MERCEDES-BENZ E 300 DE 4MATIC
- 2025
- ČERNÁ
- EL + NM
- 1993 cm³
- 145 kW ≈ 197 k
VINW1KLF0KB9TA213625
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 13:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/W1KLF0KB9TA213625
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- E 300 DE 4MATIC
- Typ
- / R2EW
- Rok výroby
- 2025
- Datum 1. registrace
- 5. 11. 2025
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 11. 2025
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- EL + NM
- Zdvihový objem
- 1993 cm³
- Výkon
- 145 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Hedin Automotive Czech Republic, a.s. (IČO 63484463) od 15. 7. 2026
- Provozovatel: Hedin Automotive Czech Republic, a.s. (IČO 63484463) od 15. 7. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 11. 2025 | První registrace | Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) | Registr silničních vozidel |
| 5. 11. 2025 | Nový provozovatel | AUTOBOND MOBILITY s.r.o. (IČO 28198921) | Registr silničních vozidel |
| 15. 7. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Hedin Automotive Czech Republic, a.s. (IČO 63484463) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 6. 2026 | Evidenční kontrola | Kladno (č. 3242) | 22 548 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240)Nový provozovatel AUTOBOND MOBILITY s.r.o. (IČO 28198921)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2029Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-26-06-1135
-
Nový vlastník a provozovatel Hedin Automotive Czech Republic, a.s. (IČO 63484463)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (MERCEDES-BENZ E 300 DE 4MATIC 2025 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 28 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 3. 6. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 17. 11. 2022 – 4. 12. 2025) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- E 300 DE 4MATIC
- Typ
- / R2EW
- Varianta
- J005T1
- Verze
- CZAL055A
- Typ kód
- R2EW
- VIN
- W1KLF0KB9TA213625
- PČV
- 19221916
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- MERCEDES-BENZ AG, STUTTGART, SRN
- Rok výroby
- 2025
- Datum 1. registrace
- 5. 11. 2025
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 11. 2025
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MERCEDES-BENZ AG
- Typ motoru
- 654820
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 145 / 3600
- Palivo
- EL + NM
- Zdvihový objem [cm³]
- 1993
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ano
- Třída hybridního vozidla
- OVC-HEV
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 233
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2023/443EA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 13
- Spotřeba předpis
- 2023/443EA
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / / 0.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 74/ 3420
- Za jízdy
- 67
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4971/ 1904/ 1481
- Rozvor [mm]
- 2961
- Rozchod [mm]
- 1624/ 1639/ /
- Provozní hmotnost
- 2290
- Hmotnosti zatížení SZ
- 84
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2860/ 2860
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1265/ 1265
1600/ 1600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2100/ 2100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5060/ 5060
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 245/40R20XL 99Y/ 8.5Jx20 ET35.5
275/35R20XL 102Y/ 9.5Jx20 ET51
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 14128-996
- ES/EU
- e1*2018/858*00213*06
- Číslo ORV
- UBO680221
- Druh RZ
- RZEL
- Varianta RZ
- 801
- Další záznamy
- Rozchod: 1624+1639
Celkový el. výkon-30min: 47 kW
El. spotřeba 209 Wh/km
El. dojezd 104 km
Výkon el. motoru: 95 kW
Variabilní provedení vozidla: *11: min. 4954
*12: min. 1880
*13: min. 1461
*N.1/N.2: 8.5Jx19 ET35.5; 245/45 R19 102H XL M+S
*N.1: 8.5Jx20 ET35.5; 245/40 R20 99Y XL *N.2: 9.5Jx20 ET51; 275/35 R20 102Y XL
*N.1: 8.5Jx19 ET35.5; 245/45 R19 102H XL M+S *N.2: 9.5Jx19 ET51; 275/40 R19 105H XL M+S
*N.1: 8.5Jx19 ET35.5; 245/45 R19 102Y XL *N.2: 9.5Jx19 ET51; 275/40 R19 105Y XL
A0557610439
M: 2961
209
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: W1KLF0KB9TA213625
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.