BMW M850i xDrive
- 2019
- ŠEDÁ
- benzin (BA)
- 4395 cm³
- 390 kW ≈ 530 k
VINWBABC410X0CD21239
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 14:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBABC410X0CD21239
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 9 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 97 dnů (8. 10. 2019 až 13. 1. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BMW
- Model
- M850i xDrive
- Typ
- / G8C
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 8. 10. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 10. 2019
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 4395 cm³
- Výkon
- 390 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: invelt - s.r.o. (IČO 29157234) od 8. 9. 2026
- Provozovatel: invelt - s.r.o. (IČO 29157234) od 8. 9. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 40–98 tis. km (medián 67 591 km, 73 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 10. 2019 | První registrace | CarTec Olomouc s.r.o. (IČO 01486489) | Registr silničních vozidel |
| 13. 1. 2020 | Nový vlastník | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 13. 1. 2020 | Nový provozovatel | Insurance specialist s.r.o. (IČO 06850944) | Registr silničních vozidel |
| 10. 12. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 30. 12. 2021 | Nový vlastník | Ayvens s.r.o. (IČO 61063916) | Registr silničních vozidel |
| 30. 12. 2021 | Nový provozovatel | Czech insurance group HK s.r.o. (IČO 09737201) | Registr silničních vozidel |
| 22. 3. 2023 | Nový vlastník | Czech insurance group HK s.r.o. (IČO 09737201) | Registr silničních vozidel |
| 22. 3. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | CarTec Olomouc s.r.o. (IČO 01486489) | Registr silničních vozidel |
| 17. 10. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 28. 2. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 8. 9. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | invelt - s.r.o. (IČO 29157234) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 10. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 119 359 km | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2027 |
| 11. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3851) | 87 126 km | způsobilé | bez závad | 11. 10. 2025 |
| 20. 3. 2023 | Evidenční kontrola | Olomouc (č. 3851) | 86 551 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 12. 2021 | Evidenční kontrola | Hradec Králové (č. 3609) | 55 658 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 12. 2021 | Evidenční kontrola | Hradec Králové (č. 3609) | 54 702 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 1. 2020 | Evidenční kontrola | Olomouc (č. 3804) | 8 213 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel CarTec Olomouc s.r.o. (IČO 01486489)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2023
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-20-01-0306
-
Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel Insurance specialist s.r.o. (IČO 06850944)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-21-12-0195
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník Ayvens s.r.o. (IČO 61063916)Nový provozovatel Czech insurance group HK s.r.o. (IČO 09737201)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-21-12-2173
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-23-03-1310
-
Nový vlastník Czech insurance group HK s.r.o. (IČO 09737201)Nový vlastník a provozovatel CarTec Olomouc s.r.o. (IČO 01486489)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2025 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-23-10-0991
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-10-0982
-
Nový vlastník a provozovatel invelt - s.r.o. (IČO 29157234)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 9 (BMW M850i xDrive 2019 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 37 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,7 %
Srovnáváme s 46 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BMW M850i xDrive
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- BMW
- Obchodní označení
- M850i xDrive
- Typ
- / G8C
- Varianta
- BC41
- Verze
- DAW400B0
- Typ kód
- G8C
- VIN
- WBABC410X0CD21239
- PČV
- 16003159
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AD KUPÉ
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG, SRN
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 8. 10. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 10. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- BAYER. MOT. WERKE AG
- Typ motoru
- N63B44D
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 390 / 5500
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4395
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 250
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/1832DG
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 311 / 173 / 224
- Spotřeba předpis
- 2018/1832DG
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 13.7 / 7.6 / 9.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 98/ 3750
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4851/ 1902/ 1346
- Rozvor [mm]
- 2 822
- Rozchod [mm]
- 1627/ 1642/ /
- Provozní hmotnost
- 1965
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2395/ 2395
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1235/ 1235
1250/ 1250
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 245/35 R20 95 Y/ 8J X 20 ET26
275/30 R20 97 Y/ 9J X 20 ET41
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG, SRN
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4 / 4 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11277-109-03
- ES/EU
- e1*2007/46*1906*03
- Číslo ORV
- UBO556739
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
DÁLE JE TECHNICKY MOŽNÉ ALTERNATIVNÍ POUŽITÍ PNEUMATIK NA RÁFCÍCH
#N.1-N.2: 8J X 19 ET30; 245/40 R19 98H M+S
#N.1A-N.2A: 8J X 19 ET30; 245/40 R19 98V M+S
#N.1B: 8J X 20 ET26; 245/35 R20 95Y
#N.2B: 9J X 20 ET41; 275/30 R20 97Y
#N.1C: 8J X 19 ET26; 245/40 R19 98V M+S
#N.2C: 9J X 19 ET41; 275/35 R19 100V M+S
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WBABC410X0CD21239
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.