BMW X7 xDrive30d
- 2019
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 2993 cm³
- 195 kW ≈ 265 k
VINWBACW810XKLB36646
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 17:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WBACW810XKLB36646
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo bylo vyvezeno do zahraničíV registru má stav „vývoz“. V Česku už nemá být provozováno; kupovat ho tu je rizikové (může jít o vozidlo, které se vrátilo ze zahraničí nebo má problematickou historii).
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Švédské království). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BMW
- Model
- X7 xDrive30d
- Typ
- / G7X
- Datum 1. registrace
- 14. 5. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 2. 2023
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2993 cm³
- Výkon
- 195 kW
- Kategorie
- M1G – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyvezené do zahraničí
Aktuálně v registru
- Vlastník: MH servis Litomyšl s.r.o. (IČO 25970437) od 20. 2. 2023
- Provozovatel: MH servis Litomyšl s.r.o. (IČO 25970437) od 20. 2. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 72–120 tis. km (medián 89 968 km, 67 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 5. 2019 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 20. 2. 2023 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 20. 2. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | MH servis Litomyšl s.r.o. (IČO 25970437) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 8. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Vysoké Mýto (č. 3642) | 110 166 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 8. 2025 |
| 20. 2. 2023 | Evidenční kontrola | Vysoké Mýto (č. 3642) | 89 593 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světěAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2023
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel MH servis Litomyšl s.r.o. (IČO 25970437)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV · protokol CZ-3642-23-02-0352Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2025 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV · protokol CZ-3642-23-08-0675
-
Konec: vlastník a provozovatel MH servis Litomyšl s.r.o. (IČO 25970437)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Švédské království (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- BMW
- Obchodní označení
- X7 xDrive30d
- Typ
- / G7X
- Varianta
- CW81
- Verze
- DAW7000A
- Typ kód
- G7X
- VIN
- WBACW810XKLB36646
- PČV
- 17758751
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1G
- Výrobce vozidla
- BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG, SRN
- Datum 1. registrace
- 14. 5. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 2. 2023
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- BAYER. MOT. WERKE AG
- Typ motoru
- B57D30A
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 195 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2993
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 227
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2017/1347BG
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 224
- Spotřeba předpis
- 2017/1347BG
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / / 8.6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 3000
- Za jízdy
- 68
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5151/ 2000/ 1805
- Rozvor [mm]
- 3105
- Rozchod [mm]
- 1684/ 1705/ /
- Provozní hmotnost
- 2445
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3220/ 3220
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1365/ 1365
1950/ 1950
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6720/ 6720
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 275/40 R22 107 Y/ 9.5J X 22 ET32
315/35 R22 111 Y/ 10.5J X 22 ET43
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG, SRN
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 7 / 7 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VÝVOZ
- ZTP
- 11465-106-00
- ES/EU
- e1*2007/46*1952*00
- Číslo TP
- UM986682
- Číslo ORV
- UBF481094
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: #N.1-N.2: 8.5J X 20 ET35; 255/55 R20 110H M+S
#N.1-N.2: 8.5J X 20 ET35; 275/50 R20 113W
#N.1-N.2: 9.5J X 21 ET36; 285/45 R21 113V M+S
#N.1-N.2: 9.5J X 21 ET36; 285/45 R21 113Y
#N.1: 9.5J X 22 ET32; 275/40 R22 107Y
#N.2: 10.5J X 22 ET43; 315/35 R22 111Y
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DOKLAD O SCHVÁLENÍ TECHNICKÉ ZPŮSOBILOSTI ZE ZEMĚ PŮVODU: 1032154578
2062075401
RZ: ZYR 51A
PRVNÍ REGISTRACE VOZIDLA DLE TP ŠVÉDSKA DNE: 14.5.2019
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WBACW810XKLB36646
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.