OPEL VIVARO VAN 1.9DI L1H2 2 900

  • 2006
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1870 cm³
  • 60 kW ≈ 82 k

VINW0LF7BBC56Y715216

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 1:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/W0LF7BBC56Y715216

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
OPEL
Model
VIVARO VAN 1.9DI L1H2 2 900
Typ
OPEL VIVARO VAN 1.9DI L1H2 2 900 F7 / F7
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
5. 1. 2006
Datum 1. registrace v ČR
1. 9. 2010
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1870 cm³
Výkon
60 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 2. 9. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
256 022 km
při prohlídce 2. 9. 2026
3
Vlastníci v registru
Podorlické zemědělské družstvo
od 4. 1. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 1. 2006 První registrace Registr silničních vozidel
1. 9. 2010 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
1. 9. 2010 Nový vlastník a provozovatel Jaroslava Pucáková (IČO 62720694) Registr silničních vozidel
30. 12. 2015 Nový vlastník a provozovatel Ludvík Pucák (IČO 86877526) Registr silničních vozidel
4. 1. 2017 Nový vlastník a provozovatel Podorlické zemědělské družstvo (IČO 47452994) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000200 000250 000300 000 201020132016201920222025 5. 10. 2009: 160 800 km31. 8. 2010: 160 800 km13. 8. 2012: 191 434 km31. 7. 2014: 208 133 km30. 12. 2015: 216 401 km25. 7. 2016: 218 358 km2. 1. 2017: 218 643 km30. 7. 2018: 225 336 km30. 7. 2018: 225 366 km27. 8. 2018: 225 606 km3. 8. 2020: 232 442 km3. 8. 2020: 232 443 km8. 9. 2022: 238 995 km6. 9. 2024: 247 107 km2. 9. 2026: 256 022 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Třebechovice pod Orebem (č. 3639) 256 022 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
2. 9. 2028
6. 9. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Třebechovice pod Orebem (č. 3639) 247 107 km způsobilé
2 lehké
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
6. 9. 2026
8. 9. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Třebechovice pod Orebem (č. 3639) 238 995 km způsobilé bez závad 8. 9. 2024
3. 8. 2020 Pravidelná STK Třebechovice pod Orebem (č. 3639) 232 443 km způsobilé bez závad 3. 8. 2022
3. 8. 2020 Měření emisí Třebechovice pod Orebem (č. 460257) 232 442 km způsobilé bez závad 3. 8. 2022
27. 8. 2018 Opakovaná STK Nové Město nad Metují (č. 3608) 225 606 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
30. 7. 2020
30. 7. 2018 Pravidelná STK Nové Město nad Metují (č. 3608) 225 366 km dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
29. 8. 2018
30. 7. 2018 Měření emisí Nové Město nad Metují (č. 460515) 225 336 km – bez závad 30. 7. 2020
2. 1. 2017 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3608) 218 643 km způsobilé bez závad
25. 7. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 218 358 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 7. 2018
30. 12. 2015 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3630) 216 401 km způsobilé bez závad
31. 7. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3630) 208 133 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
31. 7. 2016
13. 8. 2012 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3639) 191 434 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
13. 8. 2014
31. 8. 2010 Před registrací Královéhradecký kraj (č. 3630) 160 800 km způsobilé bez závad 5. 10. 2009
5. 10. 2009 Před schvál. tech. způsob. vozidla Královéhradecký kraj (č. 3630) 160 800 km způsobilé
2 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
5. 10. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SOVĚTICE 19, 50315, NECHANICE · protokol CZ-3630-09-10-0127
  3. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2009 · stanice: SOVĚTICE 19, 50315, NECHANICE · protokol CZ-3630-10-08-0955
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Jaroslava Pucáková (IČO 62720694)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2012 · stanice: SOVĚTICE 19, 50315, NECHANICE
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2014 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 50346, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-12-08-0328
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2014 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 50346, TŘEBECHOVICE POD OREBEM
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2016 · stanice: SOVĚTICE 19, 50315, NECHANICE · protokol CZ-3630-14-07-1014
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2016 · stanice: SOVĚTICE 19, 50315, NECHANICE
  7. Nový vlastník a provozovatel Ludvík Pucák (IČO 86877526)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SOVĚTICE 19, 50315, NECHANICE · protokol CZ-3630-15-12-0844
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SOVĚTICE 19, 50315, NECHANICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SOVĚTICE 19, 50315, NECHANICE
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2018 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-16-07-0762
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2018 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KRÁTKÁ 487, 54901, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ · protokol CZ-3608-17-01-0016
  10. Nový vlastník a provozovatel Podorlické zemědělské družstvo (IČO 47452994)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2018 · stanice: KRÁTKÁ 487, 54901, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ · protokol CZ-3608-18-07-0474
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2020 · stanice: KRÁTKÁ 487, 54901, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ · protokol CZ-3608-18-08-0384
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2022 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 50346, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-20-08-0010
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2024 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 50346, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-22-09-0275
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2026 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 50346, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-24-09-0191
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2028 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 50346, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-26-09-0078
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • AIRBAG

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
OPEL
Obchodní označení
VIVARO VAN 1.9DI L1H2 2 900
Typ
OPEL VIVARO VAN 1.9DI L1H2 2 900 F7 / F7
Varianta
BBC5
Typ kód
F7
VIN
W0LF7BBC56Y715216
PČV
9468585
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
ADAM OPEL, AG, RUESSELSHEIM, SRN
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
5. 1. 2006
Datum 1. registrace v ČR
1. 9. 2010
Druh (typ)
FURGON
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
S.O.V.A.B., BATILLY, FRANCIE
Typ motoru
F9Q-U7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
60 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1870
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
137

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 98/69A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.71
Spotřeba předpis
EU1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.3 / 6.8 / 7.7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 2625
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4782/ 1904/ 2420
Rozvor [mm]
3098
Provozní hmotnost
1829
Hmotnosti provozní Do
2069
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2900/ 2900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1550/ 1550
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4900/ 4900
Ložná délka
2400
Ložná šířka
1690
Zatížení střechy
280
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/65 R16C(107/105)R/ 6J X 16 ET 50
205/65 R16C(107/105)R/ 6J X 16 ET 50
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ADAM OPEL, AG, RUESSELSHEIM, SRN
Výrobní číslo karoserie
W0LF7BBC56Y715216
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2/3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Airbag
1
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4540-098-01
Číslo TP
UC207736
Číslo ORV
UAR114097
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
DOVOZ SRN
Další záznamy
ROK VÝROBY VOZIDLA 2006, DLE TP SRN PRVNÍ REGISTRACE 5.1.2006
VOZIDLO VYBAVENO ABS
VOZIDLO VYBAVENO 1X AIRBAG
VOZIDLO VYBVENO STŘEDOVÝM BRZDOVÝM SVĚTLEM
VARIABILNÍ POUŽITÍ PNEUMATIK A RÁFKŮ (ET 50): 205/65 R16 C 107/105 T; 6J X 16
215/65 R16 C 106/104 R; 6J X 16
215/65 R16 C 106/104 T; 6J X 16
VŠECHNY UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU POUŽITELNÉ I V PROVEDENÍ M+S
VOZIDLO VYHOVUJE USTANOVENÍM ZÁKONA Č. 56/2001 SB., VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ

Další ověření (externí odkazy)