BMW X5 XDRIVE30D
- 2024
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 2993 cm³
- 210 kW ≈ 286 k
VINWBA11EV0X09V57207
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 18:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBA11EV0X09V57207
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 7 dnů (20. 5. 2024 až 27. 5. 2024). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BMW
- Model
- X5 XDRIVE30D
- Typ
- / G5X
- Rok výroby
- 2024
- Datum 1. registrace
- 20. 5. 2024
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 5. 2024
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2993 cm³
- Výkon
- 210 kW
- Kategorie
- M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: PROMAN s.r.o. (IČO 62028774) od 17. 2. 2026
- Provozovatel: PROMAN s.r.o. (IČO 62028774) od 17. 2. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 5. 2024 | První registrace | invelt - s.r.o. (IČO 25208047) | Registr silničních vozidel |
| 27. 5. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | EMBASSY OF THE CZECH REPUBLIC | Registr silničních vozidel |
| 28. 5. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | invelt - s.r.o. (IČO 25208047) | Registr silničních vozidel |
| 17. 2. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | PROMAN s.r.o. (IČO 62028774) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 5. 2025 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3106) | 7 573 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 5. 2024 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3122) | 32 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel invelt - s.r.o. (IČO 25208047)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2028
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY · protokol CZ-3122-24-05-1182
-
Nový vlastník a provozovatel EMBASSY OF THE CZECH REPUBLIC
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-25-05-1327
-
Nový vlastník a provozovatel invelt - s.r.o. (IČO 25208047)
-
Nový vlastník a provozovatel PROMAN s.r.o. (IČO 62028774)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (BMW X5 XDRIVE30D 2024 v ČR obvykle 2,4, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 21,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,9 %
Srovnáváme s 180 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BMW X5 XDRIVE30D
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- BMW
- Obchodní označení
- X5 XDRIVE30D
- Typ
- / G5X
- Varianta
- 11EV
- Verze
- EAE500M0
- Typ kód
- G5X
- VIN
- WBA11EV0X09V57207
- PČV
- 18430326
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- BMW AG, MNICHOV, SRN
- Rok výroby
- 2024
- Datum 1. registrace
- 20. 5. 2024
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 5. 2024
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- BAYER. MOT. WERKE AG
- Typ motoru
- B57D30B
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 210 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2993
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 233
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2023/443EA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 188
- Spotřeba předpis
- 2023/443EA
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / / 7.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 72/ 3000
- Za jízdy
- 67
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4935/ 2004/ 1765
- Rozvor [mm]
- 2975
- Rozchod [mm]
- 1677/ 1698/ /
- Provozní hmotnost
- 2295
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2950/ 2950
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1360/ 1360
1680/ 1680
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1900/ 1900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4850/ 4850
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 265/50 R19 110 W/ 9.0Jx19/ET38
265/50 R19 110 W/ 9.0Jx19/ET38
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11396-4517-17
- ES/EU
- e1*2007/46*1918*17
- Číslo ORV
- UBM964686
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1677+1698
HYBR.DIESEL/E-48V
*N.2: +185 KG PŘI PROVOZU S PŘÍVĚSEM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: DÁLE JE TECHNICKY MOŽNÉ POUŽITÍ PNEUMATIK NA RÁFCÍCH: *N.1/N.2 265/50 R19 110H M+S 9JX19 ET38
*N.1/N.2 265/50 R19 110W 9JX19 ET38
*N.1: 275/35 R22 104Y 9.5JX22 ET37 *N.2: 315/30 R22 107Y 10.5JX22 ET43
*N.1: 275/40 R21 107V M+S 9.5JX21 ET37 *N.2: 315/35 R21 111V M+S 10.5JX21 ET43
*N.1: 275/40 R21 107Y 9.5JX21 ET37 *N.2: 315/35 R21 111Y 10.5JX21 ET43
*N.1/N.2 275/45 R20 110H M+S 9JX20 ET35
*N.1/N.2 275/45 R20 110V M+S 9JX20 ET35
*N.1: 275/45 R20 110Y 9JX20 ET35 *N.2: 305/40 R20 112Y 10.5JX20 ET40
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 2975
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WBA11EV0X09V57207
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.