BMW X5 M50D
- 2019
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 2993 cm³
- 294 kW ≈ 400 k
VINWBACV01070LK57777
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 19:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBACV01070LK57777
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 154 dnů (11. 4. 2019 až 12. 9. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BMW
- Model
- X5 M50D
- Typ
- G5X
- Datum 1. registrace
- 11. 4. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 4. 2019
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2993 cm³
- Výkon
- 294 kW
- Kategorie
- M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) od 12. 9. 2019
- Provozovatel: FUERTES DEVELOPMENT, s.r.o. (IČO 26893223) od 12. 9. 2019
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2025: 95–164 tis. km (medián 121 636 km, 177 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 11. 4. 2019 | První registrace | Mini Point s.r.o. (IČO 24225614) | Registr silničních vozidel |
| 12. 9. 2019 | Nový vlastník | Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) | Registr silničních vozidel |
| 12. 9. 2019 | Nový provozovatel | FUERTES DEVELOPMENT, s.r.o. (IČO 26893223) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3715) | 245 940 km | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2027 |
| 4. 4. 2023 | Pravidelná STK | Brno (č. 3715) | 166 034 km | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2025 |
| 4. 4. 2023 | Měření emisí | Brno (č. 470202) | 166 033 km | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2025 |
| 15. 8. 2019 | Evidenční kontrola | Kuřim (č. 3726) | 22 581 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Mini Point s.r.o. (IČO 24225614)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2023Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: 665 01 ROSICE, BRNĚNSKÁ 392 · protokol CZ-3726-19-08-0371
-
Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)Nový provozovatel FUERTES DEVELOPMENT, s.r.o. (IČO 26893223)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2025 · stanice: SLADKOVSKÉHO 2834/7, 612 00, BRNO - KRÁLOVO POLE · protokol CZ-3715-23-04-0093
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2027 · stanice: SLADKOVSKÉHO 2834/7, 612 00, BRNO - KRÁLOVO POLE · protokol CZ-3715-25-04-0082
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- BMW
- Obchodní označení
- X5 M50D
- Typ
- G5X
- Varianta
- CV01
- Verze
- DAW5090A
- Typ kód
- G5X
- VIN
- WBACV01070LK57777
- PČV
- 15701791
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG, SRN
- Datum 1. registrace
- 11. 4. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 4. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- BAYER. MOT. WERKE AG
- Typ motoru
- B57D30C
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 294 / 4400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2993
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 250
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2017/1347BG
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 200 / 166 / 179
- Spotřeba předpis
- 2017/1347BG
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7,6 / 6,3 / 6,8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 3750
- Za jízdy
- 70
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4922/ 2004/ 1745
- Rozvor [mm]
- 2975
- Rozchod [mm]
- 1684/ 1689
- Provozní hmotnost
- 2350
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3010/ 3010
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1395/ 1395
1670/ 1670
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6510/ 6510
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 275/40 R21 107 Y/ 9.5J X 21 ET37
315/35 R21 111 Y/ 10.5J X 21 ET43
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG, SRN
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11396-100-01
- ES/EU
- e1*2007/46*1918*01
- Číslo TP
- UL617863
- Číslo ORV
- UAY091117
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1684+1689
#V.9: 2017/1347BG; EURO 6 BG
#N: +262 KG - PRO ZADNÍ NÁPRAVU PŘI PROVOZU S PŘÍPOJNÝM VOZIDLEM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
DÁLE JE TECHNICKY MOŽNÉ ALTERNATIVNÍ POUŽITÍ PNEUMATIK NA RÁFCÍCH
#20-21: 9J X 20 ET35; 275/45 R20 110V M+S
#20: 9.5J X 22 ET37; 275/35 R22 104Y
#21: 10.5J X 22 ET43; 315/30 R22 107Y
#20: 9.5J X 21 ET37; 275/40 R21 107Y
#21: 10.5J X 21 ET43; 315/35 R21 111Y . VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WBACV01070LK57777
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.