BMW 430i xDrive

  • 2022
  • ŠEDÁ
  • benzin (BA)
  • 1998 cm³
  • 180 kW ≈ 245 k

VINWBA41AT020CL01204

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBA41AT020CL01204

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
BMW
Model
430i xDrive
Typ
/ G3C
Datum 1. registrace
11. 8. 2022
Datum 1. registrace v ČR
11. 8. 2022
Barva
ŠEDÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1998 cm³
Výkon
180 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 20. 8. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
65 761 km
při prohlídce 20. 8. 2026
1
Vlastníků v registru
Ayvens s.r.o.
od 11. 8. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 8. 2022 První registrace Ayvens s.r.o. (IČO 61063916) Registr silničních vozidel
11. 8. 2022 Nový provozovatel ALTACON Partner s.r.o. (IČO 06231101) Registr silničních vozidel
20. 6. 2023 Nový provozovatel VAN-TEC MEDICAL s.r.o. (IČO 04294131) Registr silničních vozidel
26. 2. 2024 Nový provozovatel VAN-TEC MEDICAL s.r.o. (IČO 25842943) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

020 00040 00060 00080 000 202420252026 19. 6. 2023: 14 979 km21. 2. 2024: 24 136 km20. 8. 2026: 65 761 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 8. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3834) 65 761 km způsobilé bez závad 20. 8. 2028
21. 2. 2024 Evidenční kontrola Ostrava (č. 3834) 24 136 km způsobilé bez závad
19. 6. 2023 Evidenční kontrola Ostrava (č. 3834) 14 979 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Ayvens s.r.o. (IČO 61063916)
    Nový provozovatel ALTACON Partner s.r.o. (IČO 06231101)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2026
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-23-06-0970
  3. Nový provozovatel VAN-TEC MEDICAL s.r.o. (IČO 04294131)
  4. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-24-02-1111
  6. Nový provozovatel VAN-TEC MEDICAL s.r.o. (IČO 25842943)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2028 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-26-08-0776
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
BMW
Obchodní označení
430i xDrive
Typ
/ G3C
Varianta
41AT
Verze
IAW400B0
Typ kód
G3C
VIN
WBA41AT020CL01204
PČV
17514681
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AE KABRIOLET
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
BMW AG, MNICHOV, SRN
Datum 1. registrace
11. 8. 2022
Datum 1. registrace v ČR
11. 8. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
BAYER. MOT. WERKE AG
Typ motoru
B48B20B
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
180 / 4500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1998
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
250

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832AP
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 181
Spotřeba předpis
2018/1832AP
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 7.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 3375
Za jízdy
68

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4768/ 1852/ 1391
Rozvor [mm]
2851
Rozchod [mm]
1573/ 1612/ /
Provozní hmotnost
1840
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2260/ 2260
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1050/ 1050
1260/ 1260
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4060/ 4060
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/40 R19 93 Y/ 8,0Jx19/ET27
255/35 R19 96 Y/ 8,5Jx19/ET40
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
BMW AG, MNICHOV, SRN
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ASR
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
12277-421-05
ES/EU
e1*2007/46*2126*05
Číslo ORV
UBI938056
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
*N.2: +120 KG PŘI PROVOZU S PŘÍVĚSEM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: DÁLE JE TECHNICKY MOŽNÉ POUŽITÍ PNEUMATIK NA RÁFCÍCH: *N.1: 225/40 R19 93H M+S 8JX19 ET27 *N.2: 255/35 R19 96H M+S 8.5JX19 ET40
*N.1: 225/40 R19 93Y 8JX19 ET27 *N.2: 255/35 R19 96Y 8.5JX19 ET40
*N.1/N.2 225/45 R18 95H M+S 7.5JX18 ET25
*N.1: 225/45 R18 95V M+S 7.5JX18 ET25 *N.2: 255/40 R18 99V M+S 8.5JX18 ET40
*N.1/N.2 225/45 R18 95Y 7.5JX18 ET25
*N.1: 225/45 R18 95Y 7.5JX18 ET25 *N.2: 255/40 R18 99Y 8.5JX18 ET40
*N.1/N.2 225/50 R17 98H M+S 7.5JX17 ET30
*N.1/N.2 225/50 R17 98Y 7.5JX17 ET30
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)