SCHWARZMÜLLER
- 1994
- BÍLÁ
VINW09X92335PHS09964
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 19:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/W09X92335PHS09964
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1994. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCHWARZMÜLLER
- Typ
- / TSL
- Rok výroby
- 1994
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1994
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1994
- Barva
- BÍLÁ
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS SPECIÁLNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Česká finanční, spol. s r.o. (IČO 25662708) od 3. 8. 2026
- Provozovatel: Záruční spol. s r.o. (IČO 27078426) od 3. 8. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1994 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 10. 2. 1994 | Nový provozovatel | Popilka spol. s r.o. v likvidaci (IČO 44684703) | Registr silničních vozidel |
| 10. 7. 2007 | Nový provozovatel | WILLIQ S.R.O. | Registr silničních vozidel |
| 22. 1. 2008 | Nový vlastník | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 22. 1. 2008 | Nový provozovatel | Jiří Šícha (IČO 15881954) | Registr silničních vozidel |
| 22. 12. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | Truck Car s.r.o. (IČO 27224821) | Registr silničních vozidel |
| 22. 12. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 9. 11. 2017 | Nový vlastník | Česká finanční, spol. s r.o. (IČO 25662708) | Registr silničních vozidel |
| 9. 11. 2017 | Nový provozovatel | Dopravní služby STK s.r.o. (IČO 27235661) | Registr silničních vozidel |
| 3. 8. 2026 | Nový vlastník | Česká finanční, spol. s r.o. (IČO 25662708) | Registr silničních vozidel |
| 3. 8. 2026 | Nový provozovatel | Záruční spol. s r.o. (IČO 27078426) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 10. 2025 | ADR | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 10. 2025 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 10. 2026 |
| 29. 10. 2024 | ADR | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 10. 2024 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 29. 10. 2025 |
| 30. 10. 2023 | ADR | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 10. 2023 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 10. 2024 |
| 2. 11. 2022 | ADR | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 11. 2022 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 11. 2023 |
| 3. 11. 2021 | ADR | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 11. 2021 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 11. 2022 |
| 4. 11. 2020 | ADR | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 11. 2020 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 11. 2021 |
| 15. 9. 2020 | Technická silniční kontrola | Praha (č. 7701) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 11. 2019 | ADR | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 11. 2019 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 11. 2020 |
| 9. 11. 2018 | ADR | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 11. 2018 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 11. 2019 |
| 23. 11. 2017 | ADR | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 11. 2017 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 11. 2018 |
| 20. 12. 2016 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 10. 2015 | ADR | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 10. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 7. 10. 2016 |
| 8. 10. 2014 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 10. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 10. 2015 |
| 9. 10. 2013 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 10. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 10. 2014 |
| 21. 11. 2012 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 11. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 11. 2013 |
| 23. 11. 2011 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 11. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 23. 11. 2012 |
| 26. 11. 2010 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 11. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 11. 2011 |
| 1. 12. 2009 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 12. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 1. 12. 2010 |
| 2. 12. 2008 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 12. 2008 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 2. 12. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Popilka spol. s r.o. v likvidaci (IČO 44684703)
-
Nový provozovatel WILLIQ S.R.O.
-
Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel Jiří Šícha (IČO 15881954)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2009 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-08-12-0307Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-08-12-0306
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2010 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-09-12-0012Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-09-12-0011
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-10-11-2404Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2011 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-10-11-2405
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-11-11-1894Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2012 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2012 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-11-11-1895
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-12-11-1834Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2013 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-12-11-1835Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2013 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2014 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-13-10-0939Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2014 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-13-10-0940
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-14-10-0682Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-14-10-0679
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2016 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2016 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-15-10-0481Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-15-10-0480Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-16-12-1095
-
Nový vlastník a provozovatel Truck Car s.r.o. (IČO 27224821)Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2018 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-17-11-0457
-
Nový vlastník Česká finanční, spol. s r.o. (IČO 25662708)Nový provozovatel Dopravní služby STK s.r.o. (IČO 27235661)Konec vyřazení z provozu MĚLNÍK
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-17-11-0962
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2019 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-18-11-0390Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-18-11-0392
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2020 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-19-11-0213Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-19-11-0212
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-20-09-0165
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2021 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-20-11-0158Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-20-11-0160
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2022 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-21-11-0235Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-21-11-0237
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2023 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-22-11-0097Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-22-11-0099
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2024 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-23-10-1634Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-23-10-1636
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2025 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-24-10-1512Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-24-10-1514
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2026 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-25-10-1640Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-25-10-1642
-
Nový vlastník Česká finanční, spol. s r.o. (IČO 25662708)Nový provozovatel Záruční spol. s r.o. (IČO 27078426)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- ZB-56/23R změna rozvoru náprav
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- SCHWARZMÜLLER
- Typ
- / TSL
- Varianta
- 3/E
- Typ kód
- TSL
- VIN
- W09X92335PHS09964
- PČV
- 5283708
- Druh vozidla
- NÁVĚS SPECIÁLNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- CISTERNA
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- SCHWARMÜLLER, HAIBACH, RAKOUSKO
- Rok výroby
- 1994
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1994
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1994
- Druh (typ)
- CISTERNA NA KAPALINY HOŘLAVÉ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 12445/ 2500/ 3310
- Rozvor [mm]
- 1 310 + 1 410
- Provozní hmotnost
- 6900
- Hmotnosti zatížení SZ
- 18000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- T
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 45000/ 45000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
9000/ 9000
9000/ 9000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Objem cisterny
- 46
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65R 22,5 160J/ 22,5 X 11,75
385/65R 22,5 160J/ 22,5 X 11,75
385/65R 22,5 160J/ 22,5 X 11,75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCHWARMÜLLER, HAIBACH, RAKOUSKO
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- NÁVĚSOVÝ ČEP 2"
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2508-008-01
- Číslo ORV
- UBO199554
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ADR TŘÍDA 3, TYPU FL 03.08.2026 TP PONECHÁN
- Další záznamy
- Vozidlo splňuje podmínky ADR třídy 3 na přepravu hořlavých kapalin.
Vozidlo v provedení FL.
Vozidlo o celkové hmotnosti 42 000 kg lze zapojit do soupravy s odpovídajícím třínápravovým tahačem
Vozidlo je vybaveno ABS, třecí segmenty jsou bezazbetové.
Povolené vyjímky z vyhlášky FMD č.41/84 Sb.(§/odst.): 3/2; 76/1, 4.
Vyjímka z vyhlášky MV č.145/56 Ú.l.( §/odst.): 92/1.
12.5.2023 - NA ZÁKLADĚ POTVRZENÍ VÝROBCE: PORVEDENA VÝMĚNA NÁPRAVOVÝCH AGREGÁTŮ A ÚPRAVA ROZVORU.
ROZVOR: 1310+1410; CELKOVÁ HMOTNOST F1: 45000/45000; POVOLENÉ ZATÍŽENÍ NA NÁPRAVY POLOŽKY N:
9000/9000; 9000/9000; 9000/9000
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: W09X92335PHS09964
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.