F.X. MEILLER

  • 2005
  • STŘÍBRNÁ

VINW09ZDL2185MM08426

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 21:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/W09ZDL2185MM08426

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 28 dnů (9. 4. 2015 až 7. 5. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
F.X. MEILLER
Typ
F.X.MEILLER MZDA 18/21 / MZDA 18/21
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
11. 2. 2005
Datum 1. registrace v ČR
11. 2. 2005
Barva
STŘÍBRNÁ
Kategorie
O4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 8. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
325 000 km
při prohlídce 21. 2. 2012
stav v některé prohlídce nižší než dříve
5
Vlastníků v registru
ČSOB Leasing, a.s.
od 28. 1. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 2. 2005 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
11. 2. 2005 Nový vlastník a provozovatel Stanislav Slavíček (IČO 13326538) Registr silničních vozidel
9. 4. 2015 Nový vlastník a provozovatel TECHNOCAR s.r.o. (IČO 26943654) Registr silničních vozidel
7. 5. 2015 Nový vlastník a provozovatel Jiří Dufek (IČO 45439851) Registr silničních vozidel
28. 1. 2019 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
28. 1. 2019 Nový provozovatel Stavební firma Balcar s.r.o. (IČO 25261126) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 201020112012 11. 3. 2009: 45 000 km6. 3. 2010: 50 000 km1. 3. 2011: 450 000 km21. 2. 2012: 325 000 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 4. 2026 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
8. 4. 2027
7. 11. 2024 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
7. 11. 2025
16. 2. 2024 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
16. 2. 2025
9. 3. 2023 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
9. 3. 2024
20. 4. 2022 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
20. 4. 2023
14. 1. 2021 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
14. 1. 2022
8. 1. 2020 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 1. 2021
8. 1. 2019 Pravidelná STK Skalice nad Svitavou (č. 3718) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
8. 1. 2020
25. 1. 2018 Pravidelná STK Skalice nad Svitavou (č. 3718) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
25. 1. 2019
2. 1. 2017 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3718) – způsobilé bez závad 2. 1. 2018
2. 1. 2017 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3718) – způsobilé bez závad 2. 1. 2018
5. 1. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3735) – způsobilé
4 lehké
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
5. 1. 2017
23. 4. 2015 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3729) – způsobilé bez závad
9. 4. 2015 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3511) – způsobilé bez závad
14. 2. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) – způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
14. 2. 2016
12. 2. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) – způsobilé
3 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 2. 2015
4. 2. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) – způsobilé
4 lehké
  • 4.10.2.1 Uvolněné uchycení zásuvky k vozidlu, které však neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.11.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
4. 2. 2014
21. 2. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 325 000 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4135 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí doraz (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 2. 2013
1. 3. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 450 000 km způsobilé
3 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
1. 3. 2012
6. 3. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 50 000 km způsobilé
2 lehké
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7161 Hydraulické sklápěcí zařízení, popř. olejová nádrž nebo spojovací potrubí, není dostatečně těsné, takže je patrné unikání oleje, olej však zatím neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
6. 3. 2011
11. 3. 2009 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 45 000 km způsobilé bez závad 11. 3. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový vlastník a provozovatel Stanislav Slavíček (IČO 13326538)
  2. Konec: vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2013 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2014 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2015 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2016 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-15-02-0581
  7. Nový vlastník a provozovatel TECHNOCAR s.r.o. (IČO 26943654)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K EMANCE 291, 417 03, DUBÍ - MSTIŠOV
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K EMANCE 291, 417 03, DUBÍ - MSTIŠOV
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ
  9. Nový vlastník a provozovatel Jiří Dufek (IČO 45439851)
  10. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2017 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 665 01, ROSICE
  12. Konec vyřazení z provozu KONICE
  13. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2018 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 679 01, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-17-01-0020
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2018 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 679 01, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-17-01-0013
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2019 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 679 01, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-18-01-0175
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2020 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 679 01, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-19-01-0059
  17. Konec vyřazení z provozu KONICE
  18. Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Stavební firma Balcar s.r.o. (IČO 25261126)
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2021 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-20-01-0180
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2022 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-21-01-0691
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-04-1148
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-03-0432
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-02-0983
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-11-0363
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2027 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-26-04-0338
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
F.X. MEILLER
Typ
F.X.MEILLER MZDA 18/21 / MZDA 18/21
Typ kód
MZDA 18/21
VIN
W09ZDL2185MM08426
PČV
5650324
Druh vozidla
PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
F.X. MEILLER, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
11. 2. 2005
Datum 1. registrace v ČR
11. 2. 2005
Druh (typ)
TŘÍSTRANNÝ SKLÁPĚČ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Typ motoru
- POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7140/ 2500/ 2500
Rozvor [mm]
1310
Provozní hmotnost
4690
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
4800
Ložná šířka
2500
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
F.X. MEILLER, MNICHOV, SRN
Výrobní číslo karoserie
1188812/10
Barva
STŘÍBRNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA D50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5206-003-00
Číslo TP
UF268644
Číslo ORV
UAU741269
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)