BMW X7 xDrive30d
- 2020
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2993 cm³
- 195 kW ≈ 265 k
VINWBACW810X09B10977
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 1:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBACW810X09B10977
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 8 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 11 dnů (13. 5. 2021 až 24. 5. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BMW
- Model
- X7 xDrive30d
- Typ
- / G7X
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 8. 1. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 1. 2020
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2993 cm³
- Výkon
- 195 kW
- Kategorie
- M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Albion Cars s.r.o. (IČO 04168313) od 7. 9. 2026
- Provozovatel: Albion Cars s.r.o. (IČO 04168313) od 7. 9. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 92–153 tis. km (medián 123 112 km, 79 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 1. 2020 | První registrace | REGARD s.r.o. (IČO 25733371) | Registr silničních vozidel |
| 13. 5. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | invelt - s.r.o. (IČO 25208047) | Registr silničních vozidel |
| 24. 5. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | TŘÍSKA INVEST s.r.o. (IČO 08204781) | Registr silničních vozidel |
| 5. 5. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ FRANĚK s.r.o. (IČO 02393727) | Registr silničních vozidel |
| 5. 5. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | Auta Super, s.r.o. (IČO 24742520) | Registr silničních vozidel |
| 29. 10. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 18. 11. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 7. 9. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Albion Cars s.r.o. (IČO 04168313) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3132) | 135 288 km | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2028 |
| 3. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3132) | 84 769 km | způsobilé | bez závad | 3. 1. 2026 |
| 4. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3105) | 45 629 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 12. 2021 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3106) | 33 893 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3122) | 16 032 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel REGARD s.r.o. (IČO 25733371)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2024
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY · protokol CZ-3122-21-05-0327
-
Nový vlastník a provozovatel invelt - s.r.o. (IČO 25208047)
-
Nový vlastník a provozovatel TŘÍSKA INVEST s.r.o. (IČO 08204781)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-21-12-0798
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮBĚŽNÁ 76, 10031, PRAHA 10 · protokol CZ-3105-22-05-0234
-
Nový vlastník a provozovatel ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ FRANĚK s.r.o. (IČO 02393727)Nový vlastník a provozovatel Auta Super, s.r.o. (IČO 24742520)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2026 · stanice: BRIGÁDNÍKŮ 3067/6, 10000, PRAHA 10 - STRAŠNICE · protokol CZ-3132-24-01-0055
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2028 · stanice: BRIGÁDNÍKŮ 3067/6, 10000, PRAHA 10 - STRAŠNICE · protokol CZ-3132-26-02-0241
-
Nový vlastník a provozovatel Albion Cars s.r.o. (IČO 04168313)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 8 (BMW X7 xDrive30d 2020 v ČR obvykle 2,8, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97,6 %
Srovnáváme s 41 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 14. 11. 2025, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba 28. 9. 2015 – 7. 9. 2021) Safety Gate
- 28. 10. 2025, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba 20. 3. 2018 – 11. 2. 2025) Safety Gate
- 28. 8. 2024, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 8. 2018 – 31. 5. 2020) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 5.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- BMW
- Obchodní označení
- X7 xDrive30d
- Typ
- / G7X
- Varianta
- CW81
- Verze
- DAW609BB
- Typ kód
- G7X
- VIN
- WBACW810X09B10977
- PČV
- 16130011
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG, SRN
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 8. 1. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 1. 2020
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- BAYER. MOT. WERKE AG
- Typ motoru
- B57D30A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 195 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2993
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 227
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/1832DG
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 191 / 160 / 171
- Spotřeba předpis
- 2018/1832DG
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.3 / 6.1 / 6.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 3000
- Za jízdy
- 68
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5151/ 2000/ 1805
- Rozvor [mm]
- 3105
- Rozchod [mm]
- 1684/ 1705/ /
- Provozní hmotnost
- 2445
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3220/ 3220
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1365/ 1365
1950/ 1950
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2700/ 2700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5920/ 5920
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 275/40 R22 107 Y/ 9.5J X 22 ET32
315/35 R22 111 Y/ 10.5J X 22 ET43
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 6 / 6 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11465-210-02
- ES/EU
- e1*2007/46*1952*02
- Číslo ORV
- UBO626714
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 29.1.2020-VYDÁNA RZP POD Č.J. MHMP 78723/2020. DNE 13.5.2021 RZP 777X777X 2X DEPOZIT, Č.J. 34/2021.
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1684+1705
#V.9: 2018/1832DG; EURO 6 DG
#N: +140 KG - PRO ZADNÍ NÁPRAVU PŘI PROVOZU S PŘÍPOJNÝM VOZIDLEM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
DÁLE JE TECHNICKY MOŽNÉ ALTERNATIVNÍ POUŽITÍ PNEUMATIK NA RÁFCÍCH
#N.1-N.2: 8.5J X 20 ET35; 255/55 R20 110H M+S
#N.1-N.2: 8.5J X 20 ET35; 275/50 R20 113W
#N.1-N.2: 9.5J X 21 ET36; 285/45 R21 113V M+S
#N.1-N.2: 9.5J X 21 ET36; 285/45 R21 113Y
#N.1: 9.5J X 22 ET32; 275/40 R22 107Y
#N.2: 10.5J X 22 ET43; 315/35 R22 111Y
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WBACW810X09B10977
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.