-0114
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (47)

Identifikace

Tovární značka
MÖSLEIN
Typ
/ TF 3 SCHWEBHEIM
Typ kód
TF 3 SCHWEBHEIM
VIN
W09TF3330CSM39961
PČV
16066780
Druh vozidla
NÁKLADNÍ PŘÍVĚS
Druh vozidla 2. ř.
PLOŠINOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
MÖSLEIN GMBH, SCHWEBHEIM, NĚMECKO
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
27. 4. 2012
Datum 1. registrace v ČR
20. 11. 2019
Druh (typ)
PLOŠINOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
11000/ 2550/ 3400
Rozvor [mm]
2660+5310+1360
Rozchod [mm]
1820/ 1820/ /
Provozní hmotnost
6680
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
30000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
10000/ 10000
10000/ 9000
10000/ 9000
/
Ložná délka
8700
Ložná šířka
2550
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
235/70 R 17,5 143/140 J [2]/ 17,5 x 6,75
235/70 R 17,5 143/140 J [2]/ 17,5 x 6,75
235/70 R 17,5 143/140 J [2]/ 17,5 x 6,75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MÖSLEIN GMBH, SCHWEBHEIM, NĚMECKO
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA D50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo ORV
UBK434178
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Doplňkový text na TP
DOVOZ-D
Další záznamy
PROVOZ VOZIDLA O OKAMŽITÉ HMOTNOSTI NAD 24 T, PODLÉHÁ REŽIMU ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ SILNIC
PODLE ZÁKONA Č. 13/1997 SB
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKOU:
* ZATÍŽENÍ NÁPRAV JE AŽ 3X10T
* CELKOVÁ HMOTNOST VOZIDLA JE AŽ 30 T
ROK VÝR. NEURČEN, PRVNÍ RG. VOZ. DLE TP Z D, 27,04,2012

Další ověření (externí odkazy)