BMW X7 xDrive30d
- 2020
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 2993 cm³
- 195 kW ≈ 265 k
VINWBACW810109C77213
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 19:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBACW810109C77213
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BMW
- Model
- X7 xDrive30d
- Typ
- BMW X7 xDrive30D G7X / G7X
- Datum 1. registrace
- 18. 5. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 5. 2020
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2993 cm³
- Výkon
- 195 kW
- Kategorie
- M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: EKOSTAVBY Louny s.r.o. (IČO 10442481) od 18. 5. 2020
- Provozovatel: EKOSTAVBY Louny s.r.o. (IČO 10442481) od 18. 5. 2020
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2020 při prohlídce v roce 2026: 92–153 tis. km (medián 123 112 km, 79 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 5. 2020 | První registrace | EKOSTAVBY Louny s.r.o. (IČO 10442481) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Louny (č. 3508) | 127 212 km | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2028 |
| 7. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Louny (č. 3508) | 87 625 km | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2026 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel EKOSTAVBY Louny s.r.o. (IČO 10442481)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2024
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2026 · stanice: RYBALKOVA 2765, 440 01, LOUNY · protokol CZ-3508-24-05-0177
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2028 · stanice: RYBALKOVA 2765, 440 01, LOUNY · protokol CZ-3508-26-05-0063
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 14. 11. 2025, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba 28. 9. 2015 – 7. 9. 2021) Safety Gate
- 28. 10. 2025, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba 20. 3. 2018 – 11. 2. 2025) Safety Gate
- 28. 8. 2024, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 8. 2018 – 31. 5. 2020) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 8.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- BMW
- Obchodní označení
- X7 xDrive30d
- Typ
- BMW X7 xDrive30D G7X / G7X
- Varianta
- CW81
- Verze
- DAW700BD
- Typ kód
- G7X
- VIN
- WBACW810109C77213
- PČV
- 16283116
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG, SRN
- Datum 1. registrace
- 18. 5. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 5. 2020
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- BAYER. MOT. WERKE AG
- Typ motoru
- B57D30A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 195 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2993
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 227
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2018/1832DG
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 191 / 160 / 171
- Spotřeba předpis
- 2018/1832DG
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7,3 / 6,1 / 6,5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 3000
- Za jízdy
- 68
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5151/ 2000/ 1805
- Rozvor [mm]
- 3105
- Rozchod [mm]
- 1684/ 1705
- Provozní hmotnost
- 2445
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3220/ 3220
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1365/ 1365
1950/ 1950
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6720/ 6720
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 285/45 R21 113 Y/ 9.5J X 21 ET36
285/45 R21 113 Y/ 9.5J X 21 ET36
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG, SRN
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 7 / 7
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11465-285-03
- ES/EU
- e1*2007/46*1952*03
- Číslo ORV
- UBI536830
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- #N: +140 KG - PRO ZADNÍ NÁPRAVU PŘI PROVOZU S PŘÍPOJNÝM VOZIDLEM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: DÁLE JE MOŽNÉ POUŽITÍ PNEUMATIK NA RÁFCÍCH #N.1-N.2: 8,5JX20 ET35; 255/55 R20 110H M+S
8,5JX20 ET35; 275/50 R20 113W
9,5JX21 ET36; 285/45 R21 113V M+S
9,5JX21 ET36; 285/45 R21 113Y
9,5JX22 ET32; 275/40 R22 107Y
10,5JX22 ET43; 315/35 R22 111Y
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WBACW810109C77213
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.