F.X. MEILLER

  • 2007
  • ŠEDÁ
  • 0 cm³

VINW09ZDL2187SM08092

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 2:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/W09ZDL2187SM08092

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
F.X. MEILLER
Typ
F.X.MEILLER MZDA 18/2 / MZDA 18/2
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
19. 2. 2007
Datum 1. registrace v ČR
19. 2. 2007
Barva
ŠEDÁ
Zdvihový objem
0 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
O4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
350 000 km
při prohlídce 2. 3. 2012
4
Vlastníci v registru
Lesostavby Frýdek-Místek a. s.
od 20. 3. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 2. 2007 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
19. 2. 2007 Nový provozovatel Václav Prokl (IČO 18994385) Registr silničních vozidel
18. 2. 2010 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
22. 11. 2017 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
20. 3. 2025 Nový vlastník a provozovatel Lesostavby Frýdek-Místek a. s. (IČO 45193118) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 201020112012 4. 2. 2009: 100 000 km10. 2. 2010: 200 000 km10. 2. 2010: 200 000 km14. 2. 2011: 240 000 km2. 3. 2012: 350 000 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
11. 8. 2026 Opakovaná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé bez závad 5. 8. 2027
5. 8. 2026 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) – dočasně způsobilé
1 lehká, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.5.2.2 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je poškozená, popraskaná nebo nadměrně zkorodovaná. vážná
4. 9. 2026
5. 9. 2025 Opakovaná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé bez závad 6. 8. 2026
6. 8. 2025 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) – nezpůsobilé
2 nebezpečné
  • 4.3.1.1.3 Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. nebezpečná
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
9. 8. 2024 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
9. 8. 2025
15. 8. 2023 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 8. 2024
15. 8. 2022 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 8. 2023
9. 8. 2021 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.2.1 Uvolněné uchycení odrazky, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 8. 2022
6. 4. 2020 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
6. 4. 2021
8. 3. 2019 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 3. 2020
12. 2. 2018 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3822) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 2. 2019
21. 11. 2017 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3816) – způsobilé bez závad
7. 2. 2017 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 2. 2018
3. 2. 2016 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) – způsobilé
2 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 2. 2017
2. 2. 2015 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
2. 2. 2016
29. 1. 2014 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
29. 1. 2015
25. 2. 2013 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) – způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
25. 2. 2014
2. 3. 2012 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3816) 350 000 km způsobilé
4 lehké
  • 4125 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí dorazy (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5094 Některý lapač nečistot je uvolněný (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7161 Hydraulické sklápěcí zařízení, popř. olejová nádrž nebo spojovací potrubí, není dostatečně těsné, takže je patrné unikání oleje, olej však zatím neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
2. 3. 2013
14. 2. 2011 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3816) 240 000 km způsobilé
3 lehké
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5094 Některý lapač nečistot je uvolněný (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 2. 2012
10. 2. 2010 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3816) 200 000 km způsobilé
3 lehké
  • 4125 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí dorazy (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6262 Některá zadní svítilna se světlem do mlhy je poškozena, avšak svítí světlem předepsané barvy Poznámka Zadní světla do mlhy mohou svítit i při přepnutí na dálková světla. Činnost sdělovače se hodnotí v úkonu č. 630. (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
10. 2. 2011
10. 2. 2010 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3816) 200 000 km způsobilé bez závad 10. 2. 2010
4. 2. 2009 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3816) 100 000 km způsobilé bez závad 4. 2. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Václav Prokl (IČO 18994385)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2010 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-09-02-0019
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-10-02-0040
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2011 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-10-02-0039
  4. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2012 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-11-02-0064
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2013 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2013 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-12-03-0013
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2014 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-13-02-0479
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2014 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2015 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2015 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-14-01-0545
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-15-02-0029
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2017 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-16-02-0110
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2017 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2018 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-17-02-0153
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-17-11-0117
  13. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  14. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  15. Konec vyřazení z provozu FRÝDEK-MÍSTEK
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2019 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-18-02-0134
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2020 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-19-03-0110
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2021 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-04-0087
  19. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  20. Konec vyřazení z provozu FRÝDEK-MÍSTEK
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2022 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-21-08-0070
  22. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2023 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-22-08-0150
  24. Konec vyřazení z provozu FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2024 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-23-08-0143
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2025 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-24-08-0098
  27. Nový vlastník a provozovatel Lesostavby Frýdek-Místek a. s. (IČO 45193118)
  28. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-25-08-0049
  29. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2026 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-25-09-0064
  30. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2026 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-26-08-0040
  31. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2027 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-26-08-0102
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
F.X. MEILLER
Typ
F.X.MEILLER MZDA 18/2 / MZDA 18/2
Typ kód
MZDA 18/2
VIN
W09ZDL2187SM08092
PČV
12096793
Druh vozidla
PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚČKOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
F.X. MEILLER
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
19. 2. 2007
Datum 1. registrace v ČR
19. 2. 2007
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7136/ 2550/ 2560
Rozvor [mm]
1310
Provozní hmotnost
4800
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9000/ 9000
/
/
Ložná délka
4800
Ložná šířka
2300
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
F.X. MEILLER
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA D50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5206-003-01
Číslo ORV
UBK816509
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Další záznamy
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)