BMW X7 M50D
- 2020
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 2993 cm³
- 294 kW ≈ 400 k
VINWBACW010809D41751
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBACW010809D41751
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 70 dnů (28. 5. 2025 až 6. 8. 2025). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BMW
- Model
- X7 M50D
- Typ
- / G7X
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 27. 8. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 8. 2020
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2993 cm³
- Výkon
- 294 kW
- Kategorie
- M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: KZ system s.r.o. (IČO 25047752) od 6. 8. 2025
- Provozovatel: KZ system s.r.o. (IČO 25047752) od 6. 8. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 90–152 tis. km (medián 116 811 km, 86 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 8. 2020 | První registrace | Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) | Registr silničních vozidel |
| 28. 5. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Auta z firem s.r.o. (IČO 09480714) | Registr silničních vozidel |
| 6. 8. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | KZ system s.r.o. (IČO 25047752) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 6. 2026 | Pravidelná STK | Most (č. 3506) | 177 363 km | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2028 |
| 23. 6. 2026 | Měření emisí | Most (č. 550817) | 177 362 km | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2028 |
| 12. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3529) | 150 072 km | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2026 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2024Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2026 · stanice: LONDÝNSKÁ 590/85, 46001, LIBEREC XI-RŮŽODOL I · protokol CZ-3529-24-07-0433
-
Nový vlastník a provozovatel Auta z firem s.r.o. (IČO 09480714)
-
Nový vlastník a provozovatel KZ system s.r.o. (IČO 25047752)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2028 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOST · protokol CZ-3506-26-06-0562
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (BMW X7 M50D 2020 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,7 %
Srovnáváme s 61 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BMW X7 M50D
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- BMW
- Obchodní označení
- X7 M50D
- Typ
- / G7X
- Varianta
- CW01
- Verze
- DAW709BA
- Typ kód
- G7X
- VIN
- WBACW010809D41751
- PČV
- 16444265
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG, SRN
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 27. 8. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 8. 2020
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- BAYER. MOT. WERKE AG
- Typ motoru
- B57D30C
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 294 / 4400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2993
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 250
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/1832DG
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 206 / 175 / 186
- Spotřeba předpis
- 2018/1832DG
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.8 / 6.7 / 7.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 3300
- Za jízdy
- 68
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5151/ 2000/ 1805
- Rozvor [mm]
- 3105
- Rozchod [mm]
- 1682/ 1703/ /
- Provozní hmotnost
- 2535
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3290/ 3290
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1415/ 1415
1945/ 1945
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6790/ 6790
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 275/40 R22 107 Y/ 9.5J X 22 ET32
315/35 R22 111 Y/ 10.5J X 22 ET43
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 7 / 7 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11465-169-04
- ES/EU
- e1*2007/46*1952*04
- Číslo ORV
- UBJ847846
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- #N: +145 kg - pro zadní nápravu při provozu s přípojným vozidlem
Variabilní provedení vozidla: Dále je technicky možné použití pneumatik na ráfcích #N.1-N.2: 8.5J X 20 ET35; 255/55 R20 110H M+S
#N.1-N.2: 9.5J X 21 ET36; 285/45 R21 113V M+S
#N.1-N.2: 9.5J X 21 ET36; 285/45 R21 113Y
#N.1: 9.5J X 22 ET32; 275/40 R22 107Y #N.2: 10.5J X 22 ET43; 315/35 R22 111Y
M: 3105
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WBACW010809D41751
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.