MERCEDES-BENZ VITO
- 2023
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 1950 cm³
- 140 kW ≈ 190 k
VINW1VVMGSZ1P4327520
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 6:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/W1VVMGSZ1P4327520
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- VITO
- Typ
- / 639/5
- Datum 1. registrace
- 4. 12. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 12. 2023
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1950 cm³
- Výkon
- 140 kW
- Kategorie
- N1G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Vojenský technický ústav, s.p. (IČO 24272523) od 4. 12. 2023
- Provozovatel: Vojenský technický ústav, s.p. (IČO 24272523) od 4. 12. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 12. 2023 | První registrace | Vojenský technický ústav, s.p. (IČO 24272523) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 5. 2026 | ADR | Zlín (č. 3713) | 26 196 km | způsobilé | bez závad | |
| 22. 5. 2026 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 26 196 km | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2027 |
| 22. 5. 2026 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 26 196 km | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2028 |
| 20. 5. 2026 | Měření emisí | Luhačovice (č. 470537) | 26 074 km | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2028 |
| 15. 5. 2025 | ADR | Zlín (č. 3713) | 11 970 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 15. 5. 2025 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 11 970 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2026 |
| 15. 5. 2025 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 11 970 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2027 |
| 13. 5. 2025 | Měření emisí | Luhačovice (č. 470537) | 11 979 km | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2027 |
| 6. 2. 2024 | ADR | Zlín (č. 3713) | 511 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 12. 2023 | Na žádost zákazníka | Zlín (č. 3713) | 363 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Vojenský technický ústav, s.p. (IČO 24272523)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2027
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-02-0369
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-05-1269Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-05-1270Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-05-1276
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-05-1850Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2028 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-05-1851Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-05-1862
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Hromadná přestavba HP-0444
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- VITO
- Typ
- / 639/5
- Varianta
- MXU63300TXX
- Verze
- 3GJREXX5XXXX
- Typ kód
- 639/5
- VIN
- W1VVMGSZ1P4327520
- PČV
- 18196121
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1G
- Výrobce vozidla
- MERCEDES-BENZ AG, STUTTGART, SRN
- Datum 1. registrace
- 4. 12. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 12. 2023
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MERCEDES-BENZ AG
- Typ motoru
- 654
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 140 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1950
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 199
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/1832AR
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.18
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 212
- Spotřeba předpis
- 2018/1832AR
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / / 8.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 74/ 3150
- Za jízdy
- 70
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5370/ 1928/ 1896
- Rozvor [mm]
- 3430
- Rozchod [mm]
- 1666/ 1646/ /
- Provozní hmotnost
- 2185
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3001/ 3001
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1550/ 1550
1750/ 1750
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/55R17C 109/107H/ 6,5Jx17 ET50
225/55R17C 109/107H/ 6,5Jx17 ET50
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8589-314
- ES/EU
- e1*2007/46*0459*19
- Číslo ORV
- UBJ086541
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 18.01.2023 PROVEDENA HROMADNÁ PŘESTAVBA SCHVÁLENA MD ČR ROZHODNUTÍ Č.: HP-0444, Č.J: MD-12164/2022-150/2. - VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ADR A JE TYPU EXII;
- Další záznamy
- TP VYDÁN NA ZÁKLADĚ ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ
NESCHVÁLENO K TAŽENÍ VLEKU
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: *13: MAX.1971
*N.1/N.2: 7JX17 ET51, 225/55R17C 109/107H(104H)
*N.1/N.2: 6.5JX17 ET50, 225/55R17C 109/107H(104H)
*N.1/N.2: 7JX17 ET51, 225/55R17C 109/107H(104H)
A5257650545
M: 3430
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
18.01.2023 PROVEDENA HROMADNÁ PŘESTAVBA SCHVÁLENA MD ČR ROZHODNUTÍ Č.: HP-0444, Č.J: MD-12164/2022-150/2.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ADR A JE TYPU EXII
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: W1VVMGSZ1P4327520
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.