BMW 320 D

  • 2004
  • MODRÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1995 cm³
  • 110 kW ≈ 150 k

VINWBAAP71080PP29147

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 22:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBAAP71080PP29147

STK propadla 28. 2. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo
BMW 320 D – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 28. 2. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
BMW
Model
320 D
Typ
BMW 320 D 346L / 346L
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
8. 9. 2004
Datum 1. registrace v ČR
13. 3. 2008
Barva
MODRÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1995 cm³
Výkon
110 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 28. 2. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
337 205 km
při prohlídce 28. 2. 2024
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 20 let: 269–363 tis. km (medián 318 902 km, 468 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
GO - CAR.cz, s.r.o.
od 4. 10. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 9. 2004 První registrace Registr silničních vozidel
13. 3. 2008 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
13. 3. 2008 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
17. 5. 2010 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
4. 10. 2018 Nový vlastník a provozovatel GO - CAR.cz, s.r.o. (IČO 28443942) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000250 000300 000350 000 2011201320152017201920212023 12. 4. 2010: 243 415 km17. 5. 2010: 243 000 km23. 3. 2012: 250 000 km15. 4. 2013: 256 312 km14. 4. 2015: 264 864 km11. 4. 2017: 277 082 km4. 10. 2018: 289 400 km20. 3. 2019: 294 363 km8. 2. 2022: 317 773 km8. 2. 2022: 317 774 km28. 2. 2024: 337 203 km28. 2. 2024: 337 205 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 2. 2024 Opakovaná STK Mělník (č. 3251) 337 205 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
28. 2. 2026
28. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Mělník (č. 3251) 337 203 km dočasně způsobilé
3 lehké, 2 vážné
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.2.3.1.4 Nesprávný způsob montáže pneumatiky (např. směrová pneumatika nebo umístění ventilku ve dvojité montáži). vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. vážná
28. 2. 2026
8. 2. 2022 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) 317 774 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 2. 2024
8. 2. 2022 Měření emisí Lysá nad Labem (č. 420821) 317 773 km způsobilé bez závad 8. 2. 2024
20. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3619) 294 363 km způsobilé
9 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.7 Poškození skla zasklení (např. poškrábání) mimo pole výhledu řidiče, které zjevně nemá vliv na celkovou pevnost zasklení. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
20. 3. 2021
4. 10. 2018 Evidenční kontrola Pardubice (č. 3619) 289 400 km způsobilé bez závad
11. 4. 2017 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3844) 277 082 km způsobilé
4 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
11. 4. 2019
14. 4. 2015 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3802) 264 864 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
14. 4. 2017
15. 4. 2013 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3802) 256 312 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
15. 4. 2015
23. 3. 2012 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3844) 250 000 km způsobilé
5 lehkých
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 3. 2014
17. 5. 2010 Evidenční kontrola Olomoucký kraj (č. 3844) 243 000 km nižší než dříve způsobilé bez závad 17. 5. 2010
12. 4. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3839) 243 415 km způsobilé
1 lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
12. 4. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový provozovatel fyzická osoba
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2012 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-10-04-0281
  4. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3844-10-05-0383
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2014 · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3844-12-03-0534
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2014 · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2015 · stanice: ŽEROTÍNOVA 3403/44, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3802-13-04-0461
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2015 · stanice: ŽEROTÍNOVA 3403/44, 78701, ŠUMPERK
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2017 · stanice: ŽEROTÍNOVA 3403/44, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3802-15-04-0403
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2017 · stanice: ŽEROTÍNOVA 3403/44, 78701, ŠUMPERK
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2019 · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3844-17-04-0298
  9. Nový vlastník a provozovatel GO - CAR.cz, s.r.o. (IČO 28443942)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-18-10-0270
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-19-03-1095
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2024 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-22-02-0430
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2024 · stanice: Na Malém Spořilově 4151, 27601, Mělník · protokol CZ-3251-24-02-0721
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2026 · stanice: Na Malém Spořilově 4151, 27601, Mělník · protokol CZ-3251-24-02-0734
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (BMW 320 D 2004 v ČR obvykle 3,8, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 61,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 35,8 %

Srovnáváme s 707 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BMW 320 D

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
BMW
Obchodní označení
320 D
Typ
BMW 320 D 346L / 346L
Varianta
AP71
Verze
33
Typ kód
346L
VIN
WBAAP71080PP29147
PČV
8834329
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
BMW, AG, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
8. 9. 2004
Datum 1. registrace v ČR
13. 3. 2008
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
BMW, AG, MNICHOV, SRN
Typ motoru
204 D4
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
110 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1995
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
216

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/100B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.78
Spotřeba předpis
ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.1 / 4.7 / 5.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 3000
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4478/ 1739/ 1409
Rozvor [mm]
2725
Provozní hmotnost
1580
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2005/ 2005
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
920/ 920
1130/ 1130
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1600/ 1600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
720/ 720
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3680/ 3680
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/55 R16 91V/ 7J X 16 ET46/ET47
205/55 R16 91V/ 7J X 16 ET46/ET47
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
A50-X BOSAL 027-631
ASR
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e1*9814*0097
Číslo TP
UM029476
Číslo ORV
UBC900796
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
Dovoz Belgie. TŘÍDA A50-X, BOSAL 027-631
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*F.1/F.2: 2 080
*N: 920/920; 1 280/1 280
*N.1: 7J X 16 ET46/ET47; 225/50 R16 92W
7J X 17 ET47; 205/50 R17 93W
8J X 17 ET47; 225/45 R17 91W
7.5J X 17 ET41/ET47; 225/45 ZR17 ***
8J X 18 ET47; 225/40 ZR18 ***
*N.2: 7J X 16 ET46/ET47; 225/50 R16 92W
7J X 17 ET47; 205/50 R17 93W
8J X 17 ET47; 225/45 R17 91W
8.5J X 17 ET50; 245/40 ZR17 ***
8.5J X 18 ET50; 255/35 ZR18 ***
*** PNEUMATIKY OD VÝROBCŮ: MICHELIN, DUNLOP SP SPORT 8080, 9000,
CONTINENTAL CONTI SPORT CONTACT,
BRIDGESTONE POTENZA RE040
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)